Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Devhook 0.46 nastavení


Snowkill

Recommended Posts

Cau tak jsem to tu prohledal a nic nenašel tak mě nekamenujte když to tu bude.mam ten 2.71 se-b a nejde mi spustit tony hawk tak jsme si stahl ten devhook 0.46 kterej ma jen 0.5 Mb asi to mě dost zaráží když si vzpomenu na starší který měl 44Mb.Chtel sem se tedy zeptat jak spravně nastavit tu 0,46 aby mi jel ten tony .Diky mocc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nebude update, Devhook sám o sobě je malej, jeho velikost pochopitelně vyroste ve chvíli, kdy do něj nakopíruješ FW, kterej chceš emulovat. Na 2.71 SE-B stačí samotnej Devhook (třeba ten 0.46) a v nastavení emulace FW vybereš položku 2.71F (nebo 2.71Flash, 2.71NAND apod. podle toho, co to bude nabízet, jenom ne samotné číslo 2.71), to znamená, že FW se bude emulovat z Flash paměti a ne z karty, kde by zabíral místo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz tak tady mas navod jak nastavit devhook je tam nize http://psp.games4you.cz/viewtopic.php?t=5736

taky sem s tim mel pred casem problem kdyz sem byl jeste Lamicka (hihi)........ vzdycky jak sem to zapnul tak jenom cerna obrazovka ..rikal sem si co delam spatne? vsechno sem delal podle navodu ...tak sem si ten navod zkontroloval podel mojeho PSP (myslim jako co vsechno tam je napsane ) kontroluju kontroluju a ejhle.. misto 2.xx-2.00 jsem tam mel neco jinyho tak se tam dal 2.xx-2.00 a fici to ....PS:devhook sem potreboval jen u tyhle hry..prtz se mi vzdy sekla ve ctvrte kdyz to najizdelo ....;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu