Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

psp,usb wifi?????????


Jersey Jazz

Otázka

nedokážu to rozjet všechno nastavene ale furt se nic neděje nevim jestli to je v psp ale asi jo protože wifi klíč my jede normal

Image.jpg

psp my píše A connection error has occured.

The acces point was not detected.

signal mam 100% tak co s tím?skoušel sem už asi všechno co sem našel na foru aj na netu.nic nefungovalo.

fw 3.90 M33-2 Kernel 1.5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

tak jo všechno už jede konečněěěěeeeeeeeeeee mam nejmin dva wifi kliče ten třeti sem vratil funguje jenom ten wn322g jinak všechny sou na prd nekupujte jine protože nefungujou na psp teda aspon zatim i jinem nevim ale tyden sem je ted měnil a až ted mněli na skladě ty spravne:bash::psp: a mužu začit hrat po siti:thumbup:.nevite někdo jak se nastavuje domovska stranka?:google:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak jo všechno už jede konečněěěěeeeeeeeeeee mam nejmin dva wifi kliče ten třeti sem vratil funguje jenom ten wn322g jinak všechny sou na prd nekupujte jine protože nefungujou na psp teda aspon zatim i jinem nevim ale tyden sem je ted měnil a až ted mněli na skladě ty spravne:bash::psp: a mužu začit hrat po siti:thumbup:.nevite někdo jak se nastavuje domovska stranka?:google:

Zdar jak to vidí ostatní? PSP by mělo jet na všech wifi klíčech ne? signal je pořád stejný. Já mám Usb Wifi EW7318usg od Edimax, a nějak se s tím babrám už dost dlouho a ne to zprovoznit, ale mě to hlásí už hned po instalaci že v závislosti na instalovaném softu v pc mi to nebude pracovat zprávně, co by jste mi poradili vy"profíci", jsem v koncích, sám si s tím asi neporadím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdar jak to vidí ostatní? PSP by mělo jet na všech wifi klíčech ne? signal je pořád stejný. Já mám Usb Wifi EW7318usg od Edimax, a nějak se s tím babrám už dost dlouho a ne to zprovoznit, ale mě to hlásí už hned po instalaci že v závislosti na instalovaném softu v pc mi to nebude pracovat zprávně, co by jste mi poradili vy"profíci", jsem v koncích, sám si s tím asi neporadím.

kup si jiny jinak to nerozjedeš.

wyzkoušel sem jich celkem dost a ne na každem to nejede.jesdtli u toho neni napsane že to jede i s psp tak si w rici kamo:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu