Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Final Fantasy VII: Crisis Core (Guide)


xDante1986

Recommended Posts

Bez anglictiny mi je ta naozaj luto...:cheesygrin:, doporucujem ti potom hru hrat so slovnikom, lebo z tej hry nebudes mat takmer nic, ten pribeh je fakt super(a naucis sa nove slovicka :P).

P.S. Tie "obličeje", to je DMW...pozri si maily ktore ti dosli na zaciatku hry, a preloz si aspon tie, dozvies sa o hre celkom dost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • Odpovědi 202
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak já fakt nevim, s tímhle jsem měl problém i u FF7...

jsem ve Shinra Mansion a chci otevřít ten trezor...

všechny věci se počítají jenom za klíčovou dírkou, že?

1) počet knih ležících otevřeně na zemi, stole...apod.

2) počet monster (objevují se, mizí)

3) počet jablek&konzerv

4) počet židlí

koukám všude a tím myslím úplně všude, u těch monster koukám delší dobu na jedno místo jestli se tam nějaký monstrum neobjeví...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

doporučuji si spočítat všechno..většina věcí je jednoduchých....taky mi to nevycházelo ...postupně jsem vše znova zkontroloval a pak zkoušel každé číslo směrem nahoru a dolů postupně změnit...prakticky hned jsem to měl protože mi chyběl jeden duch :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
Počkej až bude mit break jak na na kouzla a na meč!!To je potom oříšek!!Jsem kolem toho paka běhal půl hodiny a jako pako jsem čekal na DMW!!!Nejučinnější na něj jsou Cloud a Tseng!!!

presne tohle myslim! hmm takze to jinak nejde :( kua to bude nuda cekat na dmw :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

ja mam ted docela solidní problém...hraju to na hard,sem v te casti,kde budu bojovat s holanderem,ale absolutne si nedokazu predstavit ze bych ho dal...mám 53 lvl,9600hp,700mp a asi 300 ap,pouzivam thungada(vetsinou 9999),wall,cura,asault twister a hp up++ a mp up++.Normalne i easy mise mi delaji problem,yvzhledem k tomu ze na normal uroven sem mise very hard zvladal v pohode a ted tohle:/ fakt nevim co delam spatne:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam ted docela solidní problém...hraju to na hard,sem v te casti,kde budu bojovat s holanderem,ale absolutne si nedokazu predstavit ze bych ho dal...mám 53 lvl,9600hp,700mp a asi 300 ap,pouzivam thungada(vetsinou 9999),wall,cura,asault twister a hp up++ a mp up++.Normalne i easy mise mi delaji problem,yvzhledem k tomu ze na normal uroven sem mise very hard zvladal v pohode a ted tohle:/ fakt nevim co delam spatne:(

bud musis namastrovat uskakovani a kryt :lol: nebo nasbirat ty spravne itemy a hlavne HP break. 9.600 hp je hrozne malo. potrebujes itemy co prolmi max HP 9.999 na 99.999 a to same DMG pripadne i manu a pak mnohem silnejsi hp+ materie. viz navody v drivejsich postech (aspon myslim ze tam jsou) xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave ze tam navody nejsou:D jak prolomit ty hp a dmg...je kolem toho spoustareci ale nic konkretniho...a ja vubec nemam tucha jak na to

musis prolejzat uplne cely jeskyne a vybrat vsechny bedny... tak to musis najit, kdyztak se zkus kouknout na http://finalfantasy.wikia.com/wiki/Final_Fantasy_Wiki

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Název: Adaman Bangle

Popis: nastaví Hp limit na 99999

Zisk: za dohrání M 7-3-6, v truhle v M 9-2-4 nebo 9-5-4

Materia Fusion: 1 ks = Hp +10%

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Název: Brutal

Popis: nastaví limit poškození na 99999

Zisk: v truhle v M 9-6-3, za dohrání 7-4-6 nebo 9-5-1

Materia Fusion: 1 ks = Atk +1

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Název: Genji Armor

Popis: nastaví Hp limit na 99999, automaticky aktivuje status Endurance a Regen

Zisk: u všech postav a summonů v DMW musíte mít 100%

Materia Fusion: není

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Název: Genji Shield

Popis: automaticky aktivuje status Barrier a MBarrier, absorbuje všechny elementy a blokuje všechny negativní statusy

Zisk: od Magic potu v M 7-6-6

Materia Fusion: není

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Název: Genji Glove

Popis: nastaví limit poškození na 99999 a útok je vždy kritický

Zisk: v truhle v M 9-6-4

Materia Fusion: není

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

neni? :dozey: je tam skoro secko, hned prvni post, to dante secko popsal, proste sezenes item a equipnes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
uz si nepamatuju kde je sector 7 nebo jestli tam je ale vim ze pres to hriste se nikam dostat nejde

Ale za tim hřištěm je takový to pole do další sekce jenže neni modrý ale červený takže momentálně nepřístupný... Když jsem scháněl dřevo pro Aerithin flower wagon tak jsem ho dostal od týpka co si tam chtěl postavit restauraci(musel jsem mu vymyslet název restaurace), tak jsem doufal že se tam dá nějákym způsobem dostat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Čau lidi,jak to tady všechno čtu,tak mě napadlo že byste potřebovali pomoct,nabízím vám proto jedinečnou nabídku!Mám dva SAVE z Crisis Core

1.SAVE: Normal Mode

Damage: 30.000-35.000

Mise splněno: 100%

Pozice: Portal of Severence

Obchody: Všechny

Atributy:

ATK - 255

VIT - 211

MAG - 210

SPR - 210

LCK - 96

DMW: Všechny až na Magic Pota

HP: 99.999

MP: 1198

AP: 680

2.SAVE: Hard Mode - Navázání na 1.SAVE

Damage: 30.000-35.000

Mise splněno: 17%

Pozice: Briefing Room - Těsně před odjezdem do Nibelheimu

Atributy:

ATK - 255

VIT - 255

MAG - 210

SPR - 210

LCK - 96

Questy: Všechny květinový vozíky hotovy

Všichni špióni z Wutaie chyceni

Questy pro mise splněny...Kapitán v Loveless Avenue,

SOLDIER 3rd Class v Briefing Room atd. -- HOTOVO

DMW: Sephiroth,Angeal,Tseng,Cloud,Aerith,Cissnei a Genesis,

zbytek si dodělejte

HP: 99.999

MP: 1198

AP: 680

JEDNÁ SE O MOJE VLASTNÍ SAVY

(KDO BUDE CHTÍT SAVE,AT MI NAPÍŠE)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

cau cau vcera sem dohral Crisis core a zacal znovu na hard a kdyz sem tu tak procital ty vase atributy kde to berete ? XD ja treba nevim co s tema mako stone rika se tam pouzi je v mateira fusion ale tak kdyz je chci dat tak je tam nevidim proc? ;) nebo my nejak vysvetlete jak to funguje a kde berete tak imba staty xD dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu