Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation 3 Blu-ray Demo


MichalCZE

Recommended Posts

Mrkněte na to, co jsem našel:

http://cgi.ebay.co.uk/PS3-DEMO-DISC-WITH-25-PLAYABLE-GAMES-ON-1-BLU-RAY-DISC_W0QQitemZ300209392302QQihZ020QQcategoryZ117562QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

nebo tady

http://video-games.search.ebay.co.uk/?fcid=56&fpos=&alist=a14%2Ca15964%2Ca15965%2Ca10244%2Ca3801&pf_query=PLAYSTATION+3+BLU-RAY+DEMO&catref=C6&sofocus=bs&gbr=1&a10244=-24&fsop=34&fsoo=1&from=R2&sbrftog=1&saobfmts=insif&dfsp=32&saslc=3&sabfmts=1&ga10244=10425&pfmode=1&reqtype=2&gcs=1135&ftrv=1&a15964=-24&pfid=1632&ftrt=1&fcl=3&sargn=-1&satitle=PLAYSTATION+3+BLU-RAY+DEMO&sacat=117562&a14=-24&sadis=200&save=Save

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neni tak trochu ''zbytecnost''? jsem si jist, ze lide, kteri zde pisi maji internet, a tak neni problem zridit si router/switch a dema si zadarmo stahovat z PS STORE. :)

mozna to je zbytecnost, ale kdyz mas internet s rychlosti 512 Kb, tak se pomalu stahovat neda, krom toho kdyz dema maji vetsinou 1 giga

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neni tak trochu ''zbytecnost''? jsem si jist, ze lide, kteri zde pisi maji internet, a tak neni problem zridit si router/switch a dema si zadarmo stahovat z PS STORE. :)

Mrkni se na můj předchozí příspěvek v tomhle topicu :dozey: .. Prostě pro majitele 20gb verze PS3jky to není zbytečnost..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkni se na můj předchozí příspěvek v tomhle topicu :dozey: .. Prostě pro majitele 20gb verze PS3jky to není zbytečnost..

Rozhodne je to vetsi zbytecnost nez treba dvd u PS2.takze,ti co maji 20gb muzou si kupovat demodisk nebo vymenit hard-coz je myslim lepsi volba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MichalCZE: mozna ano, ja mam 5mb/s takze je to vec nazoru.. pravda

GameEeS: V české republice se prodává ps3 20gb? odkdy?

heksa: zatim ne, existoval NEXT LEVEL, ale ten byl i na jine konzole.

gamees mluvil obecne, ne jen o cr

a ze mas 5mb net je sice pekny, ale kazdej mit takovy pripojeni nemusi a prave pro ne je podobnej demodisk (ja si dema taky stahuju z netu ale na zkousku jsem si ten demodisk i s casopisem koupil)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro někoho ten demo disk je zbytečnej ale pro někoho ne. Neznamená že když ty máš net 5mb/s že ho musí mít někdo tak rychlej. Třeba lidi z vesnice se tak vysoko nedostanou jelikož na vesnicích je většinou ADSL a to moc rychlosti nevydá!

Jako clovek,ktery bydli na vesnici a ma wifi,to znamena nechat cely den zaplou ps3.Ale co se da delat.:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže v pátek ty demoverze přišly,funguje to bez problému

zde přikládám co všechno bylo na blu-ray disku za dema

skenovat0006hq4.th.jpg

skenovat0007ex7.th.jpg

Kolik tě to stálo? I s poštovnym.. THX Ja bych do toho určitě šel, pokud to bude levny.. Moje CDMA od O2 ktery jede 50 kb/s :) no nevi nevim jak bych to sosal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu