Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

NHL 07 - online liga


Wartryton

Recommended Posts

cau debile :dozey: jeste jednou spamnes v tomto topicu tak zavolam moderatora a ten ti da :ban:

proc se me zda ze to zni jako este jednou mi rozdupes babovicku tak zavolam maminku a ta ti naplaca?:D...inak fakt oslik ten co to napsal:D...asi to nema v hlave v poradku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 222
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

bracha mi ztratil PSP, takze me asi muzete vyskrtnout :(:(:( pokud se jeste nakym zahadnym zpusobem zejtra nenajde :(

a do kdy ho budes mit ? ... ty woe bych brachu asi zabil :roll: hm to je pekne na **** no doufam ze ho budes mit tak koncem dubna ... ja to vidim tak ze liga zacne zacatkem kvetna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak super už se moc těším doufám že to půjde s co nejvíce lidma doufám ale zápasy bych dal pravidlo rozhodně Unranked protože kdyby se zvyšoval level tak by potom nemohl hrát s tím účtem a mohli by být problémy v rozpoznání hráču a k nickům z fóra bych dal jak se menujete v NHL

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NEZAPOMINEJTE NA PRAVIDLA!! PRED ZAPASEM SI TO JESTE PRECTETE

Pravidla:

- Hraje se 5 min 1 třetina

- Musí být tým z NHL (nesmí být All star)

- Hrajete za ten tým za kterej jste se přihlásili

- Hraje se 1x venku 1x doma (za celou sezonu)

- Jakékoliv podplácení soupeře ať pustí zápas bude vyskoký trest "SEBRÁNÍ BODU -20,SESTUP DO 2LIGY A NEBO VYLOUČENÍ Z LIGY"

- Nemusí být screen stačí že mi řeknete výsledek a já si ho zase zkontroluju

- Jakékoliv nadáváni soupeřovi se trestá -5 bodů

- Hraje se 2x týdně (pište do komentářu jaký chcete dny)

- Kdyby jste nemohli nějaký den hrát tak se domluvte se soupeřem na kterýkoliv den, ale pozor musíte to stihnout do dalšího kola (a ješte kontaktujte mě popřípadě martiN)

- Při založení hry dejte RANKET:NO

- Heslo pro každý zápas je liga

PSP:

- Založte si Accout podobnej vašemu nicku na console-forum ( např WartrytonKid, Lukan, MartiNkid apd.)

- Takt (Cpu speed) si dejte na 266

- Seďte (hrajte) kde máte největší signál

- Stáhněte si NHL jen od Marka popřípadě od Budinsm

- Nabitá !Baterie!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu