Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jaký monitor k PS3


R4don

Otázka

Je nejaky zpusob jak prozovat PlayStation 3 s monitorem s VGA nebo DVI konektorem? Zahlid jsem v jednom topicu sice KRABICI, ktera slouzi jako redukce, ale bohuzel za "redukci" odmitam zaplatit bezmala 5k. To je fakticky prilis.. kdyz uz ma clovek v planu vyuzivat normalni monitor, tak jen za toho prece nemohou chtit jako za novou televizi.

To je jedna z veci, ktere me stvou na PS3, ja vim, ze konzole patri k telce, ale sony takto prichazi o zakazniky, co prechazeji z pc platformy. Mikrosoft tohle podporuje u X360 a prodava vlastni redukci, ktera se s cenou pohybuje nekde kolem 800,-Kč maximalne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 283
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Čau, mám problém. Mám monitor LG FLATRON W2042T s údajnou podporou HDCP. Hrál jsem pár dní na CRT televizi a když mi dneska přišla redukce a já ji zapojil do monitoru před HDMI - DVI tak černá obrazovka... nevím čím to může být pokud můj monitor podporuje HDCP... prosím o radu. předem děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Chi se zeptat jestli nemáte nějaké zkušenosti s tímto monitorem:http://www.alza.cz/27-samsung-s27a550h-rubinova-cerna-d346176.htm a jestli je vhodný k playstation 3. Díky.

hadam vsetky LCD su vhodne pre konzoly, nie? :D Tento ma aj HDMI vstup, este poriesis zvuk a hras....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
čau, nechtěl jsem tvořit nové vlákno kvůli otázce jakou TV byste mi doporučovali LCD, LED NEBO PLAZMA?? nemusíte mi tady dávat odkazy a doporučovat mi ten nebo tamten televizor, hlavně mě zajímá jaký typ obrazovky je nejlepší.

Tak presnejsie: zjednodusene uvadzany LED TV je LCD s led podsvietenim, oproti starsiemu trubicovemu CCFL podsvieteniu.

A ci na hry LCD, alebo plazmu, tak je to u kazdeho rozdielne. Takze aj rozdielne nazory tu budes mat. Aky typ obrazovky? No, monitory nemas plazmove :D

A aka uhlopriecka to ma byt?

Upraveno uživatelem trezzor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
zaujal mě např tenhle: není to sice TV ale myslím že má slušné parametry co myslíte??? sice Úhlopříčka: 24" (61 cm) ale to neva.

http://www.alza.cz/sony-playstation-24-3d-display-d331537.htm

já tento monitor vlastním od Vánoc. Jsem moc spokojený. Jen ta cena na Alze je moc vysoká. Já ho kupoval v Sony centru za 7 500,- . A nevím co je na tom pravdy ale ten prodavač říkal , že už nebudou. Bral jsem poslední. Ale třeba jen tak dělal chytrého.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
neptám se na monitor ale TV. a úhlopříčku tak 80 až 90.

tak pytal si sa ci je lepsia LCD, alebo plazma pre hranie video hier. Ja som len uviedol, ze monitory nemas plazmove, ale iba LCD a sam vidis, ze su aj na hranie :D

A kedze chces uhlopriecku 80-90 cm, co je 32"-37", tak ani nemas na vyber, ci LCD, alebo plazma :D Plazmy sa vyrabaju od 42"!

Velkost uhlopriecky zavisi aj od vzdialenosti sledovania! Z akej vzdialenosti sa mienis na TV pozerat? A aku sumu mienis dat za TV?

P.S.: Na 3D potrebujes 3D okuliare!

napr. pasivne 3D TV 37" (polarizacne okuliare bez baterie)

http://www.alza.cz/37-lg-37lm611s-d317606.htm

Upraveno uživatelem trezzor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj,

rád bych se zeptal ohledně připojení PS2 k monitoru. Znásilním tu trochu PS3 vlákno (snad prominete) :). Je to trochu oříšek jelikož nechci vypláznout 1500 za krabičku kterou použiju dvakrát do měsíce, když budu chtít zavzpomínat. Napadá mě jedna varianta a to sice přes redukce.

1. AV-Scart redukci (mám doma)

2.Scart-scart spojku (koupím za 40 peněz)

3. Scart-VGA kabel (též mám)

Zacvakat to do sebe půjde samo, ale jak to bude s funkcí? Předem díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj,

rád bych se zeptal ohledně připojení PS2 k monitoru. Znásilním tu trochu PS3 vlákno (snad prominete) :). Je to trochu oříšek jelikož nechci vypláznout 1500 za krabičku kterou použiju dvakrát do měsíce, když budu chtít zavzpomínat. Napadá mě jedna varianta a to sice přes redukce.

1. AV-Scart redukci (mám doma)

2.Scart-scart spojku (koupím za 40 peněz)

3. Scart-VGA kabel (též mám)

Zacvakat to do sebe půjde samo, ale jak to bude s funkcí? Předem díky za odpovědi.

Cize PS2 nemas doma? Alebo nechces za SCART spojku zbytocne vyhodit 40Kc?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

připlat si 800kč cca... http://www.alza.cz/32-grundig-vision-3-glx-3000-t-d223909.htm

za nižší peníze sou max 24palcovky... bylo by škoda nepřidat 800 a nemít 82cm .. je tam i jeden o maličko levnější 32 sencor , ikdyž to nemusí bejt záruka že nevydrží tak přecijen grundig je trošku značka.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

respektive je to jedno, okolo 3tis mas pekny LED 24 monitory samsung,lg,philips. A pokud chces tv do peti tisic, tak doporucuji znacku Thompson, jinak i ten sencor vydrzi v pohode hrani.

Monitory se bezne pouzivaji na pro gaming hrani bojovek na xbox a ps3,takze chybu neudelas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj potrebujem radu mam starsi monitor 22" VGA a chcem ho prepojit s ps3 kupil som tuto redukciu

http://www.czc.cz/delock-adapter-hdmi-a-samec-vga-samice/122714/produkt

vsetko som poriadne prepojil,ale mam problem ze monitor mi blika neviete mi prosim poradit kde by mohla byt chyba?

mam tento monitor http://lcd-monitory.heureka.cz/asus-vw222s/specifikace/

tak už som to vyriešil zapojil som monitor a PS3 v inej miestonosti a ide to v pohode evidentne to bolo nejake rusenie bud LCD TV alebo domace kino :wohow:

Upraveno uživatelem keko21
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu