Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Star Wars The Force Unleashed


martiN1468621206

Recommended Posts

  • Odpovědi 243
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

tak z jedne strany je to great hra.. ale z te druhe... to ze kdyz mlatis do tipka a nedas ho s LASEROVIM mecem na 5 ran je hodne divny .. myslim takove ty v tom sedem brneni.. proste o proti jedi academi je to strasne moc low.. tam te jednou sekl a byl si death

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na jedněch stránkách jsem našel hesla, která se zadávají do menu pod Options -> Enter Code

  • Play as General Rahm Kota Enter "MANDALORE" as a code to unlock General Rahm Kota.
    Kento's robes Enter "WOOKIEE" as a code to unlock Kento's robes.
    Sith robes Enter "HOLOCRON" as a code to unlock the Sith robes.
    Ceremonial Jedi robes Enter "DANTOOINE" as a code to unlock the Ceremonial Jedi robes.
    Sith Stalker armor Enter "KORRIBAN" as a code to unlock the Sith Stalker armor.
    New combo Enter "MARAJADE" as a code.
    Amplified damage Enter "LIGHTSABER" as a code.
    Maxium Force powers Enter "KATARN" as a code.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak z jedne strany je to great hra.. ale z te druhe... to ze kdyz mlatis do tipka a nedas ho s LASEROVIM mecem na 5 ran je hodne divny .. myslim takove ty v tom sedem brneni.. proste o proti jedi academi je to strasne moc low.. tam te jednou sekl a byl si death

Hmmm...neviem ako by to pridalo na zabavnosti hry, keby si chcipal po jednej rane ... lol :D Zabavnost tejto hry imho tkvie v hrani sa so silami a roznymi sposobmi eliminacie protivnikov, a to by asi hracovi nebolo dost dobre umoznene keby chcipne skor ako natuka nejake to pekne kombo(mozno by to slo keby si superil vzdy len s jednym superom, ale takto, ked na teba lietaju haldy nepriatelov je to, priznajme si, omnoho zabavnejsie:bash:)

A navyse nemozes chciet dokonalu realitu v hre, ktorej predloha je sci-fi...:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pravda je,že to zas tak krátký není :)...ale víš jak-co tě baví a dohraješ,tak ti to připadá krátký vždycky i když je to třeba nehorázně dlouhý :D ale někde ten konec musí být no :ziped: duel to jistí :psp:

přesně tak, a v porovnani s ostatnimi hrami to neni az tak kratke, dual, extra veci, moznost 4stupnu u kazdeho skillu (myslim ze po prvnim dohrani) je mala pravdepodobnost ze se naucis vsechno najednou:psp::psp::psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akorat me stve ze po 3 musim hrat 2 misi (nebyl cas jeste moc hrat) to jsem o musel vypnout nekolikrat kvuli tomu ze jsem se ze skoly a chtel jsem poslouchat nejaky songy a pak se mi povedlo toho jediho hodit nejak za objekty zdi a nikde v te mistnosti nebyl proste byl mimo mapu a uz me to nejak prochazet nebavi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem dohrál poslední Force Duel - Darth Vader, Luke a Palpatine xD Hrál jsem to asi hodinu v kuse, asi deset pokusů xD A k Palpimu jsem se dostal dvakrát, z čehož jednou jsem zmáčkl pozdě poslední tlačítko při té zabíjející animačce xD Ale hukot, dalo mi to zabrat... A Order 66 je pořád velké lákadlo (halvně Darth Maul za ukončení) s nemalou obtížností (: A Story? Šetřím si ho, hraju pomalu, jako čtu knížku (: Ať si to užiju (:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu