Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

obnovovaci frekvence monitoru pls pomoc


toms19

Otázka

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

nejak sem nepochopil co chcete vytahnout nebo jak,ale s timhle bych si nezahraval-jestli to nekde de zmenit tak to zmente ale mozna ze to ani ten monitor nezvladne a s tim se pak nic neda delat pac to ten monitor proste nezobrazi...takze asi koupit leda monitor/bednu ktera tu frekvenci zmakne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jestli to de zmenit na 75 nevim, kazdopadne resit 60vs75 na LCD je krapet o nicem ... kdyby si mel CRT nereknu ;) koukni do nastaveni xboxu, jestli to tam de nekde nastavit ... moje lcd umi jen 60 takze sem to neresil/nehledal.

2En3mY: kdyby sis to precet poradne, mozna by si chapal ... tech 75 jeho monitor umi, takze novej asi nepotrebuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
2En3mY: kdyby sis to precet poradne, mozna by si chapal ... tech 75 jeho monitor umi, takze novej asi nepotrebuje.

no jo ale von napsal ze ma nastavenejch 75 a ze to chce vytahnout na 75-tak sem z toho byl furt tak nejak zmatenej...ale to je jedno-nevsimnul sem si se ze se to tyka xka,takze sorry a priste se radsi poradne podivam ceho se to tyka,takze jeste jednou sorry :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám takovej pocit, že toms19 se ptal spíš na frekvenci při připojeným Xboxu, což se nastavuje na něm. Nemám sice LCD monitor propojenej s xkem VGA kabelem, takže nevím, jak se to chová v dashboardu, ale hry jsou dělaný na určitou frekvenci (50Hz resp. 60Hz). Takže pokud spustíš hru, grafická karta ti do monitoru prostě pošle danej signál, v tomhle případě 60Hz a nic s tím neuděláš (můj názor :D ). V každým případě já mám LCD TV propojenou s xkem přes HDMI a na 1080p mi to jede na 50HZ (alespoň mi to píše při nastavování) a vážně jsem si žádnýho "vlnění" nevšiml. Možná se PC monitory chovají trochu jinak, ale to si nemyslím...

Ale jestli se ptal na frekvenci ve hrách na PC, tak...se neomlouvám, protože v tom případě je to ve špatný sekci :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

samozdrejme, ze mluvi o xku, jak vidno ne kazdy to chape :D kdyz uz pises o tom hdmi ... pokud chce lepsi obraz tak frekvenci toho nedosahne, to uz je lepsi poridit hdmi->dvi/hdmi->hdmi kabel, tam ten rozdil bude opravdu viditelnej ... samozdrejme pokud ma monitor patricnej vstup a podporuje hdcp. o vlneni radsi pomlcim, zni to krapet divne u lcd ktere ma PEVNE body.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu