Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS3 otázečky před koupí


mobisek

Otázka

ahoj, vsem zkusenym ps3 paranum:bash::)nez si pujdu vysnenou ps3 koupit, mel bych par otazek, abych pak se rovnou vrhnul na to a nemusel hledat, sice nejsem zadny amater ale neco jsem se proste nedocetl a nebo se mi to nechtelo cele procitat:):!:

1. ps3 pripojim k netu normalni kabelem z modemu, nemusim nikde nic nastavovat???a bude rovnou pristup do PSN a store???

2. nema nahodou nekdo zkusenost jestli volant logitech momo bude fungovat i s ps3????nekde jsem cetl ze jo nekde zase ze neee tak prosim poradte!!!!!

3. jaky mate zkusenosti s dualshockem 3????

4. upgrade firmware se provadi automaticky po zapnuti???

5. sluzba home uz je v provozu???nebo musim taky stahnout??

6. budu kupovat PS3 40GB a ta ma podporu ps2 her nebo ne??jsem cetl ze to jde s pomoci noveho firmware a nekde zase ze nejde......

dekuju vsem kteri se pokusi mi na vsechno odpovedet, nejsem zadny lamer mel jsem vsechny ps a ted se tesim na novou a na GT5P a GTA4 asi ani nedospim:)ale budu muset hodne pracovat aby byli money:cheesygrin::cheesygrin:

tak se mejte krasne a jeste jednou diky za rady.............

marek_2080: presunuto z PS3 Pokec

marek_2080: nastaveno jako Důležité

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Zajímalo by mě, jak je to s televizemi, které nepodporují HD rozlišení - ptám se tedy: Půjde mi PS3 i když ho připojím na ne úplně nejnovější televizi? (jedná se o televizi Sony; rok výroby 2004)

Předem děkuju za odpovědi nebo jakékoliv informace k mé otázce :!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
máš něco proti xbox360 ?

marek_2080: :D jak rek romeno

chci se zeptat,..když si koupím ps3 a nějakou hru...ps3 normálně zapojím jak má bejt, a budu chtít hrát, tak tu hru musím na ní nainstalovat jako na pc, nebo se to dá hrát rovnou ?

zalezi na hre. nektery se instalujou nektery ne a je to automaticky takze vpoho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1) Profil na PS 3 a PSN jsou totožné, nebo pod jedním herním profilem můžu mít více PSN profilů?

2) Má pro mě nějaký význam mít více PSN účtů (např. EU+US.....)

Lokalizace dem, her atd. z PSN mě netrápí

3) Při vytváření účtu jiného regionu je potřeba dělat něco speciálně, nebo jenom vyplním že jsem z ...... a budu mít US účet?

4) Lze někde najít seznam + ceník PSN her?

Díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1) Nejsou totožné... a na každý PS3 profil lze přidat jeden PSN účet

2) Vyplatí se jich mít víc.. na US bejvá víc věcí a levnější, ale i na EU najdeš věci, který na US nejsou

3) Jen vybrat region a zadat adresu např US

4) třeba na PSN...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Bude nová TV :bash: takže jí budu propojovat pomocí HDMI

http://www.alza.cz/40-lcd-tv-samsung-le40b650-cerna-black-d114621.htm

Potřeboval bych poradit jakej kabel koupit. Poradte nějaký s kterým máte zkušenosti je kvalitní a nedochází ke ztrátám což se u nekvalitních stát může. Délka 2m.

Kdyžtak je rovnou vyberte na alza.cz bude to pro mne jednoduší.

http://www.alza.cz/kabely-a-konektory/vga-dvi-hdmi/18848641.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím,

rozhodl sem se, že si koupím PS3, ale teď fakt nevím, jestli si mám koupit normální verzi 80 GB asi za 7 300 a s infamous na mironetu nebo slimku za těch 7 500. Kolik normální PS3 spotřebuje elektřiny oproti slim? Je tam opravdu velký rozdíl? A nakonec, televizi s HD budu mít až někdy začátkem prosince, je to na normální televizi hrozný nebo se to dá hrát?

Děkuju moc za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Na normal televizi, pokud neni uplne miniaturni, je to celkem v pohode (Primator to asi nikdy nevidel v akci), pouze budes mit problem v nekterych hrach s malymi texty (napr. Burnout Paradise), nebo se muzes setkat s tim, ze ti hra na CRT vubec nepujde, ale takovych moc neni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím lidi, po dlouhém váhání jsem se rozhodl jít do PS3, ale jen co jsem začal hledat a scháňět, jsem v koncích. Nevim jestli fat nebo slim a je mi úplně jedno kolik to žere energie jak tady každej řeší..chtěl bych co největší hdd a čtečku pam. karet.

ptám se zda je možné k slimu připojit klasickou čtečku pam.karet, kterou mám u pc. pokud by to nešlo tak řešení by bylo asi fat, kdeje čtečka vestavěná a vymněnit hdd za větší.

a potom jak velkej je rozdíl v tech. specifikaci mezi fat a slim, určitě tam nějakej je ale zajímalo by mně jak moc se to projeví v provozu

a zda je možné u slimu také výmněna hdd, jako u fatu pomocí tzv. šuplíku.

díky všem za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Za prvé FAT se čtečkou už neseženeš, jedině aukro nebo bazar. Za druhé ke všem PS3 se da připojit externí čtečka. U všech verzí můžeš vyměnit HDD za větší akorát u slimu to ještě nikdo nezkoušel :lol: zatím nebyla nouze o prostor. Hardwareově jsou verze totožné:

http://www.edepot.com/playstation3.html#PS3_Model_Differences

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja sem zkousel PS3 na 3 CRT televizich a vysledek byl dycky hruza. V obyvaku mame skvelou CRT Panasonic televizi, jednu z poslednich nez zacli delat LCD - neda se na tom hrat. Proste to vypada jak z dob zacatku PS2, nezlobte se na me ale rozdil mezi LCD a CRT je ukrutnej, doslova. Zkousel sem vsechny mozny nastaveny obrazu a nikdy sem nebyl na jakekkoliv CRT tv i na ty velky Panasonic schopen precist text na mobilnim telefonu v GTA IV, nikdy!

CRT a scart je SD rozliseni kdezto LCD a HDMI je HD rozliseni a to je sakra velkej rozdil

Spis me pripada ze ty co rikaj ze to neni zadnej velkej rozdil to pres HDMI nikdy nevideli, protoze kdyby ten rozdil videli vedle sebe tak todle nikdy nemuzou rict

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím všechny, mám prosbu, ráda bych si koupila herní konzoly (1 ks) od Sony, vůbec se v tom nevyznám, jsem naprostý negramota v těchto směrech :-) Napíšu co bych od toho očekávala a požadovala a prosím o vaše názory a rady.

1. jde mi především o hraní her a dále sledování filmů, neboť hodně cestuji a chci se zabavit

2. doma bych si ji ráda zapojila k TV při hraní her (mám LCD monitor/TV od LG), jaký kabel bych k tomu potřebovala?

3. něco jsem si už tady četla a moc tomu nerozumím, myslela jsem si že hra pro PSP se dá pustit na jakékoli verzy..., která verze je v tom případě vhodnější? Co se týče dostupnosti her a jejich cen (pozn. pochybuji, že si je dokážu sma stáhnout, takže nejspíš budu kupovat originály)

4. lze mít na konzoly rozehrané dvě hry? Např.: že jeden člověk si bude hrát svou hru a pak si to vezme druhý člověk a pustí si svou hru, jde to? Je k tomu potřeba nějaká větší paměť, jaká?

5. je potřeba k herní konzoli pro její provoz ještě něco dokupovat? (memory sick pro duo? jakou velikost)? něco jiného dalšího?

Budu všem moc vděčná za vaše rady!!! Mějte se a bavte se :-) Andrea

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak teď teda opravdu nevím, jestli se bavíme o PS3 nebo PSP :D

k PS3

1 ) her je určitě dost

2 ) nejlépe pomocí HDMI

3 ) Hry na PS3 jsou region free (jdou spustit všechny verze), hry na PS3 se stahovat nedají... pouze origo

4 ) Tím myslíš pauznutí hry a zapnutí jiné ? To bohužel nejde. Lze ale na konzoli vytvořit více hráčských profilů a každý si může hrát na svém

5 ) nutné není nic, ale není od věci mít alespoň dva ovladače ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu