Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Final Fantasy VII: Crisis Core (Guide)


xDante1986

Recommended Posts

já už mám level 76, damage 99999, HP asi 60000, MP a AP nic moc, ale proč taky mám předmět co mi neubírá při kouzlení a používání technik ani AP ani MP, takže somu a ethery nepoužívám :) a pak jsem ještě immuní vůči všem neduhám jako death, poison, stop, stun, silence atd :D
Na Minervu to porad neni? Btw, hrajes Normal Mode, nebo Hard Mode?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 202
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

už to mám zmáklí...equipnul sem si kouzlo Libra, takže sem v druhý částí už konečně věděl kolik má HP... pak sem v jedný misi našel phoenix down, takže další výhoda, ale nakonec sem ho ani nepoužil...musim říct, že po dohrání ccff7 si stahuju orig ff7 a nějaký ty filmy k tomu...fakt mě to dostalo!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potreboval bych poradit nebo spis se zeptat sem ted nejak v tech laznich a zabijim toho grifona a on tam furt hazi kouzlo Drain to je jak mi vysava HP tak jestli se tomu de nejak branit... on to pouziva furt za sebou tak se healuju a pak mi dojde mana:) diky za radu

defence / vysaje min. nebo do nej sekni kdyz casti drain tim mu to prerusis. pokud je na tebe moc tezkej tak si zkus udelat par misi a snad padne lvl up. kousek po nem budes bojovat s tezsim bosem ;) potrebujes tak 2000hp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dik moc shiddo ja sem prave ted na 16lvlu a mam nejak 1500HP +eqiuplej item kterej mi dava + 20%HP a hral sem mise abych se dostal na vetsi lvl ale nenasel sem tam zatim nejak zadnou aby se mi poradne protocilo DMW nevim... zkusim to jeste a jestli to nepude tak to zacnu hrat asi od zacatku a na zacatku si udelam par misi.. a jinak hra super!!:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dik moc shiddo ja sem prave ted na 16lvlu a mam nejak 1500HP +eqiuplej item kterej mi dava + 20%HP a hral sem mise abych se dostal na vetsi lvl ale nenasel sem tam zatim nejak zadnou aby se mi poradne protocilo DMW nevim... zkusim to jeste a jestli to nepude tak to zacnu hrat asi od zacatku a na zacatku si udelam par misi.. a jinak hra super!!:)

ty mise muzes delat na jakemkoliv save pointu kdykoliv. jinak udelej si par misi na precious a pricelss items. jsou tam veci ktere ti daj moznsot pouzivat vic accessory. se hodi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak toho grifa uz sem dal jn ted je na rade dalsi.. to uz je trochu tezsi.. teda aspon s tou moji postavou protoze jak mam nejakejch 1800HP tak mi vzdy da ten jeden utok jak se mu nemuzu vyhnout a na jednu ranu sem mrtvej i kdyz mam plno.. takze nevim ale tak to je jedno jaky mise si myslel nejak te nechapu.. a jeste sem se chtel zeptat vubec se mi netoci DMW ale vubec tak sem se chtel zeptat jestli to neni tim ze ja mam na sobe nejaky kouzlo curse(je to napsano cervene takze asi nic dobryho) nevim odkud ale mam ho tak jestli to nedela ono nebo aspon co to je protoze uz me to docela stve ze nedostavam zadny lvly a nedavam zadny specialni utoky.. kamos je uz na 18lvlu a teprv zabiji genesise..(tam jak nakonec skoci dolu sam)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak toho grifa uz sem dal jn ted je na rade dalsi.. to uz je trochu tezsi.. teda aspon s tou moji postavou protoze jak mam nejakejch 1800HP tak mi vzdy da ten jeden utok jak se mu nemuzu vyhnout a na jednu ranu sem mrtvej i kdyz mam plno.. takze nevim ale tak to je jedno jaky mise si myslel nejak te nechapu.. a jeste sem se chtel zeptat vubec se mi netoci DMW ale vubec tak sem se chtel zeptat jestli to neni tim ze ja mam na sobe nejaky kouzlo curse(je to napsano cervene takze asi nic dobryho) nevim odkud ale mam ho tak jestli to nedela ono nebo aspon co to je protoze uz me to docela stve ze nedostavam zadny lvly a nedavam zadny specialni utoky.. kamos je uz na 18lvlu a teprv zabiji genesise..(tam jak nakonec skoci dolu sam)

jestli se ti netoci DMW tak bud nemas SP (jsou body co dostavs za kill moba, slouzi k toceni DMW nebo k materia fusion - vidis je v menu nebo nad dmw v boji) nebo na sobe neco mas. pouzij remedy odstrani cokoliv. nebo kouzlo/materii esuna (ta nejde kdyz mas ale silence ;)) negativni efekty se snaz rusit co nejdriv.

jinak toho jeho utoku se nevyhnes. je to ulti. to ma vic nepratel. to proste musis prezit :) takze hp

a mise jsem myslel Seeking priceless items v nich muzes najit keychan a este backpack. kazdej prida slot na accesory - tzn dalsi item (na boost hp nebo resistanci).

viz seznam misi:

Mise: 7-2-2

Odemknutí: po dohrání M 7-2-1

Předměty v truhlách: Mag Up, Elixir, Gris-Gris Bag, Mythril Gloves, Hi-Potion, X-Potion

Odměna za dohrání: Keychain

Mise: 7-2-5

Odemknutí: po dohrání M 7-2-4

Předměty v truhlách: Mythril Gloves, Luck Stone x8, Hp Stone x8, Guard Stone x8

Odměna za dohrání: Backpack

pokud mas malo HP tak prave pouzij accesories a nebo HP up materii. na toho bose potrebujes tak 2000 hp idealne. zalezi este jakej mas lvl a napr obranu/odolnos(VIT) apd.

jestli se ti netoci DMW tak lvl nedostanes. ty dostavas prave pomoci DMW kdyz ti padne 7-7-7. (sice je to asi dane souperi ktere porazis behem hry a ne tedy uplne nahodne ale bez tociciho DMW to nedas ;))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SP mam 51319(do materia fusion sem vubec nelez protoze sem evedel k cemu

HP:1948

MP:138

..

ATK:29, VIT:28, MAG:27, SPR:30, LCK17

penez mam dost:) lvl16 a mam na sobe curse a prave nevim jak to udelat vim ze bez protoceni DMW nwdostanu lvly ani sem tam nehodim nejakej ten specialni utok ale prave jak ho roztocit.. asi to dela ten curse ale nevim jak s nim dolu... regen sem zkousel nepomohlo cure davam porad za sebou.... no a to materia fusion vubec nevim k cemu sou takze ani nepouzivam ty SP... jinak nejak zkusim najit tu materii esuna ale myslim ze ji nemam(kdyztak kde ji mam hledat?)................................SUPER... nasel sem to koupil sem to v shopu curse zmizelo a hned pri prvnim boji se mi to roztocilo takze to bylo tim curse!! diky moc za trpelivost:):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SP mam 51319(do materia fusion sem vubec nelez protoze sem evedel k cemu

HP:1948

MP:138

..

ATK:29, VIT:28, MAG:27, SPR:30, LCK17

penez mam dost:) lvl16 a mam na sobe curse a prave nevim jak to udelat vim ze bez protoceni DMW nwdostanu lvly ani sem tam nehodim nejakej ten specialni utok ale prave jak ho roztocit.. asi to dela ten curse ale nevim jak s nim dolu... regen sem zkousel nepomohlo cure davam porad za sebou.... no a to materia fusion vubec nevim k cemu sou takze ani nepouzivam ty SP... jinak nejak zkusim najit tu materii esuna ale myslim ze ji nemam(kdyztak kde ji mam hledat?)................................SUPER... nasel sem to koupil sem to v shopu curse zmizelo a hned pri prvnim boji se mi to roztocilo takze to bylo tim curse!! diky moc za trpelivost:):)

Remedy (item) nebo Esuna (materie) jsem psal ;) remedy mas kdykolvi v Shin-Ra shop.

čau chci se zeptat jak nejlíp zničit Angeala (nebo jak se to jmenuje) tam jak se promění na to bílý monstrum. Dík vždcky na mě použije takovou obranu a tím mě zabije a to mám i plnou energii

jestli myslis tohle

thum_964747f63087537d8.jpg

tak to je presne co tu resime s Vovou. potrebujes hlavne hp na to abys ustal jeho ulti. pak sekej nebo smaz kouzla co umis nejlip :) a udrzuj hp. kdyz mas 2000 a nechas se seknout na 1600/2000 tak je ti to na nic xD te da utokem zas :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

juchuu... tak sem ho dal a hned jak se mi roztocilo DMW tak asi po hodce 4x lvl up:):)

EDIT: jeste mam jednu otazku udelal sem ten vozik a v navodu je tohle: Nakonec shlédněte animaci, ve které vám Sephiroth vysvětlí další postup, v Soldiers floor si promluvte s Kunselem a dejte první možnost. dam prvni moznost a pak nevim co mam delat dal uz sem se pekne prosel.. mluvil sem i se sephirotem jak sem mel on mi rekne ze si mam jit odpocinout tak se objevim myslim ze v briefing room a pak nevim co mam delat:( sephirot uz v solgers director room neni a jeste je tam neco o hostinci tak jestli to neni ono ale ten nevim kde je:(:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtěl bych se zeptat, jak je možné nějak upgradovat materia fusion, aby se v ní daly kromě materií kombinovat i itemy a ty stony? Ted jsem ztroskotal s tím vrtulníkem, tak jen jestli to získám postupem, nebo to musím v nějaké z vedlejších misí sehnat?

edit: tak už to mám, ale mám ted jiný problém: Získal jsem 3 předměty, které mi podle toho, jak jsem to přeložil, dát limit AP,Hp i Mp na 9999, ale když nějaký z nich aktivuju v equipment, tak AP,HP nebo MP mám pořád stále stejné. Nevíte jak to udělat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

juchuu... tak sem ho dal a hned jak se mi roztocilo DMW tak asi po hodce 4x lvl up:):)

EDIT: jeste mam jednu otazku udelal sem ten vozik a v navodu je tohle: Nakonec shlédněte animaci, ve které vám Sephiroth vysvětlí další postup, v Soldiers floor si promluvte s Kunselem a dejte první možnost. dam prvni moznost a pak nevim co mam delat dal uz sem se pekne prosel.. mluvil sem i se sephirotem jak sem mel on mi rekne ze si mam jit odpocinout tak se objevim myslim ze v briefing room a pak nevim co mam delat:( sephirot uz v solgers director room neni a jeste je tam neco o hostinci tak jestli to neni ono ale ten nevim kde je:(:)

Jak rika dante, nejspis si dal druhou moznost. Tim zopkaujes opet stavbu voziku (jdou postavit 3 celkem - pokdu mas dily). Nejspis to vyrusis kdyz zajdes zas za Aeris i bez dilu na dlasi vozik :)

chtěl bych se zeptat, jak je možné nějak upgradovat materia fusion, aby se v ní daly kromě materií kombinovat i itemy a ty stony? Ted jsem ztroskotal s tím vrtulníkem, tak jen jestli to získám postupem, nebo to musím v nějaké z vedlejších misí sehnat?

edit: tak už to mám, ale mám ted jiný problém: Získal jsem 3 předměty, které mi podle toho, jak jsem to přeložil, dát limit AP,Hp i Mp na 9999, ale když nějaký z nich aktivuju v equipment, tak AP,HP nebo MP mám pořád stále stejné. Nevíte jak to udělat?

Limit item ti jen umoznuje prolomit max vychozi hranici HP MP a AP. Ale nezvetsi ti to na 9999 apd. Jen ti dava moznost ze tolik muzes mit (99999hp misto 9999hp) apd. Ted potrebujes materie jako HP+, MP+ a AP+ nebo itemy co ti zvysej dane hodnoty :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jupí tak dneska jsem dohrál CCFF7:wohow::wohow::wohow::wohow::wohow::wohow:Jak mluvíte o tom zmutovanym angealovi tak nejlepsi vec je stesti:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:Já jsem ho dal na 1. pokus když dával svuj ult.útok tak 3x za sebou mu to vyšlo že jsem měl DMW:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:chudák to by mě naštvalo.Jinak Dante si master.Ten návod mi celkem pomohl.Jsem nejdřív myslel že musim otevřít ten sejf.Jenže díky návodu jsem zjistil že mám dát Cloudovi to oblečení.Dík moc,jen díky tomu jsem dnes dohrál CCFF7:)

Ten kdo bojoval s tim zmutovanym Hollanderem.Nepřišel vám divný ten jeho ult.útok????Z takový malý brašny vytáhl raketu velkou jak kráva:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

///smazána diskuze která nemá s FF7CC nic společnýho ... tekken90

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak mám zas menší zásek. Dělám ted misi 8-6-6 a na konci musím zabít nějakého G Purgatorio a 2x ty malé robotky. Vše jde v pohodě i damage mám okolo 5k s Quake nebo Hell Thungara, ale ten goblin ne a ne zamřít. Když jsem si vzal Libra, abych viděl kolik má HP, tak tam byly jen otazníky a já už jsem vážně marný, protože mě pokaždé dostane bud jeho Drain Claw, kdy mi vezme 6k HP (mám asi 13k HP) a potom to zakončí nějakým kombem, protože je pekelně rychlej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu