Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Death Pixely


Javor1991

Recommended Posts

dead pixel... to uz nezpravis

Vím že ten dotaz, který tu teď píší bude asi ten nejhloupější co jste tu kdy viděly, ale je to pro mě moc důležité.

Death pixel je poznat tak, že svítí jednou ze tří základních barev, či-li zeleně, modře nebo červeně. Stuck pixel stále svítí bíle...

stuck a dead pixely sou presne opacne nez to napsals...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 148
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

70%??? To je teda hodne moc se mi zda a 5 DP??? Myslim ze kdyz si clovek neco koupi tak to chce mit v poradku a kdyz uz tam je jeden DP tak bych se tam s nimi sel hadat ze to teda nechci a asi bych jim to omlatil ohlavu kdyby mi to nevzali:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Já ho objevil předevčírem jeden SP modré barvy, je vidět jenom na tmavém pozadí, ale docela štve potvora :( hlavně když bylo psp až doteď ok. Nevím asi se mu nelíbil ten výlet v batohu do chorvatska Oo

Jinak co se různých prográmků (blikátek) na opravu týče když jsem si tři roky zpět koupil N-Gage QD měl 3SP modré barvy ,po "opravě" to bylo 2SP/1DP takže tak. Asi to nebudu riskovat, snad se ten jeden SP nerozmnoží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

nemam žádnej ale kdž kamarád zatlačin na display tak mu přestlo asi 20 pixliku v rohu fungovat. Šel do opravny a řekli mu že to nejsou ani dp ani sp ale ze mu odesla část obrzovky (něco ve smyslu že mu vytekl display) a asi za 1/2 roku mu display nepude a taky že ne je jen černej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo to hlavne na starych PSP Fat, kde ty displeje byly opravdu nic moc.. Na 2004 a 3004 je to v 90% np.. Vlastne ani nevim, zda jsem u nejakeho 3004 videl nejaky DP nebo SP..

Ve vetsine shopech (eshopy + datart) mas 14 denni zaruku na vraceni bez udani duvodu - tak ji kdyztak muzes vyuzit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu