Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS3 otázečky před koupí


mobisek

Otázka

ahoj, vsem zkusenym ps3 paranum:bash::)nez si pujdu vysnenou ps3 koupit, mel bych par otazek, abych pak se rovnou vrhnul na to a nemusel hledat, sice nejsem zadny amater ale neco jsem se proste nedocetl a nebo se mi to nechtelo cele procitat:):!:

1. ps3 pripojim k netu normalni kabelem z modemu, nemusim nikde nic nastavovat???a bude rovnou pristup do PSN a store???

2. nema nahodou nekdo zkusenost jestli volant logitech momo bude fungovat i s ps3????nekde jsem cetl ze jo nekde zase ze neee tak prosim poradte!!!!!

3. jaky mate zkusenosti s dualshockem 3????

4. upgrade firmware se provadi automaticky po zapnuti???

5. sluzba home uz je v provozu???nebo musim taky stahnout??

6. budu kupovat PS3 40GB a ta ma podporu ps2 her nebo ne??jsem cetl ze to jde s pomoci noveho firmware a nekde zase ze nejde......

dekuju vsem kteri se pokusi mi na vsechno odpovedet, nejsem zadny lamer mel jsem vsechny ps a ted se tesim na novou a na GT5P a GTA4 asi ani nedospim:)ale budu muset hodne pracovat aby byli money:cheesygrin::cheesygrin:

tak se mejte krasne a jeste jednou diky za rady.............

marek_2080: presunuto z PS3 Pokec

marek_2080: nastaveno jako Důležité

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Zalezi, co ti (ne)podporuje televize. Nejspis tam budes mit funkci prepnuti obrazu na 16:9, takze budes mit spravnou velikost obrazu bez roztahovani a nahore a dole dva tenke cerne pruhy, presne jako u tech filmu. Rozhodne bych tuto moznost preferoval. Dalsi moznost je mit obraz roztazeny na 16:10, tudiz bez cernych pruhu, cimz se ti hlavne trosku rozostri... Maji to tak asi vsechny obrazovky bez podpory zobrazeni v 16:9, prip. budes mit takovou funkci nekde v menu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Podivej nejlepší asi bude, když si to pak vyzkoušíš. Jaké je to v tom umělém 16:9 a jaké je to v tom roztaženém. Sám uvidíš ten nevelký rozdíl. V těch 16:9 tam sice budeš mít ty dva úzké pruhy, ale vůbec to nebude vadit a ani to nezpozoruješ a bude to maximálně detailní;).

Každopádně to není v tomto případě žádný problém/vada a nemá cenu, aby sis s tím dělal hlavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ok díky moc všem za odpovědi........počítám že do měsíce a něco se připojím k vaší komunitě :-) Tak do 14 dnů mi snad přivezou ten Xbox360 z reklamace a pokud bude opravený tak dohraju ještě pár her co mám rozehrané (Frontlines, Mercenaries 2 a Afro samuraj) a prodám ho i z PS 2 do jednoho obchodu kde vykupujou konzole. Xbox tam prodám i kdyby ho neopravili...vykupujou tam i porouchané konzole na součástky no a 19 svých THE BEST OF xbox her bych prodal do bazaru a k takto získaným penězům si něco přidám a koupím PS :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ok, tak hodně štěstí:). A být tebou, tak bych si PS2 nechal, stejně ti za ni asi moc nedají a přijde mi to jako škoda, ale jak chceš. Sám mám doma Playstation 1,2,3 a PSP, takže má sbírka je ucelená, všechno tlusté verze krom psp slim:).

Navíc pokud máš nějaké zamilované PS2 tituly, tak nejdou hrát na těch PS3, které se prodávají teď, ale to určo víš.

Měj se a přeji šťastný výběr her8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám problém. Hrál sem ps3 přes HDMI kabel, ale ted to chci hrát přes cinche. Nejde to. Neleze z toho zvuk ani video. řeknete mi proč a dejte mi návod prosím. Myslím si, že se to přepíná v nastavení, ale já nemám obraz, tak mi prosím pošlete návod pro slepce. šipku doleva, doleva dolů.......

děkuji za pomoc, pište na kingmt@seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Chci se zeptat mám tyhle reproduktory:

http://www.alza.cz/reproduktorova-sestava-5-1-logitech-x-540-d71005.htm

Vstup zvuku je dělán pomocí 3x 3,5 jacků. Jde mi o to jak to vše pospojovat aby šel zvuk do těchto repráků (ano vím bude 2.1)

Mám PS3 a plánuji tutu TV

http://www.alza.cz/37-lcd-tv-samsung-le37b650-cerna-black-d114627.htm

Takže se PS3 zapojí do TV pomocí HDMI.

Vím že PS3 má vzádu u jen optický konektor na repro ale ty moje ho nemají. Existuje náká redukce? Případně jak udělat aby šel obraz přes HDMI ale zvuk do těch repráků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Chci se zeptat mám tyhle reproduktory:

http://www.alza.cz/reproduktorova-sestava-5-1-logitech-x-540-d71005.htm

Vstup zvuku je dělán pomocí 3x 3,5 jacků. Jde mi o to jak to vše pospojovat aby šel zvuk do těchto repráků (ano vím bude 2.1)

Zapojíš pouze přední dva kanály.

Mám PS3 a plánuji tutu TV

http://www.alza.cz/37-lcd-tv-samsung-le37b650-cerna-black-d114627.htm

Takže se PS3 zapojí do TV pomocí HDMI.

Vím že PS3 má vzádu u jen optický konektor na repro ale ty moje ho nemají. Existuje náká redukce? Případně jak udělat aby šel obraz přes HDMI ale zvuk do těch repráků.

HDMI ti pujde obraz a do AV na PS3 si zapojíš ten standartně dodávanej kabel do něj píchneš redukci cinch vs 3,5mm jack. a nastavíš v PS3 obraz HDMI a zvuk do AV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Cuz pařmeni mám velkej problem :

Nikdy sem nevlastnil konzoli mám jen PC a ne něm mě hry moc neba a tak mám pár otazek :

1) Xbox 360 X PS3 ?????

2) Vypalovaný filmky pujdou a na PS3 pujdou filmky např 720. ( Vypalovany )

3) Wi-Fi ??? Doporučujete na hraní po netu nebo radši dotahnout kabílek jestli to pude

Asi vše čest sem pulku fora ale všude píšou něco jinak tak sem nevěděl předem díky moc

( s Čj sem měl vždy špatný známky :P )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1) Pokud umis dobre koupit a dobre prodat, tak na palenych Xbox hrach prodelas vic, nez na originalnich PS3 hrach (z nich uz mam +1000 Kc, a to skoro nehraju).

3) Pokud nemas problem s prijmem Wi-Fi signalu, je to uplne jedno. PS3 ma Wi-Fi jiz zabudovane.

4) Projed si seznamy PS3 i Xbox exkluzivnich her a podle toho se rozhodni. Majitele PS3 budou radit PS3, Xboxaci opacne, tak nema moc smysl se ptat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám ještě jeden dotaz vlastnim tuto grafickou kartu (x1950pro 512MB)

Chci se zeptat zda existuje kabel s koncvkami DVI a HDMI. Chtěl bych tak propojit TV s PC a jestli to vůbec bude fungovat. Je to provizorní řešení v plánu mám koupit pořádnou grafickou kartu s HDMI. :wohow:

41024s2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Plz a odpověd na 2 otazku někdo ví??? a ešte mám další PS Store tam si stahnu hru za naky prachy a pry je naka možnost kdyš tu hru si někdo znamej stahnul jít na jeho učet a zapařit přes to ??? vím že mám blbý otazky ale fakt tady listuju nako kolem 5 hod. a stale nemužu se rozhodnout mezi PS3 a Xboxem a nechci udělat nakou chybu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ps2 NE ,,, ps one ANO

Ano dá, ale pouze na určitých verzích. A to konkrétně na verzích CECHE a CECHF (tvé označení zjistíš na bílém štítku vzádu na PS3). Podporujou softwarovou emulaci, stáhni na PSN "PS2 system data". A většina her by ti měla jít. PS1 hry jdou na všech konzolích

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu