Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak připojit PS3 k internetu


Luk3z^

Recommended Posts

zdary huhlo.. můžeš mi poradit? (:

můj dotaz :

máme se sousedem půlenej net.. on má usebe anténu modem a router..

jenže signál od wifiny né úplně dosáhne k ps3ce v obýváku... na notebooku mi wifina jede všude v bytě ale psko má nejspíš slabší .. /cry

abych to zkrátil.. šlo by na kabel od routeru co mi jde do PC hodit switch a jednu část vést do kompa a druhou do ps3ky? .. pobere to? popř. jiné řešení.. ale tahat další kabel z routeru u souseda ke mě bude pekelně složitý .. tka hledam alternativu.. díky (:

Chápu to tak ze sousedova sdílená WiFi dosahuje až do tvého bytu a navrch máš už natažený jeden kabel přímo do jeho routeru. Pokud je to takto, stačí když na ten kabel co od něj vede zapojíš switch. Na routeru běží služba DHCP a ta se stará o přidělování IP adres, po jednom spojovacím kabelu pak může fungovat xPC, obvykle se takovýto spoj mezi aktivnímy prvky se nazývá uplink. Jen bych doporučil, aby jsi požádal souseda, ať dá IP adresu PS3 v routeru do DMZ (demilitarizovaná zona).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...
  • Odpovědi 223
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Pekny navod...ale stejne jsem v koncich:D...jen chci upozornit ze jsem na goooglu hledal ale nic jsem nenasel co bych pochopilopravdu jsem vtomhle pako...takze kdo si nechce zkazit den....

Musim to pochopit jako petilete dite

Takze...zjistil jsem ze do ps3 dam internet pres ethernet kabel...do zdirky u ps3 a druhou stranu do modemu....pak to uz v nastaveni chapu(cetl jsem navod kde co naklikat de mi o manualni vec)...muj modem ma ale vsechny volne zdirky obsazene...takze bych nemel kam kabel zasunout

Wifi router....tohle me velmi zajima....googloval jsem....a pochopil jsem ze to funguje tak ze mala skrinka uprostred pokoje mi najde internetovy signal z ostatnich mistnosti ?

opravdu jsem vtomhle ucho...mam radsi hw....problem je ze mam modem o dve mistnoti dal nez ps3 .....ale hned za dverma mam druhe pc kde internet jede prave prez zmineny modem...takze kdybych dal k ps3 wifi naslo by me to pripojeni od vedle nebo to potrebuje byt u modemu....mam od O2 adsl modem

Prosim nepiste mi proste vezme to a jede to...potrebuji to opravdu polopate...jako pro naroznyho clovek do elektronickeho sveta...Pokud neodpovite tak to naprsto chapu...nechce se vam plitvat nervy =)

Jeste mam dotaz muzu teoreticky koupit nejaky specialni rozdvojovak do modemu abych tam mohl dat oba kabely? A musi byt ten ethernet kabel nebo jakykoliv sitovy kabel?

Za pripadnou odpoved velmi velmi dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Čau všichni :) potřebuju poradit..Na PC mám internet od UPC a potřebuju net v PS3..Normálně to dělám tak, že vemu ethernet kabel z PC a dám to akorát do PS3, ale je s tim moc práce to přenastavovat a všechno okolo a nechce se mi kupovat router tak bych potřeboval poradit jestli by nestačilo, kdybych si koupil nějakej kabel a jen bych propojil PS3 s tim modemem od UPC, abych si nemusel zbytečně kupovat router..

Předem děkuju za odpovědi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

farbakp: ja mam teda pripojene PSko jinak ale tobe by to melo jit pres kabel, kterej natahnes z notebooku do PSka. musis akorat nekde v nastaveni vlastností internetoveho pripojeni na notebooku povolit sdileni pripojeni ostatnim uzivatelum a melo by to jit. na PSku bys pritom mel nastavene automaticky nastavovat IP nebo neco podobneho. pokud by to takhle neslo, musel by si nastavit sit rucne. slo by pouze o to prepsat par sitovych adres a pracovni skupinu aby to spolu komunikovalo. nejakej navod se da najit, pokud by si hledal nastaveni domaci site....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dindy: pokud nemas nejake stomegove pripojeni, tak ti bude stacit i to nejlevnejsi. nevim jestli kupovat to uplne nejlevnejsi ale porouchat se muze cokoliv, at to stoji dve stovky nebo dva tisice, takze vyber co se ti bude libit :-) http://www.alza.cz/sitove-prvky/switche/18842923.htm pro inspiraci ;-) dohromady budes potrebovat tri kabely - jeden z modemu do switche a po jednom ze switche do pc a ze switche do PS, to jen abys na nej nezapomnel az pujdes z kramu pokud ho doma nemas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

farbakp: ja mam teda pripojene PSko jinak ale tobe by to melo jit pres kabel, kterej natahnes z notebooku do PSka. musis akorat nekde v nastaveni vlastností internetoveho pripojeni na notebooku povolit sdileni pripojeni ostatnim uzivatelum a melo by to jit. na PSku bys pritom mel nastavene automaticky nastavovat IP nebo neco podobneho. pokud by to takhle neslo, musel by si nastavit sit rucne. slo by pouze o to prepsat par sitovych adres a pracovni skupinu aby to spolu komunikovalo. nejakej navod se da najit, pokud by si hledal nastaveni domaci site....

Dakujem pekne, uz to ide.. stacilo pripojit ethernet kabel a preklikat sa v nastaveniach PS3.. samozrejme povolit zdielanie internetu v PC.. dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Cau chlapi, prosimvas, pokousim se pripojit doma PS3 k netu a kdyz dam at to najde IP automaticky tak mi ho to nenajde, notas mam taky nastaveny na automat a tam si to v klidu najde. Predtim jsem mel pujcene PS od kamose a jelo to normalne, nevite kde muze byt problem? diky

Tak uz mam, tenhle link mi pomohl... http://www.gtarena.cz/forum/index.php?topic=10.0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
Dobrý den, mam modem Huawe EchoLife HG 520i a při spojení s PC je vše ok, ale když připojim k modemu kabel , který sem si pořídil do LAN 2 tak se mi to prostě nerozesvítí nevíte co s tím prosím poraďte

Zkus jinej port mam ten modem taky a jsou u nej nektery nastaveny na tv a jiny na net ikdyz tv nemas objednanou ja sem si to po tomto zjisteni pres PC nastavil ze vsechny sou na net ale od vyroby jsou nastaveny jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, připadám si jako blbec, ale mám také problém s připojením k internetu. Můj poskytovatel je Opavanet. Mám natažený kabel z půdy, (bydlím v bytovce) provrtaný přes partro, až do bytu k PC. Nemám ani modem ani router. Když vypojím kabel z PC a strčím ho do PS3 nefunguje net. Nastavoval jsem to následovně.

V Network Settings (hláška, že pokud připojuji pevně, musím mít připojený kabel) OK - Custom - Wired Connection - Auto-Detect - Manual (nastavím IP, masku, bránu, DNS1, DNS2 tak jak to mám napsáno ve smlouvě a nastaveno v PC) - Automatic - Do Not Use - Disable. Uložím, dám Test a udaje následující: Obtain IP Address: Succeeded, Internet Connection: Failed. Dole mám chybu: An error occuerred during communication with the server. This is a DNS error. (80710102). S angličtinou problém nemám, ale proč mi to háže chybu zrovna v DNS nechápu. Pomůže mi někdo prosím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Vidim, ze to tady uz moc nezije....ale jsem docela bezradny....router mam Airlive WN-200R.....internet v panelaku....konkretne nevim jestli wifi nebo co...poskytovatel www.gtnet.cz...zkusil jsem dat automaticky nastaveni na PS3 ... dopadlo to 80710102 error DNS .... zkusil jsem nastavit IP i DNS1,2 od poskytovatele a ruzne poupracovat IP i DNS podle toho co jsem vygooglil, ale nic.....odpojil jsem notas i telefon od wifi...vypnul a zapnul router a porad nic....k routru bezne pripojim pres wifi 2x telefon i 2x notas bez problemu, ale u PS3 se me to nedari......mate jeste nejakou radu co zkusit pripadne mam doposlat nejake konkretni informace...diky za kazdou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mate nekdo skusenost,nebo pripojenou ps3 od o2 (usb modem huawei) ten bilej-chytra sit 3g. ???popr. jestli by se dalo ps3 pripojit z telefonu treba iphonere 4 pres hot spot wifi??? prosim jen skusenosti z vlastni ruky zadne co kdyby a mozna diky

zrovna včera jsem otom naspsal tutorial tady:

http://console-forum.net/tema/124756-usb-modem-sdileny-internet-z-pc-do-ps3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu