Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CoD 4 Online


corvette

Recommended Posts

  • Odpovědi 63
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

Čus, dal bych nějakou velkou COD4 pařbu jen s Čechama. Jen abych si to ujasnil. Pustim hru, vlezu do multiplayer a tam dam Party Invite a postupně pozvu hráče, který chci? Přijde mi to takový hrozně krkolomý... na pc je to pohodička :-/ vybereš server a připojíš se prostě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Já zatím hodně mastim Mercenary team deatmatch v CoD4 na Ps3. Bohužel nemám headset, každopádně až bude k mání ten oficiální od sony, tak do něj pudu. Pokud máte někdo link jak vypadá a co asi tak bude stát tak pošlete. Jinak invitejšnu mi můžete poslat kdykoliv - pařim skoro každej den po 20:30 (nick: Pedrochuarez nebo Pedrojuarez teď nevim, každopádněk clan tag mám Czek, takže mě poznáte)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V HC casto narazim na takove ty hajzli ktery pozabiji svuj cely tym rpgeckem tomu fakt neruzumim ubiraj si expy jen aby nasrali jinejch 5 typku po celym svete ? ale on to zacina byt velky problem treba dnes sem hledal 5 minut slusnou hru a jenom si predstavte kdyby nedej boze sel na ps3 homebrew to prosim boha ne to by multak zruinovalo totalne a tky lidi co maj klavesku a mysku (asi) nedavno jsem si chtel koupit "redukci" na klaves a mysku ale to je strasne nespravedlive takze sem rozhodl pro ne kdyz sem ten samy usedl ke hre okamzite me zabil nejaky snip koukam na killcam a to musela byt mys to byl jak kill z CoD2 na pc nebo take lageri dvakrat pred dvama bliknou a pak jste mrtvi co stoho vseho plyne ze kdyz jsem CoD4 koupil nikoho ani nenapadlo delat naschvaly za chvili sla hra urovne dolu..... nebyt obcas velmi slusnych her tak asi uz kte cod4 nesednu doufal jsem ze FPS na konzoli bude ta stejna kava jako na pc bohuzel nemoznost in game kicku a moznost propastnem rozdilu v prislusentvi se to stava nemozne ono by to slo kdyby nekteri lide nemeli mindraky ztoho ze neumi strefit zed z jednoho metru cekam okamzity lock ale jen se nad tim zamyslete zacinam si myslet ze jsem mel koupit PC tam se mi toto nestava najdu slusny server a muzu na nem hrat od rana do vecera a tj vyznamny nedostatek PSN multiplayeru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu