Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Final Fantasy VII: Crisis Core (Guide)


xDante1986

Recommended Posts

  • Odpovědi 202
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

okej, to vypadá na dalších 11 hodin s FF, tentokrát bohužel krapet nudných

jakdyz to hral poprve story, tak jsem ho dal cc na lvl 34 (mise asi 20%) hral jsem jen prubezne nejake.

v zasade jsem parkrat sekl pak vykryt ten jeho slash hodit nejaka kouzla(nejlepe thundaga apd) a zas. vzdy dobehnout co nejbliz k nemu.

nemel jsem zadne special vzacne itemy ani zadne max dmge. jedine co tak keychan a backpack na dalsi slot pro accessory z misi viz seznam co tu je.

na dohrani story neni treba travit hodiny misema. max. pokud te zabiji neco za vsechny hp tak jit na mise trochu polvlit (je to lepsi nez behat ve story lokacich. aspon dostanes odmeny a to co je v truhlach)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak ty sem ted teda zkusil - Fun in the sun, to je jediný co mám odemčený.

Mrtvej skoro hned, nebýt Rebirth Flame :D

Mám spousty veci jako: "Use five materia fusion for......", jak mám použit pět materii, když můžu kombinovat max 2?

EDIT: Atributy

ATK=46

VIT=41

MAG=40

SPR=57

LCK=27

Lv.30 (už jsem trochu postoupil)

SP=164035

HP=6747

MP=340

AP=323

EDIT2: Až Oddělám Sephirotha + ty dvě další poslední mise, bude konec hry nebo ještě budu moct hrát (myslim jako volně se procházet po světě a zabijet jako třeba v Pokémonech :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak ty sem ted teda zkusil - Fun in the sun, to je jediný co mám odemčený.

Mrtvej skoro hned, nebýt Rebirth Flame :D

Mám spousty veci jako: "Use five materia fusion for......", jak mám použit pět materii, když můžu kombinovat max 2?

EDIT: Atributy

ATK=46

VIT=41

MAG=40

SPR=57

LCK=27

Lv.30 (už jsem trochu postoupil)

SP=164035

HP=6747

MP=340

AP=323

EDIT2: Až Oddělám Sephirotha + ty dvě další poslední mise, bude konec hry nebo ještě budu moct hrát (myslim jako volně se procházet po světě a zabijet jako třeba v Pokémonech :) )

use five IN materia fusion = mas pouzit 5 tech itemu abys dostal +1

jinak ja dal sepha s necim o neco silnejsi nez tohle:

LVL- 34

ATK 59

VIT 47

MAG 75

SPR 77

LCK 30

HP 3272

MP 277

AP 449

to mam save v INN v Niebelheimu. nejake lvly jsem mozna este posbiral v maisonu a po ceste do rekatoru.

kdyz mas problem s lvly v misi tak behej kolem niebelheimu apd. to je ted pro tebe nejaktualnejsi EXP. za easy a normal mise tolik exp nebude. ale zas je tam vic itemu

jinak az dodelas sephirota je tam este dal pribeh. ale volne behat po svete nemuzes. jedina volnost jsou ty mise. kdyz dohrajes hru muzes ji hrat znova s nalvlovanym charem a itemy opet na normal nebo na hard. ale prochazku po lokacich ne. mimo jine i diky pribehu ^^

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak abys mohl používat v materia fusion různé ty itemy, tak potřebuješ dělat mise, kdy v jedné z nich dostaneš něco ve smyslu fusion totem nebo tak nějak a ten ti to zpřístupní. Hlavně si v materia fusion uprav různé materie ať ti dávají pořádné bonusy, já zakončoval hru na lvl.60 a HP jsem normálně měl jen nějaké 3000, ale měl jsem materie: Curaga + 750% HP a další takové, takže moje HP pak byly nad 70 000 a MP asi 6 000 ;) pak se to jede o hodně snadněji, stačí experimentovat s materia fusion

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fusion Tome a ne Fusion Totem :lol:

btw...to mi řekni jak si to udělal já mám drainga +999% a mám něco okolo 73-4000 HP....a to mám level 88 , takže mi řekni jak když máš základní HP 3000 tak celkem 70 000 HP.....když 750% je vlastně 7,5x větší HP tzn. 3000 x 7,5 a jsi na nějakých 22500 tak mi řekni jak můžeš mít 70 k

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám 37. lvl už, ted jsem rozdělal těch 7 Goddes Materii, vyletela obluda.

Mám jednu svoji Materii 370% HP, ale nikdy se nedostanu nad 9999 HP, ani novým levelem, nijak. Jak to děláte? Mě to prostě výš nepustí......

musis v misich nafarmit item co ti dovoluje break HP limit. bez nej vic jak 9999 nedas. kdyz ho mas tak muzes mit az 99,999. jeden z nich je Adaman Bangle a druhej Genji Armor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Buď jsem slepý, nebo nevidím xD Nemůžu najít tu čtvrtou Godess materii v Depths of Judgement... V Lake of Oblivion jsem našel všecky, ale v Depths jen 3/4... Mám to prolezlé skrznaskrz a nemůžu ji prostě najít xD (Která to je nevím, dal jsem je do toho podstavce hned jak jsem je měl...)

edit: lol, mám ji xD Našel jsem nějaký tunel, který jsem předtím neviděl xD

edit2: zjistil jsem, že nejlíp se asi leveluje na misi 50/100/200/1000 Shinra Troops (: A s "Darkness" to ani není těžké (:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fusion Tome a ne Fusion Totem :lol:

btw...to mi řekni jak si to udělal já mám drainga +999% a mám něco okolo 73-4000 HP....a to mám level 88 , takže mi řekni jak když máš základní HP 3000 tak celkem 70 000 HP.....když 750% je vlastně 7,5x větší HP tzn. 3000 x 7,5 a jsi na nějakých 22500 tak mi řekni jak můžeš mít 70 k

řekl jsem a dlaší tzn. že to nebyl jediný item na + xx% HP, co mám ;) a asi základní HP mám vyšší, jestli budeš chtít a nevěříš pošlu ti link, v tom není problém:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo to tady mluvil o působivém konci? Slabá slova (: Za ten konec stálo za to celou tu hru hrát... Procházet každým soubojem, každým slovem každého dialogu... Velice povedený příběh s nepopsatelně působivým (líp to asi napsat nejde) koncem... Myslím že film ve stylu AC by rozhodně nebyl propadák (:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cuz hej chtel bych se zeptat jak mam ziskat toho moogle z truhly v misi 8-4-4 me ji vzdycky vycoruje yuffi :-(

musis udelat vsechny mise v 8-4 a v tom poslednim to dostaneš...

pls,nemáte někdo nejakou dobrou taktiku na monster-Angeala???

a jak zjistim kolik ma nepritel zivotů?:wohow:dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dik za radu :-) sem to dohral tak to hraju znova a na hard) fakt nejvic best parba..jen me docela dostal ten konec no..nevite jestli budou nejaky dalsi FF hry na psp ? :-) kdyby udelali remake FF7 jak zahrajes za clouda tak bych byl fakt stastnej ) FF7 4ever

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu