Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Upgrade FW


souza

Otázka

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Zdar mě by zase zajímalo jiná věc, známí mě říkal že z mojého FW 1.52 musím nejdřív jít na 1.50 a pak Custom firmware a pak který chci. Chápu to dokonale asi tak jak když mi to říká ve dvou minutách po telefonu, poraďte mi prosím proč se to rak dělá, pročítal jsem hodně přízpěvků ale nikkde to není vysvětlení k pochopení, jen napsáno že se to dělá tak""""", ale proč....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

..instalovat custom firmware jde pouze z nekterych oficialnich firmware..

(pokud nemas specialne upravenou "pandora baterku" - pak je jedno jakej mas firmware a pspscko rovnou "flashnes" na custom firmware)

..a 1.50 je jeden z prvnich firmware, ze kteryho to de rovnou a bez problemu...(ale i z jinech)

..na 1.50ku se muzes dostat nekolika zpusoby (napriklad upgrade na FW 2.00 a z neho jeden z nejstarsich a nejjednodusich downgrade na 1.50)

..v topicu pro zacatecniky je takova barevna tabulka, ze ktery se da vycist - "z kteryho FW se da instalovat jakej CUSTOM FW a jakym zpusobem instalovat"..mrkni tam

..druha moznost je mrknout na "MAPU FLASHERU" (specialni topic) a tam si najit nekoho v tvym okoli, kdo ti to udela (pokud se ti nechce vsechno zjistovat a chapat) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dík za aspoň trochu vysvětlení, už jsem psal jednomu flasherovi a nebyl by to problém, ale já si nejradši dělám vše sám, nebo když ne tak to chci aspoň pochopit abych někdy příště si to mohl udělat sám. Jde taky o to že bych chtěl aby na tom šli ISO hry a video(jestli by šlo i avi, xvid,..) net, prostě vše co to umí a nevím jaký firmware, a pročítat se tímto forem je na dlouho, navíc mám PSP 2dny tak nevím o tom skoro nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu