Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS3 otázečky před koupí


mobisek

Otázka

ahoj, vsem zkusenym ps3 paranum:bash::)nez si pujdu vysnenou ps3 koupit, mel bych par otazek, abych pak se rovnou vrhnul na to a nemusel hledat, sice nejsem zadny amater ale neco jsem se proste nedocetl a nebo se mi to nechtelo cele procitat:):!:

1. ps3 pripojim k netu normalni kabelem z modemu, nemusim nikde nic nastavovat???a bude rovnou pristup do PSN a store???

2. nema nahodou nekdo zkusenost jestli volant logitech momo bude fungovat i s ps3????nekde jsem cetl ze jo nekde zase ze neee tak prosim poradte!!!!!

3. jaky mate zkusenosti s dualshockem 3????

4. upgrade firmware se provadi automaticky po zapnuti???

5. sluzba home uz je v provozu???nebo musim taky stahnout??

6. budu kupovat PS3 40GB a ta ma podporu ps2 her nebo ne??jsem cetl ze to jde s pomoci noveho firmware a nekde zase ze nejde......

dekuju vsem kteri se pokusi mi na vsechno odpovedet, nejsem zadny lamer mel jsem vsechny ps a ted se tesim na novou a na GT5P a GTA4 asi ani nedospim:)ale budu muset hodne pracovat aby byli money:cheesygrin::cheesygrin:

tak se mejte krasne a jeste jednou diky za rady.............

marek_2080: presunuto z PS3 Pokec

marek_2080: nastaveno jako Důležité

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Zdravím všechny, mám prosbu, ráda bych si koupila herní konzoly (1 ks) od Sony, vůbec se v tom nevyznám, jsem naprostý negramota v těchto směrech :-) Napíšu co bych od toho očekávala a požadovala a prosím o vaše názory a rady.

1. jde mi především o hraní her a dále sledování filmů, neboť hodně cestuji a chci se zabavit

2. doma bych si ji ráda zapojila k TV při hraní her (mám LCD monitor/TV od LG), jaký kabel bych k tomu potřebovala?

3. něco jsem si už tady četla a moc tomu nerozumím, myslela jsem si že hra pro PSP se dá pustit na jakékoli verzy..., která verze je v tom případě vhodnější? Co se týče dostupnosti her a jejich cen (pozn. pochybuji, že si je dokážu sma stáhnout, takže nejspíš budu kupovat originály)

4. lze mít na konzoly rozehrané dvě hry? Např.: že jeden člověk si bude hrát svou hru a pak si to vezme druhý člověk a pustí si svou hru, jde to? Je k tomu potřeba nějaká větší paměť, jaká?

5. je potřeba k herní konzoli pro její provoz ještě něco dokupovat? (memory sick pro duo? jakou velikost)? něco jiného dalšího?

Budu všem moc vděčná za vaše rady!!! Mějte se a bavte se :-) Andrea

Ahoj, takže uvažuješ o koupi PSP. Rád ti odpovím na tvé otázky, budu se bavit o PSP Go, protože je to nejnovější verze a podle mě i nejlepší, alespoň pro tebe teda určo, protože si chceš navíc kupovat originálky a nechceš pirátit:)

http://cz.playstation.com/psp/news/psp-go/index.html

1. Co se týče filmů, tak ty si normálně nakopíruješ do PSP, do příslušné složky a můžeš koukat, má to pár nevýhod, například, že si nepřehraješ třeba filmy ve formátu AVI, na psp je nejběžnější formát MP4. Tím neříkám, že pouze MP4, ale je nejpoužívanější. Navíc třeba i tady na foru najdešš mnoho odkazů na stáhnutí různých filmů, seriálů, dokomunetů...

Po technické stránce je display super, má krásnou barevnost, kontrast je taky ok a rozlišení taktéž. Hrát hry samozřejmě můžeš taky, k tomu není co říkat, prostě - stáhneš, spustíš, hraješ:)

2. K televizi není problém zapojit, prodávají se kábly, které mají koncovku od psp a pak buď tři cinche nebo component. Je to otázka asi 500 korun pokud kupuješ u ofic. distributora, ale můžeš samozřejmě sehnat mnohem levněji - aukro, ebay...

Ještě musím říct, že PSP Go má myslím trochu jiný konektor než klasické PSP, takže se první určitě přesvědč, jestli to sedí na PSP Go, nicméně toto ti někdo jiný určitě víc obsvětlí...

3. Zase, kup si PSP Go, protože podle mě tě tam hra víde nejlevněji. PSP Go nemá žádnou mechaniku, takže musíš hry stáhnout přes PS Store, což je služba, kde si kupuješ hry, stahuješ dema a spousta dalších věcí... Klasické UMD disky nejsou kompatibilní na všechna PSP právě protok, že to Go nemá mechaniku;). Každou hru ze store si můžeš stáhnout ve více lidech (5), takže se stačí s někým domluvit, zaplatíš pětinu ceny a máš naprosto stejnou hru, jako kdybys za ni dala třeba 600:)

4. Jestli by toto mohlo teoreticky jít, tak jedině na PSP Go, ale nemyslím si, že by to bylo možné. Máš tam možnost hru jak kdyby pauznout a jít do menu, ale myslím, že zároveň dvě spuštěné hry nejdou. Na to ti odpoví, někdo, kdo už Go má, třeba Gamees. Jinak Go má 16 GB interní paměť a můžeš klidně dokoupit paměťové karty.

5. Není, akorát, pokud nemáš kreditku (ale i pokud ji máš:) ), tak si budeš kupovat takové kartičky, kde máš přednabitý kredit na ten PS Store, za který si kupuješ ty hry. S tou kartičkou to pro tebe bude asii jednodušší;)

Doufám, že sem ti trochu pomohl:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

A ví někdo, kolik přesně bere průměrně PS3 elektřiny a kolik PS3 slim? Na tý starší televizi bych to snad chvíli vydržel, popřípadě kdyby to bylo hodně špatný tak bych urychlil nákup LCD.

A co by jste mi vy jako odborníci nehledě na spotřebu doporučili. Normal nebo Slim?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A ví někdo, kolik přesně bere průměrně PS3 elektřiny a kolik PS3 slim? Na tý starší televizi bych to snad chvíli vydržel, popřípadě kdyby to bylo hodně špatný tak bych urychlil nákup LCD.

A co by jste mi vy jako odborníci nehledě na spotřebu doporučili. Normal nebo Slim?

Díky

Tohle neřeš, to za prvé. Slimko bere jen o málo méně, než PS3 "fat", které se prodávají nyní;). Je to jenom o tom, co se ti víc líbí. Já bych si třeba koupil Slim, ale ta úspora je vážně zanedbatelná. Podle toho se ve svém výběru neomezuj, to je má rada:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takže tak tu půlku, to je celkem dost. Asi si koupim tu slimku. Každopádně díky za rady a napište prosím, které vám příjde lepší. Díky

EDIT: Tak si asi nakonec vezmu buď tohleto nebo tu slimku

http://jrc.cz/index.php?a=2&id=25905

Stojí stejně jako nová slimka a jsou tam 2 hry navíc.

Co vám příjde lepší?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím. Celkem uvažuji o koupi konzole PS3. Mám pár otázek, prosím, hned mě nenazívejte dementem atp., každý jednou někde začíná :P

1) Je výhodnější verze Fat nebo Slim (nemyslím cenově)?

2) Má před sebou PS3 ještě nějakou budoucnost(mám na mysli to, abych si nekoupil PS3 a za rok by vyšla třeba PS4 a PS3 by mi byla k ničemu atp.)?

3) Jak je to se zárukou u konzole u konzole ze zahraničí (ebay.com)?

4) Má konzole z ciziny nějaké funkce, které nefungují v ČR?

5) Je obraz na CRT TV opravdu tak hrozný?

6) Doporučte nějaký LCD monitor co nejlepší v poměru cena/výkon na kterém by PS3 vypadala dobře (HDMI)?

Díky za odpovědi. Dám thanks ;)

PS: Možná je to další z dementních topiců a budete mě odkazovat na topic pro začátečníky, ale pro mě jsou fakt duležite přesně odpovědi. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

1) urcite slim

2) urcite ma

3) zalezi od koho to koupis , ale zaruku bys mohl uplatnovat zase jen v zahranici....

4) Akorat filmy na blue-ray rozjedes jen v americkym regionu .

5) CRT a PS3 ? Ja rikam NE.

6) prohlidni alzu a czc , urcite si vyberes.

Jinak topik pro zacatecniky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
paneboze dalsi lama. Vis co sou pojmy SD a HD rozliseni? SD (CRT) ma max. rozliseni 720x576 a HD (LCD) 1280x720 (HD Ready) nebo 1920x1080 (FULL HD) Tak si to spocitej.

Nejdriv si spust PS3 na CRT a potom na HDMI a pak neco plkej :roll:

Ty si opravdu chytrý chlapec. Nejdřív si prosím přečti mojí odpověď. Ano, vím co to je a netvrdím, že to není lepší, jenom, že jsem to nikdy neviděl a tu možnost ani nemám, takže si to přes HDMI pustit nemůžu.

Tvrdim, že fámy o tom, jak příšerně to na CRT televizi vypadá opravdu nejsou pravda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

kdyz si to na HDMI nikdy nevidel tak jak muzes napsat a radit mu, ze to pres HDMI nemuze byt jeste lepsi.? To je dmnce ve vrcholnem rozvoji. Ja sem to zkousel na nescetne CRT televizich, vc. doted skvele velke Panasonic z doby tesne pred tim nez nastoupili LCD a vedle toho jsem mel spousty LCD, jak starsich tak novych a rozdil je ukrutnej. A na zadne CRT sem nebyl schopen precist text na mobilnim telefonu v GTA IV na jakkekoliv nastaveni. A ano, na CRT to vypada primo strasne.

Tezko to na CRT muze vypadat stejne jako pres HDMI kdyz je to uplne jina liga. Pres Scart to vypada jak na PS2, ani o trochu lip. Ne ty nevis co ty pojmy znamenaj, jinak bys to nepsal.

To je jako kdybych rek ze hry na 386 vypadat stejne jak na PC s dvoujadrovou 280GTX.

Rikam, nejdriv si to postav vedle sebe a pak neco rad, tyhle lamy fakt nesnasim :roll: Cisla nelzou ty joudo

Kdyz chces radit ohledne CRT a HDMI tak musis mit zkusenosti s obema.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zato ty vypadáš na opravdu velkého odborníka. :roll:

Ty sis totiž ani nepřečetl jeho dotaz, je vidět, že asi má jenom CRT televizi. Před pár týdny sem se ptal já na to samé a od tebe sem dostal stejnou odpověď, kde si tvrdil, že na CRT televizi to vypadá jaksi "příšerně". Já to risknul a hele, ono to vypadá dobře, ne li přímo super.

Nenadávej mi do lamy, ty si zase očividně lama v oblasti pravopisu a o číslech se tu já vůbec nebavím.

Ale co se s tebou budu hádat, asi si vůbec nepochopil o co jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak pokud si myslis ze na CRT je to super tak se tady nemame o cem bavit. A navic bych ti doporucil navstevu u ocniho. Do pr*dele kde se berou takovyhle lidi jako ses ty? Ses schopnej aspon pochopit, ze kdyz nemas zkusenosti s obema typy pripojeni tak nemuzes radit na otazku ohledne CRT vs. HDMI? Kdyz si to na HDMI nikdy v zivote nevidel v provozu? Tohle pochopi i cvicena opice, ale ty proste ne. A stejnak sem zase napises nakej blud kterej vubec nebude davat smysl.

Ty se o cislech nebavis ale ty cisla jasne dokazuou ze HDMI je 100x lepsi kvalita. Ja se v tech televizich dost pohybuju narozdil od tebe.

Pis si sem co chces za nesmysly, stejnak tady kazdej vi ze na CRT to stoji za ho*no a ma to pres HDMI. A kdyz nemas na to aby sis poridil LCD nemel sis kupovat PS3.

Nikdy to nemel pres HDMI a stejnak furt bude tvrdit ze to na CRT vypada stejne.

A jakej pravopis prosimte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Znovu opakuji, tady nejde o CRT vs HDMI, ale o to, jestli se na CRT dá koukat. Pokud tohle dokážeš pochopit, tak u mě opravdu zaboduješ.

Ohledně nákupu LCD, tak to plánuju, ale zatím pro to nemám důvod, protože CRT televize naprosto postačuje jak na DVD, tak na PS3 i na televizi.

PS3 sem si nekoupil proto, abych podle tvojí filozofie si musel koupit LCD, ale koupil sem si ho kvůli hrám a dalším věcem, tedy kvůli jeho primárnímu účelu, ne kvůli tomu, abych se mohl koukat na LCD.

Český pravopis?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdarec chci se zeptat doma mám ps2 zapojenou přes tohle: http://www.playcentrum.cz/component-cable-4gamers-686801.htm, a teďka sem si pořídil ps3 tak chci vědět jakej bude rozdíl mezi tímhle připojením a připojením přes hdmi kabel jestli v tom bude nákej velkej rozdíl nebo moc ne:thanks:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu