Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Star Wars The Force Unleashed


martiN1468621206

Recommended Posts

  • Odpovědi 243
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Tak jsem to taky dopařil. Nejvíce se mi na tom líbila fyzika a grafika(super je jak se postupně vyvíjejí schopnosti tak se mění krásně effekty :)). Aleco mě bohužel zklamalo byla jednoduchost myšlenky hry. Čekal jsem alespoň na nějakej rébusek,místo toho jsem dostal pouhopouhou mlátičku. Přiď znič a zabij.... No mohlo to být mnohem lepší. Ale i tak na PSP patří mezi nejlepší hry...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super,moc uz jsem neocekaval ze letos vyjde hra co by me tak chytla jako to naposledy udelal GOW.:bash:

Jo nevite k cemu jsou ty code v Extras a kde je vzit? :psp:

az bude officialne venku hra,tak pak za par dni by to melo byt na www.gamefaqs.com:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

haha,tak nejen lepsi fyzika,ale i umela inteligence,obtiznost,a vic utoku,a tak,ale mislim ze levely sou stejný

Některé lokace jsou trochu osekané ale ten hlavní rozdíl je, že na psp si můžeš zahrát "historical battles" nebo tak nějak se to jmenuje, hraješ za Dartha Vadera proti Lukovi nebo za Anakina proti Dookovi - to je specialita pro PSP a next gen verze to nemají - což je vážně škoda :( hlavně mi mrzí, že na xko ani ps3 není možné hrát duely s protihráči.

Jinak na X360 je to podlě mě nejlepší hra se Star Wars tématikou 8/10, dle mě překonává i Jedi Knight z PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak moje nadsenie bolo neobrovolne schladene asi zlou verziou hry(stahovane cez torrent)...ked som v jedi temple porazil toho majstra ci co to je, zhodil som nanho ten stlp a ostane to vsetko tak :D Do menu sa dostanem ale v hre sa nic nehybe T_T. Tak niekomu odtailto pridam czshare kredit :P

P.S: nechapem ako mohol niekto co i len dufat ze v psp verzii bude euphoria engine...pre mna je uz velkym prekvapenim dost dobra fyzika(videli ste niekde na psp lepsiu? To ze nemozete hybat vsetkym je podla mna aj dobre, ved ako by ste volili predmet ktory chcete prave hodit po superovi spomedzi hafo itemov naokolo) a som spokojny :)

P.P.S:Ten multiplayer je len ad-hoc ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skoda ze to neni ako na videach napr. to ze ked ho zdvihnem super silou tak sa nechita inychpredmetov ani inych tipkov, a este to ze ked sa s nim pohybujem tak ma na display max. 1-2 cm

to je právě možné díky euphoria enginu, na X360/PS3 běží na 3 enginech euphoria, havok (fyzika) a DMM (zaručuje, že se materiály chovají realisticky - dřevo se láme jako dřevo, kov se ohýbá a sklo praská jako v reálu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už sem to dohral.Nic moc teda strasne kratky a jednoduchy(sice sem si ze zacatku nevedel rady,ale pak se to podalo a bylo to vsecko v poho).Jinak zpracovani je dobry a hratelnost vyborny.dohral jsem to za necelej den.Na PS3 ty bude určitě jiný kafe..............

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už sem to dohral.Nic moc teda strasne kratky a jednoduchy(sice sem si ze zacatku nevedel rady,ale pak se to podalo a bylo to vsecko v poho).Jinak zpracovani je dobry a hratelnost vyborny.dohral jsem to za necelej den.Na PS3 ty bude určitě jiný kafe..............

:wohow: magor ........... :blink: musis si to vyhutnavat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Repetitivni souboje a opravdu hnusna grafika (zejmena v prvnim kole). Nemuze ani omylem konkurovat GoW, FF7CC a podobnym grafickym peckam.

Co me ale bavi, jsou souboje dle pribehu Star Wars (Force Unleashed more - Historic Missions).

dotaz co je to zkratka FF7CC ??:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu