Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zanr her ?


corvette

Recommended Posts

Cau asi je to divnej dotaz ale mam to nak divne z PS3 hrama asi je to zanrem nebo ja nevim koupil jsem si 5 her do zacatku: Resistance,Motorstorm (tyhle kvuli tomu ze byli prvni na PS3 tak jsem je chtel zkusit ne kvuli zanru a zabave)NFS ProStreet,Ratchet,Simpsons

Resistance jsem hned dohral do konce i kdyz sem to vubec necekal ale chytlo me to pribeh a vsechno a online je supeer,normalne by mi ta hra vubec neprisla dobra...

Motorstorm mam taky skoro dokonce je to zabava proste je to tezky ale supr hlavne online..

ProStreet ma strasny hodnoceni kritika a vsechno ale me zas moc bavi tuning,poskozeni atd ..nechapu to myslel jsem ze to bude nejhorsi hra ma i online takze supr...

Nejhorsi je to z Ratchet a Simpsons ty jsem koupil protoze ratchet me vzdycky bavil od prvniho dilu az do gladiatora na PS2 ale ted jsem tak ve ctvrtce hry a vubec me to nebavi tam skakat a strilet...atd a ta hra ma hodnoceni 94% !!! Stejne tak simpsni ty jsem koupil taky kvuli hodnoceni ktery ma asi 77% melo to byt parodie na jiny hry ale po zapnuti ?Jsem zjistil ze toe nuda grafika uplne nevyhlazena mise jednotvarny,kamera docela hrozna a vubec me to nebavi...pri tom jsem plosinvky dycky upe zral..

Myslite ze se da z nekterych her proste vyrust ?:D ze bych treba uplne prestal mit rad plosinvky atd ?A nebo mi tam proste jen chybi multiplayer ?Je to naky divny....:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já mám s Ratchetem opačnej "problém" na ps2 mně nějak natáhnul a věnoval se jen Jakovi. Mno a na Ps3 po zahraní dema jsem rozhodnutí pro koupi. Ta hra mně dostala… Mám rád hlavně dobré hry ať jsou jakéhokoli žánru těším se na takové EG:WT, společně s GT jasná kupa. Ještě k těm plošinovkám .... zdá se my, že jich poslední dobu čím dál méně a začínají mi docela chybět.:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já mám s Ratchetem opačnej "problém" na ps2 mně nějak natáhnul a věnoval se jen Jakovi. Mno a na Ps3 po zahraní dema jsem rozhodnutí pro koupi. Ta hra mně dostala… Mám rád hlavně dobré hry ať jsou jakéhokoli žánru těším se na takové EG:WT, společně s GT jasná kupa. Ještě k těm plošinovkám .... zdá se my, že jich poslední dobu čím dál méně a začínají mi docela chybět.:?

V Zari vychazi Little big planet. To bude pecka.

Jinak k tomu dotazu, z her se asi da vyrust, ale jak u koho. Me osobne snad neomrzelo jeste nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me uz taky plosinovky nejak omrzely to bude tim vekem

Mam stejnej nazor asi proste jsem uz na ratcheta a simsny velkej bavi me spis tvrdsi hry.Treba z aut podle me nevyrostu to je proste na dlouho.Asi si misto ratcheta koupim COD4 a misto simsnu Burnout Paradise.Ty maj oba multiplayer a nejsou pro maly deti...

Tak dik snad budu spokojenej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam stejnej nazor asi proste jsem uz na ratcheta a simsny velkej bavi me spis tvrdsi hry.Treba z aut podle me nevyrostu to je proste na dlouho.Asi si misto ratcheta koupim COD4 a misto simsnu Burnout Paradise.Ty maj oba multiplayer a nejsou pro maly deti...

me uz taky plosinovky nejak omrzely to bude tim vekem

..... nebo pubertou:wohow::lol:

V Zari vychazi Little big planet. To bude pecka.

Na LB se těším vypadá hodně zajímavě a nadějně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu