Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nej střílečka na psp


madrik19

Recommended Posts

musim pochvalit multiplayer na medalovi to bol zazitok a neprestalo ma to bavit vydrzal som tam ja 6hodin :wink: ... socom ako multi bol bud velmi zlozity alebo niektore trate velmi jednoduche a to ovladanie.... sa mi zdalo trapne inac skus si quake ako homebrew tam som sa zabavil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja furt neviiim chtel bych 3D strilecku a ze se to blbe??? :twisted: ovlada to je o zvyk!!! ze zacatku jsem premyslel nad socom u.s. navy. ale misto toho jsem sel do gta takze stale nevim pockam si no cod3 vyjde az na jare a na Rainbow 6 furt premyslim nad medalem a killzonem ale nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

není to ale 3d střílečka pro upozornění)

lol killzone není 3D ????? :lol:

NE?, a jak ti to prostredi teda pripada? :lol: ...

... narozdil treba od takoveho MoH se nejedna o first person akci, ale 3D akce to rozhodne je a srtilecka taky :wink:

jinak ja doporucuju Syphon filter: dark mirror hlavne multiplayer je podle me povedeny ...je to sice 3th person, ale obcas mi pripomina CS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[]
není to ale 3d střílečka pro upozornění)

lol killzone není 3D ????? :lol:

NE?, a jak ti to prostredi teda pripada? :lol: ...

... narozdil treba od takoveho MoH se nejedna o first person akci, ale 3D akce to rozhodne je a srtilecka taky :wink:

jinak ja doporucuju Syphon filter: dark mirror hlavne multiplayer je podle me povedeny ...je to sice 3th person, ale obcas mi pripomina CS

jo syphon je nejlepsi jenom skoda ze sem ho nezaregistroval driv,stahnul sem ho asi pred tejdnem a fakz me to dost chytlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Skatedebil ses tak trosku lama ze se vracis k necemu co je dva roky stary...heh prey ze Killzone:Liberation je horsi nez Killzone na ps2-mozna ze kdyby si se zamyslel jaky moznosti ma PSP a PS2 tak by ti doslo ze na PSP je takova grafika akorat,ze na PSP neudelas FPS hru s poradnou grafikou a jeste aby tam byli nepratele a efekty-priste az se rozhodnes rikat takovy sracky tak si to nejdriv poradne promysli:roll::dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 years later...
  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu