Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Star Wars The Force Unleashed


martiN1468621206

Recommended Posts

Těšíte se na tuhle hru která má vyjít v druhé polovině roku 2008

Já se teda těším hrozně :wohow: už aby to tady bylo

Tady Video ze hry

http://youtube.com/watch?v=HfdifzbRP-U

http://www.doupe.cz/h/Konzole/AR.asp?ARI=116987

Hra vyjde na PSP, Xbox 360, PS3, PS2, NDS

Na PC nevyjde a to mě trochu mrzi :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 243
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

JJ strasne se tesim , ..doufam ze to bude grafarna jak u GoW ,ktere bylo hratelne vyborne , jinak STARWARS na PSP je podle mne skveli napad , doufam ze i hratelnost se od minuzleho dilu zvedne a bude to nej :)

taky doufám ale než batllefront mě více bavilo star wars lethal alliance upe úža hra a jestli to bude ještě lepší no tak tobude :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja sem velkej fanda star wars her na kompu s jediema takze tohle bude muj jasnej hit :) i kdyz tam nebudou takovy detajly jako na tech videiich tady tak to bude uplne nej hra :)

star wars to je moje dětství :) to bylo každej den pařit nějaký star wars nebo koukat na filmy star wars no prostě star wars :wohow::wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jo tak na to se těšim video vypadá dobře i když lethal alience sem nedohral ale todle doufam dohraju

lethal alliance mám doma na UMD a vždycyk to rád vyndám a zapřím je to good hra a tohle bude ještě lepší doufám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim, kde vseichni berete tak velkou jistotu, ze to bude takova pecka. Podle me to uplne spatny nebude, ale rozhodne zadny zazrak a dopredu tvrdit o multiplatformove hre, ze bude nejlepsi? Docela se bojim, aby to nedopadlo jako NFS:PS, na ktery jste se tady taky vseichni strasne tesili.:D Ale samozřejmě plati, ze budu rad, pokud to bude tak dobry, jak rikate.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bude něco jako final fantasy crisis core ?

možná by to mohlo bejt na ten způsob

pochubuju ze to na psp bude vypadat tak priblizne dobre jak na videu bude to podle me oproti videu hnus a tudiz zklamani

tak to si nemyslím dyť jak vypadají hry za březen superk grafika

nejsem si jist zda siki máš pravdu, přeci jen když se člověk mrkne na God of War a FF7CC, tak všechno je na PSP možné

ppřesně jak říkáš :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu