Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

DevHook pro emulaci FW 2.8x-3.00


west--

Recommended Posts

Ee, tak Devhookem jsem se sice probojoval až do XMB kde mi to poslušně hlásilo FW 2.82, ale Star Wars: Lethal Alliance mi skončí úplně ve stejným místě, jako na 2.71 SE-B, proběhnou tři úvodní loga, loading obrazovka a... the game could not be started :( . Chjo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ee, tak Devhookem jsem se sice probojoval až do XMB kde mi to poslušně hlásilo FW 2.82, ale Star Wars: Lethal Alliance mi skončí úplně ve stejným místě, jako na 2.71 SE-B, proběhnou tři úvodní loga, loading obrazovka a... the game could not be started :( . Chjo
Je to chybný release.Před 30 minutama vydal Proper novou 100% funkční romku!! Bez problému v DevHooku.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ee, tak Devhookem jsem se sice probojoval až do XMB kde mi to poslušně hlásilo FW 2.82, ale Star Wars: Lethal Alliance mi skončí úplně ve stejným místě, jako na 2.71 SE-B, proběhnou tři úvodní loga, loading obrazovka a... the game could not be started :( . Chjo
Je to chybný release.Před 30 minutama vydal Proper novou 100% funkční romku!! Bez problému v DevHooku.
Pred 2 hodinami :wink:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš na mysli funkční release SWLA? Nechtěl bys hodit link? :)

Hm tak tohle fakt nechápu...Zkoušel jsem ten TOTAL-NOOB installer i ten českej návod a vždycky mi psp zamrzne pši spouštění toho fw....

Jj, mě se to seklo asi třikrát z pěti pokusů, jak píše shadow - je to hold beta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak som to skusil. Vydno ze je to BETA. Stale to spadne ked sa snazim pretaktovat nic moc. :( aspon ze je to krok ku predu...

mas pravdu, zatim bohuzel bez pretaktovani :| , ale do vanoc zbyva jeste 24 dni a ja si myslim, ze by do ty doby Booster mohl udelat jeste jeden krucek, uz kvuli jesziskovi :D

edit: tak me napada, skousel jste nekdo dump firmwaru 3.00 :?:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ee, tak Devhookem jsem se sice probojoval až do XMB kde mi to poslušně hlásilo FW 2.82, ale Star Wars: Lethal Alliance mi skončí úplně ve stejným místě, jako na 2.71 SE-B, proběhnou tři úvodní loga, loading obrazovka a... the game could not be started :( . Chjo
Je to chybný release.Před 30 minutama vydal Proper novou 100% funkční romku!! Bez problému v DevHooku.
Pred 2 hodinami :wink:
No tak nebuď takový puntičkář! A jinak zatím budu vyčkávat na novou verzi DevHooku.Tohle nemá cenu instalovat do PSPčka.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[]
No tak som to skusil. Vydno ze je to BETA. Stale to spadne ked sa snazim pretaktovat nic moc. :( aspon ze je to krok ku predu...

mas pravdu, zatim bohuzel bez pretaktovani :| , ale do vanoc zbyva jeste 24 dni a ja si myslim, ze by do ty doby Booster mohl udelat jeste jeden krucek, uz kvuli jesziskovi :D

edit: tak me napada, skousel jste nekdo dump firmwaru 3.00 :?:

3.00 samozrejme nejde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[]
No tak som to skusil. Vydno ze je to BETA. Stale to spadne ked sa snazim pretaktovat nic moc. :( aspon ze je to krok ku predu...

mas pravdu, zatim bohuzel bez pretaktovani :| , ale do vanoc zbyva jeste 24 dni a ja si myslim, ze by do ty doby Booster mohl udelat jeste jeden krucek, uz kvuli jesziskovi :D

edit: tak me napada, skousel jste nekdo dump firmwaru 3.00 :?:

3.00 samozrejme nejde

myslel jsem si to, ale co kdyby nahodou :) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu