Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CoD 4 Online


corvette

Recommended Posts

Ja vo stvrtok letim na 2 weeks na dovolenku,tak niekedy potom...

btw. marek 2080:Ja som bol ten s tou zlatou AK-47,ten isty co si ho zabanoval koli nicomu na 10dni ;) Skoda,ze si usiel bolo to moc zaujimave :lol:

Lukez:mam ta v kontaktoch na PSN tak sa ozvem,aj Daxovi ;)

marek_2080: ten co dostal ban na 10 dnu psal posty obsahujici pouze 3 smajliky, nepsal k tematu a porad jen spamoval :dozey: dostal jsi ho za nic vlastne :dozey:

PS: ze ta AK-47 byla zlata, to jsem si nevsim, ale mozna sis vsim ty, ze mam v tech hodnostech cislo 7 (nebo kolik :D), takze ja nemoh mit zlatej ani zub

//Tvoje rozhodnutie uznalo viac ludi vratane modov za neadekvatne,mal som zato,ze sa bezne o bananoch hlasuje...tu je to asi inak...mno a ak narazas na moju citaciu jedneho prispevku,v ktorom som zvyraznil jednu vetu,na ktoru som reagoval troma rolfami,tak to nepovazujem za spam.A v topicu o tom spamerovi reagovalo viac ludi formou haha-hihi,v domneni,ze sa topic aj tak zmaze (co sa btw stalo)mno a ja dostanem ban :) Nabuduce ak niecomu nebudes rozumiet(narazam na Monster Huntera ktoreho osobne hram 1400+hodin cisteho)sa radsej spytaj skor,ako urobis sam ukvapene zavery...Pretoze tych 10dni mi nikto nevrati.A kedze som pomahal jednomu uzivatelovi fora tym,ze som mu uploadol moj save,ktory bol v mojich PM pre vsetkych viditelny 10 dni(stiahnutelny,zaco by som v on-line MH dostal dozivotny ban,keby ho niekto pouzil)takze som mal padny dovod to zmazat,ale nemohol som koli tvojmu banu,ktory sa dokonca jeden super mod snazil zrusit,ale marne...Tak dufam chapes o com hovorim...Tymto zabudam a uzatvaram tuto konverzaciu ;)

tvuj spam byl neadekvatni, kazdej ohodnocenej kartou ( 3 takovy karty - ban ). A ze nepovazujes za spam prispevek se trema smajlikama? To je tvuj problem, ja to za spam povazuju stejne jako autor Pravidel fora. Za ten ban sis moh sam, tak tu neplet nejakej save.

////Mno tak s "cislom" 7 ju mat nemozes este no...Na nu musis spravit vsetky kamuflaze z kazdej zbrane v Assault skupine(myslim 8 zbrani?ktora ma kazda 3kamuflaze :) )ktore dostavas za headshoty...mno a ked dovrsis Lv55,mozes obetovat vsetky zbrane(aj so vsetkymi kamuflazami a skillmy) za Lv1 ale uz prestige ranku...Ja som to obetoval 7x :D cize vsetko odznova,takze myslim,ze som si ju zasluzil...cize moje "cislo" je 440 ak dobre ratam,ale natom vobec nezalezi na tom cisle som uz pol roka skoro :) golden cross nepotrebujem ;) pritom to hravam len obcas...

Pridi zahrat niekedy ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 63
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jasně taky půjdu zase někdy dát match, akorát mě štve, že furt někde objednávám headset a ještě mi od nikud nepřišel

Tie by boli dobre keby ste mali..Lukez ma,mno a kedze mapu poznate naspamet,cez skype (alebo ako) sa dohorneme na cislach budou a potom to pojde samo ;) "Sniper v budove 1." atd :bash: proste lahoda hrat...Takto mozme dat battle kludne aj proti tymu...

btw. ja tu od stvrtu 3weeks nebudem (dovolenka) tak so mnou neratajte....az potom :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
Jj, včera byla super hra, taky by mě zajímalo kdo byl yxxo

To som bol ja,inac chcem sa opytat,ty si tie dalsie mapy COD4 stiahol z CZ PS STORE? Aku mas kartu a z akej banky? Kde je oznaceny region na obale hry lebo na disku? ako vypada pre eu a us?:bash:

marek_2080: na ty mapy se zeptej v samostatnym topicu CoD 4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To som bol ja,inac chcem sa opytat,ty si tie dalsie mapy COD4 stiahol z CZ PS STORE? Aku mas kartu a z akej banky? Kde je oznaceny region na obale hry lebo na disku? ako vypada pre eu a us?:bash:

marek_2080: na ty mapy se zeptej v samostatnym topicu CoD 4

aha, pak se někdy zase domluvíme, třeba zítra bychom ještě s Larkem mohli dát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha,takze Maslo=yxxo :) ok

Takze mame clan nazvany [FckU] akoze fak ju clan :D Kto chce byt clenom,kontaktujte ma cez PSN nick mam LargoMorpheuSK...

btw.Zasa som zacal hrat a zase som obetoval zlatu AK-47 za novy prestige,este dva krat a som Golden Cross,keby som nepracoval na tej zlatej AKcke tak mam zlaty kriz uz davno,nevadi...

Inak hravame s yxxom niekdy,ale len dvaja je o nicom...som on-line skoro stale :) tak sa ohlaste,ak chcete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[CZE]Martjas CZ Variety Map Pack

[CZE]sandako SK

[CZE]joe196122 CZ Variety Map Pack

[CZE]Daxterdak CZ

Kdo by chtěl hrát s náma ligu nechť napíše sem, musí nás být celkem 7(5 a 2 náhradníci). Nabízí se možnost battlu proti jiným klanům. Clantag je pouze dočasný, až nás bude 7 něco vymyslíme.

Přidán Daxter. Už chybí jenom tři.

Sorry, ale z důvodu nezájmu se tento záměr ruší. Mějte se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[CZE]Martjas CZ Variety Map Pack

[CZE]sandako SK

[CZE]joe196122 CZ Variety Map Pack

Kdo by chtěl hrát s náma ligu nechť napíše sem, musí nás být celkem 7(5 a 2 náhradníci). Nabízí se možnost battlu proti jiným klanům. Clantag je pouze dočasný, až nás bude 7 něco vymyslíme.

¨Já bych do toho klidně šel, ale dneska mi něják skřípal net

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:bash:nazdar.som super hrac cod4,hlavne search and destroy,po pripade deathmatch.hladam nejakych typkov,nejaky klan,kde by sa dalo pridruzit.jediny problem-nemam ten mappack.headset mozem dokupit.vsak ma vyskusajte a uvidite.moj ps3 nick profil je palogreat poslite vizitku. dakujem:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[CZE]Martjas CZ Variety Map Pack

[CZE]sandako SK

[CZE]joe196122 CZ Variety Map Pack

[CZE]Daxterdak CZ

Kdo by chtěl hrát s náma ligu nechť napíše sem, musí nás být celkem 7(5 a 2 náhradníci). Nabízí se možnost battlu proti jiným klanům. Clantag je pouze dočasný, až nás bude 7 něco vymyslíme.

Přidán Daxter. Už chybí jenom tři.

Sorry, ale z důvodu nezájmu se tento záměr ruší. Mějte se.

:bash:

ja bych se k vam pridal do clantagu jestli je teda jeste misto a jestli muzu???

Napiš nick a já si tě přidám.

muj nic ke tomino 35 tak si me uloz prosim a az pujdete hrat tak me prosim reknete

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu