Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jaký monitor k PS3


R4don

Otázka

Je nejaky zpusob jak prozovat PlayStation 3 s monitorem s VGA nebo DVI konektorem? Zahlid jsem v jednom topicu sice KRABICI, ktera slouzi jako redukce, ale bohuzel za "redukci" odmitam zaplatit bezmala 5k. To je fakticky prilis.. kdyz uz ma clovek v planu vyuzivat normalni monitor, tak jen za toho prece nemohou chtit jako za novou televizi.

To je jedna z veci, ktere me stvou na PS3, ja vim, ze konzole patri k telce, ale sony takto prichazi o zakazniky, co prechazeji z pc platformy. Mikrosoft tohle podporuje u X360 a prodava vlastni redukci, ktera se s cenou pohybuje nekde kolem 800,-Kč maximalne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 283
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, taky přemýšlím o koupi LCD monitoru k PS3, ale nemůžu furt najít nějaký vyhovující. Tak jsem se chtěl zeptat co by jste doporučily. Představoval bych si nějaký FullHD, 23" a hlavně lesklý displey. Ať si říka kdo chce, co chce, ale lesklý displey je prostě úžasný, teď mám doma matný a hrůza, včera jsem na přednášce ve škole viděl HP monitor s lesklým displejem a říkam, že nechci nic jiného:D. Jenže na e-shopech furt nemůžu takový nějaký najít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím, tenhle LCD http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=59574

Půjde připojit k ps3? A abych využil plně full hd kvalitu? nebo když to není propojené přes hdmi tak ztratím kvalitu? protože tenhle monitor nemá hdmi

Spíše si dej pozor aby ten monitor měl HDCP podporu http://www.alza.cz/benq-g2220hd-d114589.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Spíše si dej pozor aby ten monitor měl HDCP podporu http://www.alza.cz/benq-g2220hd-d114589.htm

Takže jestli tomu dobře rozumím tak není rozdíl jestli mám ps3 a monitor spojený přes samotné hdmi a nebo (podpora hdpc) jiným káblem? Kvalita bude stejná?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Takže jestli tomu dobře rozumím tak není rozdíl jestli mám ps3 a monitor spojený přes samotné hdmi a nebo (podpora hdpc) jiným káblem? Kvalita bude stejná?

Otázka je trochu jina, konkrétně u toho typu co jsi postnul ti stačilo projet příspěvky a zjistit že je to monitor dostačující na práci. Najdi si spíše nějaký u kterého najdeš v příspěvcích kupujících zmínku o kvalitě na PS3. Nemám sklad kabelů a monitorů, jen vím ze HDMI a component na me HD ready LCD TV vypadá stejně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, ještě sice PS3 nemám, ale budu ho mít do měsíce. Momentalně k němu sháním LCD monitor, aby kvalita hraní byla pro mně lepší.

Takže potřebuji pomoc s výběrem, takže :

1 NÁVRH - LCD monitor 23" LCD PHILIPS 231E1SB

2.NÁVRH - LCD monitor 23" LCD LG W2343T-PF

Který byste si "monitor" k PS3 vybrali z těchto dvou návrhů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

A v čem je vlastně rozdíl mezi Slim a Fat? Slim je pomalejší nebo co? :roll:

Já co četl, tak akorát nejsou stejné po designerské stránce.

Každopádně nevim, když mně přehlasujete, tak půjdu i dotoho PS3 fat. Ale více se mi líbi slim, takže pokud v tom není nějáký extra rozdíl, tak slim je pro mně stále jasná volba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu