Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na NET


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 304
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 4 weeks later...
Nevite nejaky dosti levny vysilac Wi-Fi? jako ze by byl jen na to nejaky orezany... newite o nejakem? ten Wi-Fi Max se mi zda celkem drahy :?
To je celkem dost drahy.....taky mam ten samy problem

btw.Vcera sem byl v Praze v Paláci Flora, zkoušel sem tam najít nejaké Wi-Fi site, zrovna tam byla jedna od eurotelu, zadne zabezpeceni, udelal sem vse podle navodu ale pri test conection mi to napsalo neco v tom zmyslu ze conection with access point couldnt be established, co s tim, kde je chyba? :cry: uz sem myslel ze se koncne pripojim a zase nic, jeste sem to zkousel na nejake jine nezabezpecene asite a psalo mi to to same :cry: pls poradte :x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
je tam jine zabezpeceni nez PSP zvladne :?
Dyt se mi tam ukazalo zabezpeceni "none"!Tak co s tim, to asi nejak nerozchodim co?Du radsi hledat jine free pointy :cry:
musis zkouset..nektery maj slaby signal pak to pise chyby a je to pomaly

Slabým signálem to nebude.... jsem se taky snažil připojit na to kde bylo none a hodilo mi to tu samou hlášku... signál byl 72%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
Guest davidtrebicky

PLS poradte mi!!!!!

Mam takovej problem...

MAm naemulovanej fw pres devhook 0.44 (fw 2.71) vsechno sem nastavil rucne (nenaslo to muj router ale kdyz sem ho tam rucne zadal tak to facha) a i ip sem napsal security none a vsechno mi jakoby de az na jeden problem kdyz se to pripoji ve internet browseru tak se to nacita asi 2 minuty a pak to napise "conection to server failed. A DNS error has occurred.

A pri testu mi to napise vse ok az na internet conection - "failed" :cry:

prosim vsechny poradte mi !!!

269-566-085

dav4@seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc tomu wifi-max taky nerozumím.Mám normálně net adsl a v blízkosti žádný wifi.Tak jestli stačí ten přístroj zapojit do počítače a nainstalovat software a pak budu mít na PSP net.Kdyby to tak bylo tak bych to na 100% kupoval.Někde se i psalo že musím mít koupenou wifi kartu bo co.Nerozumím tomu. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc tomu wifi-max taky nerozumím.Mám normálně net adsl a v blízkosti žádný wifi.Tak jestli stačí ten přístroj zapojit do počítače a nainstalovat software a pak budu mít na PSP net.Kdyby to tak bylo tak bych to na 100% kupoval.Někde se i psalo že musím mít koupenou wifi kartu bo co.Nerozumím tomu. :-(

Samozrejme ze je to tak jednoduche, k cemu by to pak bylo, to si koupis abys mel doma Wifi tak proc by bekde musel byt Wifi bod :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu