Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

zasek v GTA VC S


gaga

Recommended Posts

musis skakat pres ty rampy a do tech aut s cervenou sipkou nabourat a jed co nejrychleji tim se ti ten action meter min vybiji celkem lehlka mise cas ti nesmi dojit

Balonky najdes kdyz das start mapu pordzis X a vyberes aby se ti zobrazili

slim-X je tam chyba jeden balonek na starfish islandu tam je navic cislo 44

poslal sem ti moje posledni bodiky a to je 50 pts a mas je za dulezite info:)

dik za body a vis cim zameris jestli ne tak je to r1.gif + down.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 70
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

musis skakat pres ty rampy a do tech aut s cervenou sipkou nabourat a jed co nejrychleji tim se ti ten action meter min vybiji celkem lehlka mise cas ti nesmi dojit

Balonky najdes kdyz das start mapu pordzis X a vyberes aby se ti zobrazili

jo tak o je super

EDIT:jak si rikal ze dys das start a mapu a pak tam neco zmacknes ze se objevi ty balonky ale ja tam nic takoviho nemam

musis skakat pres ty rampy a do tech aut s cervenou sipkou nabourat a jed co nejrychleji tim se ti ten action meter min vybiji celkem lehlka mise cas ti nesmi dojit

Balonky najdes kdyz das start mapu pordzis X a vyberes aby se ti zobrazili

zase sem se zasekl hned po ty misi jaktam je ta akce tu sem udelal a tet mam ukol L a dys tam jdu do toho ukolu tak tam je ukazka ze koukaj z vokna a neco kecaj ale pak me to vyhodi z ty mise a napise mi to"A minimum of 5 businesses are required. Expand your empire". prosim poradis mi zase?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zase sem se zasekl hned po ty misi jaktam je ta akce tu sem udelal a tet mam ukol L a dys tam jdu do toho ukolu tak tam je ukazka ze koukaj z vokna a neco kecaj ale pak me to vyhodi z ty mise a napise mi to"A minimum of 5 businesses are required. Expand your empire". prosim poradis mi zase?

na mape jsou takovy budovy modry jsou tvoje zluty jinyho gangu. Prijed k nepratelsky budove a vyprovokuj utok tim ze znicis vozidlo je pred nim popripade motorku oni vylezou tak je vsechny zabi a jdi dovnitr tam to rosekej:D dostanes nejaky prachy a hotovo jdi pred budovu tam nekde najdes tabuli zmackni sipku nahoru a vyber co zde chces provozovat tot vse:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na mape jsou takovy budovy modry jsou tvoje zluty jinyho gangu. Prijed k nepratelsky budove a vyprovokuj utok tim ze znicis vozidlo je pred nim popripade motorku oni vylezou tak je vsechny zabi a jdi dovnitr tam to rosekej:D dostanes nejaky prachy a hotovo jdi pred budovu tam nekde najdes tabuli zmackni sipku nahoru a vyber co zde chces provozovat tot vse:bash:
tak jo a muzou ti to oni i prebrat?a co kdys mam na mape cerveny nebo jiny?toje asi jina barva gangu ne?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevzpominam,ale rek bych ze jo... 8)
mam problem vsechny baraky ve vice point sem prebral ale jeden barak nejde neni tam auto ani motorka kterou bych mohl znicit dys dam mapu a kouknu se na to tak tam je

owiver:bikers

scale:medium venture

business:drogs

nevis jak to udelat?

EDIT:uz sem prebral vsechny baraky a schazi mi ten jeden co nejde.Nebude to treba v naky misi kde ho musim prebrat?a musej bejt vsechny moje baraky vopraveny?

mam problem vsechny baraky ve vice point sem prebral ale jeden barak nejde neni tam auto ani motorka kterou bych mohl znicit dys dam mapu a kouknu se na to tak tam je

owiver:bikers

scale:medium venture

business:drogs

nevis jak to udelat?

uz mam vsechny ty baraky ve Vice City ten barak co mi nesel tak sem ho vybojoval v jedny misi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj cerveny jsou sharci cerny motorkari a zluty cholove a prijet do druheho mesta nemuzou a prebrat jenom asi po trech utocich na budovu se objevi jako zelena a pak ji mohou sebrat oprava ponicene budovy stoji 500,1000,1500 podle rozsahu poskozeni kdyz jim seberes treba nekolik budov behem chvile tak ti jdou utocit na tve budovy treba a utoky naraz nejlepsi je sebrat jim co chces a jit si to ulozit a vypnout a zapnout hru pak daji pokoj

mam problem vsechny baraky ve vice point sem prebral ale jeden barak nejde neni tam auto ani motorka kterou bych mohl znicit dys dam mapu a kouknu se na to tak tam je

owiver:bikers

scale:medium venture

business:drogs

nevis jak to udelat?

EDIT:uz sem prebral vsechny baraky a schazi mi ten jeden co nejde.Nebude to treba v naky misi kde ho musim prebrat?a musej bejt vsechny moje baraky vopraveny?

nemusis je mit vsechny opraveny akorat se to odrazi na tvym prijmu s tech budov jako ze min vydelavaj ty poskozeny

poradi mi nekdo mam misi light my pyre docela tezka prijedu k vile a mam jit dovnitr jak se priblizim k ty vile tak se tam objevi hafo mendezovcu a maj AK-47 proste me napadlo jelikoz nemam casovy limit vybodnout se na tu vilu a zajet nekam pro helikopteru a a priletet k tem dverim a jit dovnitr kdo mysli ze by to slo???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemusis je mit vsechny opraveny akorat se to odrazi na tvym prijmu s tech budov jako ze min vydelavaj ty poskozeny
jj kolik videlavaj me nezajima ale ja uz mam vsech 30 budouv zabrany ale oni furt na me utoci :cry::cry::cry:
poradi mi nekdo mam misi light my pyre docela tezka prijedu k vile a mam jit dovnitr jak se priblizim k ty vile tak se tam objevi hafo mendezovcu a maj AK-47 proste me napadlo jelikoz nemam casovy limit vybodnout se na tu vilu a zajet nekam pro helikopteru a a priletet k tem dverim a jit dovnitr kdo mysli ze by to slo???

ja myslim ze to pude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj kolik videlavaj me nezajima ale ja uz mam vsech 30 budouv zabrany ale oni furt na me utoci :cry::cry::cry:

na me taky porad utoky ale jak to ulozim a vypnu hru a zapnu ji treba za 30min tak nic uz neutocej a jsou v klidu u me to tak funguje:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja myslim ze to pude

tak jsem to skusil jeste vcera prubnout tu misi a povedlo se8).Normalne jsem prijel k vile ono mi to tam napsalo at jdu ze zadudu dovnitr.Nasedl jsem na motorku a pres cely mesto uhanel na letiste na letisti jsem si vzal helikopteru a letel k ty vile jak jsem se objevil nad tou vilou tak tam bylo hafo cervenych tecek samozrejme na me zacali strilet ani jednou se netrefily:cheesygrin:.Pristal jsem vedle bazenu ze vsech stran pod palbou a sel jsem dovnitr tam cekal Armando Mendez s plametometem a tak jsem chvily behal po sklepe a on se me snazil upalit.Ja na nej vytahl MINIGUN a 20naboju z miniganu a bylo po nem souboj trval 2/5sekundy.Pak se ukazalo hodne smutny video a mision pased.

Bez ty helikoptery bych to v zivote nezvladl kdyz mi s ty AK-47 ubiraly vestu a pulku zivota za 2sekundy.Ani jsem nepotreboval cheaty jen trochu myslet:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem to skusil jeste vcera prubnout tu misi a povedlo se8).Normalne jsem prijel k vile ono mi to tam napsalo at jdu ze zadudu dovnitr.Nasedl jsem na motorku a pres cely mesto uhanel na letiste na letisti jsem si vzal helikopteru a letel k ty vile jak jsem se objevil nad tou vilou tak tam bylo hafo cervenych tecek samozrejme na me zacali strilet ani jednou se netrefily:cheesygrin:.Pristal jsem vedle bazenu ze vsech stran pod palbou a sel jsem dovnitr tam cekal Armando Mendez s plametometem a tak jsem chvily behal po sklepe a on se me snazil upalit.Ja na nej vytahl MINIGUN a 20naboju z miniganu a bylo po nem souboj trval 2/5sekundy.Pak se ukazalo hodne smutny video a mision pased.

Bez ty helikoptery bych to v zivote nezvladl kdyz mi s ty AK-47 ubiraly vestu a pulku zivota za 2sekundy.Ani jsem nepotreboval cheaty jen trochu myslet:psp:

tak to je dobre ze to slo ja to taky tak udelam az tam budu:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobry je taky jak mas haluzky to je mise jak neco vidis jen prostredek obrazovky a vsechno se toci a meni barvy a jeste jedes v dodavce s dvema hvezdama
myslis jak musis jet s tou dodavkou pak te prepadnou a vidis jen na jedno oko a je to spomaleny a pak musis na tel ostrov na tu party a musis je tam vsechny zabit a pak jim vzit tu dodavku co ti voni vzali predtim jak te prepadli a musis zajet do te garaze...jestli myslis todle tak to sem uz delal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu