Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

firmware 3.0+ už se to blíží


Guest Anonymous

Recommended Posts

  • Odpovědi 300
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...
No nevim. Chlapaci od sony daji hodne zalezet na kvalite ochrany. A pak staci vsechny nalakat na PSone emulator. Ne ze by mi to vadilo, ja tedy upgradnu hned co to vyjde.
Ja taky, nejake HB me nezajimaj :twisted: hned co vyjde zarucene damUPGRADE!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevim. Chlapaci od sony daji hodne zalezet na kvalite ochrany. A pak staci vsechny nalakat na PSone emulator. Ne ze by mi to vadilo, ja tedy upgradnu hned co to vyjde.
Ja taky, nejake HB me nezajimaj :twisted: hned co vyjde zarucene damUPGRADE!
hmmmmmmmm tak to já taky :D už se nemůžu dočkat jak ze svýho 1,50 konečně udělám 3,0..už aby to bylo.....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevim. Chlapaci od sony daji hodne zalezet na kvalite ochrany. A pak staci vsechny nalakat na PSone emulator. Ne ze by mi to vadilo, ja tedy upgradnu hned co to vyjde.
Ja taky, nejake HB me nezajimaj :twisted: hned co vyjde zarucene damUPGRADE!
hmmmmmmmm tak to já taky :D už se nemůžu dočkat jak ze svýho 1,50 konečně udělám 3,0..už aby to bylo.....

heh nepripada v uvahu.... ja budu porad na 1.50 , iso her se nevzdam :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevim. Chlapaci od sony daji hodne zalezet na kvalite ochrany. A pak staci vsechny nalakat na PSone emulator. Ne ze by mi to vadilo, ja tedy upgradnu hned co to vyjde.
Ja taky, nejake HB me nezajimaj :twisted: hned co vyjde zarucene damUPGRADE!
hmmmmmmmm tak to já taky :D už se nemůžu dočkat jak ze svýho 1,50 konečně udělám 3,0..už aby to bylo.....

heh nepripada v uvahu.... ja budu porad na 1.50 , iso her se nevzdam :)

sem si dělal srandu..................nevím jakej důvod by mě k tomu přiměl....možná dcery PSP (2,01) kdyby to za to stálo upgraduju.......stejně čumí jen n filmy....ale já 1,50 forever :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Tak to vypadá, že FW 3.00 je zřejmě pořád v nedohlednu :? . Sony chce spustit stahování PS1 her společně s uvedením PS3 v Evropě, což bude s největší pravděpodobností v březnu 2008. No a já nepředpokládám, že do té doby bude mít přílišnou snahu o vypuštění FW 3.00 s PS1 emulátorem (a ikdyby, stejně by byl na dvě věci :? )

zdroje:

http://www.sector.sk/novinka/30429/konzoloviny.htm

http://www.doupe.cz/h/Aktuality/AR.asp?ARI=114721

EDIT:

překlep, samozřejmě to má být březen 2007 :oops: :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

na 'qjcku' se objevil obrazek psp s fm 3.00, takze takhle nejak by to mohlo vypadat... vzhledove to nevypada spatne, ale na funkce jsem opravdu zvedavej :| :wink: a doufam, ze pribyde neco zasadnejsiho... i kdyz stejne si asi spis necham 1.50 a pockam na prolomeni 3.00 nebo na rozumnej argument, proc si ho naflashovat...

psp%203_qjpreviewth.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[]na 'qjcku' se objevil obrazek psp s fm 3.00, takze takhle nejak by to mohlo vypadat... vzhledove to nevypada spatne, ale na funkce jsem opravdu zvedavej :| :wink: a doufam, ze pribyde neco zasadnejsiho... i kdyz stejne si asi spis necham 1.50 a pockam na prolomeni 3.00 nebo na rozumnej argument, proc si ho naflashovat...

psp%203_qjpreviewth.jpg

Wow :shock: :shock: to vyzera velmi dobre dufam ze to coskoro vyjde.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu