Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

HDD pro PS3


FinalShazam

Otázka

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

original je tam 2.5" Seagate 40GB SATA/150, 5400 otacek, 8MB cache

tagze sem chtel zase Seagate ale jelikoz ho zadnej z nasich dodavatelu nema tak sem si objednal

2.5" Western Digital Scopio 250GB SATA/150, 5400 otacek, 8MB cache

(to by me snad melo stacit)

v testu dopadl na druhym miste tagze sem spokojenej - viz zde:

http://www.tomshardware.com/2007/06/04/wd_brings_250_gb_hdds_to_notebooks/page15.html

tak mi prave prisel ten HDD a gdys sem se ho pokousel vymenit tak tam vubec nesel dat

skoro hodinu sem se ho tam snazil narvat a hledal sem furt v cem je jinej nez ten Seagete co tam byl

az sem pak konecne zjistil ze sou ty konektory SATA a napajeni o 1mm vys nez u toho puvodniho

tak sem musel ten zeleznej ramecek v kterym to je dany pobouchat kladivem abych ten HDD mohl prisroubovat niz

... celkem legrace, vrele doporucuje ale us mam svejch krasnejch 205GB a fsechno frci jak ma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nazdárek,potřeboval bych větší hadr pro mojeho miláčka. nemůžete mi napsat nějaký stránky a doporučit? ani nevím jakej hadr tam patří jestli speciál pro PS3 nebo jakejkoli. Popřípadě doporučte,myslím že 120 by stačila. Děkuju moc

Originál HDD V PS3 je Seagate Momentus 5400, 2,5". Já jsem si objednal Seagate Momentus 5400.4, ST9250827AS, 250GB, 2,5", SATA II/300 a jsem spokojenej. Na US stránkách jsem zjistil, že tam jde i Western.:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ja som menil tiez, pre istotu za iny typ Seagate abysom nemusel "buchat" po tom. Externy disk je super, ale ma jednu velku nevyhodu - nenainstalujes tam hry a dema stiahnute z PS Store - cize je to dobre len ako uschova na data - filmy, obrazkym hudbu - a este pocitaj s tym, ze mozno polovica z tych DivX co mas na tom disku ti asi nepojde (aspon u mna je taka skusenost) - no jednoducho to neprehra vsetky kodeky, bohuzial ... ale co prehra, tak to je super, nakolko to mam "UPSCALLING" aj na DivX filmy ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ja som menil tiez, pre istotu za iny typ Seagate abysom nemusel "buchat" po tom. Externy disk je super, ale ma jednu velku nevyhodu - nenainstalujes tam hry a dema stiahnute z PS Store - cize je to dobre len ako uschova na data - filmy, obrazkym hudbu - a este pocitaj s tym, ze mozno polovica z tych DivX co mas na tom disku ti asi nepojde (aspon u mna je taka skusenost) - no jednoducho to neprehra vsetky kodeky, bohuzial ... ale co prehra, tak to je super, nakolko to mam "UPSCALLING" aj na DivX filmy ...

Jo,tak jsem to přesně myslel,používat jenom jako "knihovnu".Na ty dema mi určitě bude stačit těch 40 gb v PS3.Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu