Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Mechanika mi nechce načítat dïsky


Bobika91

Otázka

Zdarec,mám problém s PS3.Když vložím jakýkoliv disk do mechaniky,tak modrá dioda nejdřív bliká,potom svítí nepřetržítě,ale disk to nenačte,vůbec se nezačne točit.Nevíte pls někdo co s tím?Trochu mě to štve protože sem včera mašinu přivezl z obchodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

njn,co se dá dělat,sice sem myslel,jestli to není nějak bloknutý,ale což.Ale naštvalo mě to hodně,protože když sem ho poprvý pustil tak mi nejdřív nešel obraz,pak sem ho rozjel,dal tam první DVD,to ještě šlo.Pak sem tam hodil další a už to nešlo.Tak teda zejtra šup výlet do JRC :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No mě řekli že je to netknutý,ale mě to přijde divný,protože když sem ji poprvý pustil,tak sem musel udělat reset,protože nenabíhal obraz.A pak sem ještě našel data od Burnoutů a Assassina.Na netu na to psali i návod,tam se řešilo,když se nechce otáčet DVD,tak sem to zkusil.Tak budu muset vydržet ale je to na ho... :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdarec,mám problém s PS3.Když vložím jakýkoliv disk do mechaniky,tak modrá dioda nejdřív bliká,potom svítí nepřetržítě,ale disk to nenačte,vůbec se nezačne točit.Nevíte pls někdo co s tím?Trochu mě to štve protože sem včera mašinu přivezl z obchodu.

NIE,POCKAJ ESTE NECHOD,ALE SKUS SI STIAHNUT NAJNOVSI FW,MOZNO SA TO ROZBEHNE.:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Kámo,bohužel nevyřešilo,už ani nemám šajn,jestli to začlo po updatu nebo ještě před ním.

edit:Tak dobrý mašinka už se sice od včerejška hřeje doma,vyměnili celou základní jednotku,ale nepochopil jsem,jak je možný že když je zcela novej,že se do pěti minut stihne přehřát v místech,kde dřív fungoval normálně :blink::blink::blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu