Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Update 3.01


Dann

Otázka

18 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Když chci updatoviat z PC musim mít PSP v nabíječce, nebo ne? Jelikož sem ztratil knížku s návodem, tak fakt nevim. A dneska se už chystám na fw 3.01! Díkes za odpověď

Musíš mít psp nabyto na 100 procent jinak tě to nepustí dál a pořád v NABÍJEČCE 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pracháč nejsem, ale spíš blázen. Mě se prostě hrozně líbí ty krabičky od PSP her. :lol: A jelikož si kupuju tak 3 hry do roka a po dohrání a ohrání je vyměňuju za jiné, tak to tak hrozný neni! A díky za odpovědi potřeboval sem to vědět. 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pracháč nejsem, ale spíš blázen. Mě se prostě hrozně líbí ty krabičky od PSP her. :lol: A jelikož si kupuju tak 3 hry do roka a po dohrání a ohrání je vyměňuju za jiné, tak to tak hrozný neni! A díky za odpovědi potřeboval sem to vědět. 8)

Přesně když si jí koupíš máš z ní radost a uplně celou jí dopaříš.Ale když máš staženeou ISO tak třeba tě nebaví nebo tak.

Mám skušenosti z N-Gage sem si je stahoval a ted uz me ani jedna nebavi tak to chci u PSP zmenit.

Nejsem zadnej prachac ale mam kamose co maj PSP a budem si ty hry pujcuvat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pracháč nejsem, ale spíš blázen. Mě se prostě hrozně líbí ty krabičky od PSP her. :lol: A jelikož si kupuju tak 3 hry do roka a po dohrání a ohrání je vyměňuju za jiné, tak to tak hrozný neni! A díky za odpovědi potřeboval sem to vědět. 8)

Přesně tak! Totéž platí u mě. Já bych prostě jenom ISA nehrál, protože bych si nemohl vystavit na poličku krabičky a pročítat manuály. A to s tim dohráním platí určitě taky. Pořád bych střídal ISA na kartě a nic bych z toho neměl. Kdepak, pokud vás to baví, hrajte ISA, já zůstanu u originálů, updatnu na 3.01 a na kartu si radši dám dema.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pracháč nejsem, ale spíš blázen. Mě se prostě hrozně líbí ty krabičky od PSP her. :lol: A jelikož si kupuju tak 3 hry do roka a po dohrání a ohrání je vyměňuju za jiné, tak to tak hrozný neni! A díky za odpovědi potřeboval sem to vědět. 8)

Přesně tak! Totéž platí u mě. Já bych prostě jenom ISA nehrál, protože bych si nemohl vystavit na poličku krabičky a pročítat manuály. A to s tim dohráním platí určitě taky. Pořád bych střídal ISA na kartě a nic bych z toho neměl. Kdepak, pokud vás to baví, hrajte ISA, já zůstanu u originálů, updatnu na 3.01 a na kartu si radši dám dema.

no ale tady taky nejde jenom o iso hry, jde tady taky o homebrew

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no ale tady taky nejde jenom o iso hry, jde tady taky o homebrew

No jo, to máš pravdu, to mě dost mrzí. Celkem rád bych si třeba zahrál nějaký dobrý hry z GameBoye na PSP. Ale nebejt pirátů, co hned myslí na to jak spouštět nelegální hry, by mohly v pohodě homebrew fungovat na nejnovejsich FW!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Právě že se daj potom dobře prodávat a taky vymněňovat, takže je to pohoda. Mě homebrew ani nějak moc nechybí, PSP mám nejvíce jako přehrávač filmů, na hry a muziku! Už PSP nabíjim, tak doufám že to stihnu ještě dneska updatovat! Kde se daj stahovat ty dema?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jen pro informaci, na 2.71 SE-B mi funguje originálka NFS Carbon, která vyžaduje FW 2.80 :P . Ale to jen tak pro informaci. Třeba je to vyjímka.

Jinak mě taky tolik nevadí to, že bych musel kupovat originálky, ostatně PSP jsem kupoval kvůli hrám a počítal jsem s tím. Ale potom se vyskytla možnost DG, okusil jsem Homebrew (nejdřív jen přes GTA loader), potom ISO, pak i další vychytávky atd... Protože ale není tolik her, který mě opravdu chytnou a baví, už jsem dlouho uvažoval o origo FW, ale moc se mi nechtělo vzdávat se Homebrew. No SONY s FW 3.00 to vyřešila za mě, fakt na tohle nejsem zvědavej, bohužel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já si kupoval PSP taky kvuli hrám ale hombrew vím co je ale nevím kam to dát jak to používat.Když se na něco zeptám je mi vynadáno do lam at si to najdu.I když sem tady už hodně vyčetl tak právě o těch PSP vychytávkách vím prd.Updatoval sem na 3.0 ale asi sem s unahlil.Jeto stejně jedno když pozžívám jen originálky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu