Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Screen z LocoRoco


H4nys

Recommended Posts

Takze vsetko si vyjasnime. Niektore hry maju v sebe zabudovany Screenshot Capture jednu chybu ktoru urobil H4nys bola ze napisal toto

tak udelej si screen ve hre pomoci myslim selectu nebo noty...
tym nas zmiatol kedze s Notou sa robi screen v Devhooku a so Selectom sa robi "oficialny" screen v Loco Roco. Takze je to jeho screen a uz tu nechcem vidiet dalsie Flamy..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omg,proč h4nys řeší takovou chujovinu,kterou je vyplivnutí toho pytle .V tý hře to je normální,tak nevim,proč to vůbec založil....:(

Protoze to je drsna uchylarna kterou resi jen ti nejvetsi blazni jako my. Chapes? Neco te chytne, prezvyka a pak te to vyplivne v jinem tvaru to neni normalni tak uvazuj nad tim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omg,proč h4nys řeší takovou chujovinu,kterou je vyplivnutí toho pytle .V tý hře to je normální,tak nevim,proč to vůbec založil....:(

co se staras ...ty kkt

jasně,nejtupější odpověď je vynadat :lol: Nebudu odpovídat,protože to tady nechcu zasrat debilníma příspěvkama,které by směřovali na tvou ***** osobu :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...tak nekdo zkuste zapnout hru a ve hre dejte select timto udelate screen...pak jen napojte PSP k PC ..najedte do dlozky PSP a tam SaveData potom tam budete mit slozku UCUS98663_ScreenShot...tak mi rekni co mam vyfotit..2Jajar..sem nepochopil co si myslis jestli mi veris a nebo jestli si myslis ze to mam z netu...lol..dilinacci

Ne, neřekl jsem, že jsi to stáhl z netu, myslel jsem, žes to vytáhl z nějakýho EBOOT.PBP nebo savu hry. Ale to mě napadlo jen podle názvu toho obrázku, nevěděl jsem, že v Loco Roco jdou ukládat screeny oficiálně a ukládají se pod tíhímhle názvem (vím, neznalost neomlouvá :D ). Přiznám se, že jsem taky neviděl důvod, proč bys to někde stahoval a chlubil se s tím, prostě jsem se z nějakýho i mě neznámýho důvodu zapojil do diskuze :) . Takže z mojí strany putuje k Tobě samozřejmě omluva a už o tom ani nepípnu :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...tak nekdo zkuste zapnout hru a ve hre dejte select timto udelate screen...pak jen napojte PSP k PC ..najedte do dlozky PSP a tam SaveData potom tam budete mit slozku UCUS98663_ScreenShot...tak mi rekni co mam vyfotit..2Jajar..sem nepochopil co si myslis jestli mi veris a nebo jestli si myslis ze to mam z netu...lol..dilinacci

Ne, neřekl jsem, že jsi to stáhl z netu, myslel jsem, žes to vytáhl z nějakýho EBOOT.PBP nebo savu hry. Ale to mě napadlo jen podle názvu toho obrázku, nevěděl jsem, že v Loco Roco jdou ukládat screeny oficiálně a ukládají se pod tíhímhle názvem (vím, neznalost neomlouvá :D ). Přiznám se, že jsem taky neviděl důvod, proč bys to někde stahoval a chlubil se s tím, prostě jsem se z nějakýho i mě neznámýho důvodu zapojil do diskuze :) . Takže z mojí strany putuje k Tobě samozřejmě omluva a už o tom ani nepípnu :wink:

ok ;) :) v poho..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omg,proč h4nys řeší takovou chujovinu,kterou je vyplivnutí toho pytle .V tý hře to je normální,tak nevim,proč to vůbec založil....:(

Protoze to je drsna uchylarna kterou resi jen ti nejvetsi blazni jako my. Chapes? Neco te chytne, prezvyka a pak te to vyplivne v jinem tvaru to neni normalni tak uvazuj nad tim

jo,znám to,jen mi bylo prostě divný,proč to řešit :oops:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omg,proč h4nys řeší takovou chujovinu,kterou je vyplivnutí toho pytle .V tý hře to je normální,tak nevim,proč to vůbec založil....:(

Protoze to je drsna uchylarna kterou resi jen ti nejvetsi blazni jako my. Chapes? Neco te chytne, prezvyka a pak te to vyplivne v jinem tvaru to neni normalni tak uvazuj nad tim

jo,znám to,jen mi bylo prostě divný,proč to řešit :oops:

ok nebude se presce hadat kvuli takove pic*vine ..ne ;) :)..ale kdyby sis to precetl od zacatku jak sem se tady pohadal s Dragunovem tak by ti to doslo ... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omg,proč h4nys řeší takovou chujovinu,kterou je vyplivnutí toho pytle .V tý hře to je normální,tak nevim,proč to vůbec založil....:(

Protoze to je drsna uchylarna kterou resi jen ti nejvetsi blazni jako my. Chapes? Neco te chytne, prezvyka a pak te to vyplivne v jinem tvaru to neni normalni tak uvazuj nad tim

jo,znám to,jen mi bylo prostě divný,proč to řešit :oops:

ok nebude se presce hadat kvuli takove pic*vine ..ne ;) :)..ale kdyby sis to precetl od zacatku jak sem se tady pohadal s Dragunovem tak by ti to doslo ... ;)

OK,ale nemysli,že neumim číst :wink:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele sry...Je to taky moje chyba ale zdalo se me tam divny to SONY...Dnes rano jsem na tim premyslel a pak jsem si taky vzpomel ze se pomoci SELECTU da udelat screen...Ale zmatlo me to ze si psal pomoci Lka sem myslel ze jsi to udelal v devhooku njn...Jako ale nemusis me hned psat 2PM atd...Pak jeste Painkillerovi psat na ICQ atd...To je docela trapny...A taky hned nemusis nadavat treba bambitce do kokot* atd...Je to pravda nemuis zakladat topic ze te vyplivla sova to se v teto hre naozaj stava... :roll: .No uz je to vyreseny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu