Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Resistance 2: Rise of Man


tekken90

Recommended Posts

tak to by bola pekna sprostost keby sa da pouzit 2x :lol:

neda sa ;)

po zahrati tej Bety by som tu hru ohodnotil 4/10 ...

ak je toto grafika NEXT GEN , tak potom solitaire je asi najlepsia graficka hra na svete ... ten multiplayer je ako nejaky bordel ... vsetci stoja na jednom mieste jak chuji, a ked vas zabiju, tak sa narodite presne tam kde ste zomreli ... BLBOST ... absolutne sa mi ta hra nepaci ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ber v uvahu,ze je to len nejaka chaba beta na testovanie,ktora sa k plnke nepriblizuje...to neni demo,alebo co ;) Resistance mal jeden z najpremakanejsich multakov aky je a hned na prvy pokus...tento bude urcite este lepsi...Nenechaj sa zmiast a neboj nic toto je 9tkova hra len taky fukot mozno viac ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ciao,

jak se vám na PS3 hraje ryzí FPS gamesa? U Fallouta 3 to sice jde, ale v porovnani s mysi na PC je to pořád jak sledovat paralyzovanýho člověka :)

Ptám se konkrétně na Resistance 2, protože bych nerad, abych se u té skvělé gamesy musel vztekat skrze ovládání.

Díky

Radek

marek_2080: presunuto z duplicitniho topicu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Ahoj

Koupil jsem

Ps3 80Gb a jsem totalní lama protože hraju vyhradně na PC :-)

Vše se podařilo rozjet jen mám drobný problém že netuším kde se zapína to automatické zaměřování např Resistance 2 v případě 5 nepřátel než na ně najedu tak jsem 4krát mrtví Děkuji za radu

marek_2080: presunuto z duplicitniho topicu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, mám s kámošem problémy s tím jak rozjet nějakou on-line akci, ve které bychom byli oba dva. Např. chceme zapařit kooperativní, ale pořád máme problémy s tím, aby se přidal do té hry, kterou vytvořím. Mohl by sem někdo napsat stručně a výstižně co ON musí udělat, aby se přidal? Nevím totiž jak mu to mám pořádně přes zprávy v PS3 vysvětlit a už mě to štve. Je to začátečník tak, aby to pochopil. Sám mám hru jenom pár dní a tak se v těchto věcech neorientuji natolik, abych mu mohl nějak konečně a výstižně poradit, i když sám u sebe vše dokážu nastavit. Díkes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Demo Retribution vs Resistance2

Tak jsem si ho dal taky několikrát za sebou, asi stárnu na PSP se mi začínají hry ovládat čím dál hůře. No možná je to tím že jsem zmlsanej z PS3, když už jsme u mojí černé krásky, řekl jsem si, co takhle zkusit propojit PSP se spuštěným Demíčkem Resistance: Retribution, s běžící Resistance2 na mé PS3. Chvilku jsem si lámal hlavu nad tím jak spustit USB mod a současně pustit demíčko, nakonec jsem prostě připíchnul USB kabel v Resistance spustil connect to PSP co dál? Zkusil jsem pustit demo a sledovat co se děje na poprvé jsem spojení promeškal svojí netrpělivostí, zmáčknul jsem x, koutkem oka jsem na obrazovce TV zahlédl nápis Infect PSP GLUM. Restart gamesy, tentokrát nekoukám vůbec na PSP ale na obrazovku PS3, hle je to zde, klik, PSP dle animace proběhnuvší na display, infektováno. V menu přibyla nová zbraň, magnum známá z plnokrevného bratříčka tohoto bonbonku. To ovšem zdaleka není vše, než jsem odmáčkl PSP infektus smála se na mne ještě jedna volba. Jakýsi Advance mode, rozhodnuto restart dema a znovu čekání, volba číslo 2 voaláááá...... co? jak? nač? proč? žádná změna otáčím hlavu směrem k obrazovce PSP a zpět k PS3 hmmm nic? zkouším vyskočit, nic, žádný pohyb v menu PS3?! koukám na obrazovku kde svítí, pokud budete chtít zrušit tento mod odpojte USB kabel z PSP, nemusím asi psát co následovalo. Nicméně zkusil jsem opět restart dema a stejnou volbu, koukám jak pero z gauče ovladačem PS3 pohybuju postavou na PSP?! Ano je to tak, jak píši konečně plnohodnotný ovladač k PSP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 9 months later...

panove poradte mi . hraju resistance 2 a nejsem zas tak daleko, ale uz sem se zasek a nevim jak dal.

automaticky se mi to ulozilo v nejaky mistnosti (ted si nepamatuju nazev lokace, kdyztak to sem dopisu jestli tam neco takovyho je), kde jsou jakasi poletujici monstra v modrejch koulich (ochranej stit) .

tyhle monstra se mi nedari nijak zneskodnit . granaty, strileni....

jakmile se snazim utect, tak me ale dozenou a sejmou.

takze prubeh vypada nasledovne. nacte se pozice, vidim projet monstra a ty me nasledne znicej...nacte se ulozena pozice,...:cry:

nevite nekdo jak na ne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak predchozi zasek zdarne vyresen (dekuji...;-) ) vesele se pokracuje dal. az do ted. zase vas pozadam o radu.

tentokrat jsem se zasek v canyon utah, jde se jakousi chodbou, kde mam za ukol zmacknout jakejsi spinac, a nasledne se zacnou rojit mraky nejakejc letajicich minipotvor, neco jako vceli roj. smetou nejakyho vedce, a vlitnou na chodbu. nakonec me ten roj potvor dostihne a znici...;-(

uz jsem zkousel lecos, strilet, schovat se, utect, ale nikdy se mi to uplne nepodarilo. nejakejm instrukcim ve vysilacce nerozumim, protoze v tech zvucich kolem se mi ten hlas ztraci.

nevite nekdo co s tim ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panove, timto bych vam chtel podekovat (myslim to vazne !!) , ze jste se na me vyprdli s radou, protoze mi nezbylo nez patrat jinde.

no a objevil jsem zajimavej web, mnozi urcite uz znaji.

jsou tam "videopruvodci" hrou , a to asi vsema ktery jsou k dizpozici. a tak jsem vyresil svuj resistance2 zasek i jeden problem v killzone2

takze kdo to jeste nezna, at koukne sem

http://www.gameanyone.com/games/PlayStation_3.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu