Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

UFC 2009 Undisputed


patricenko

Recommended Posts

  • 1 year later...

čau mám problém hraju ufc ale jak mile mě dostanou na zem tak jsem v pytli když se snažím otočot tak mě zas vrátí třeba 10x za sebou a když mi dá submission tak ho nedokazu odvratit tocim jak zbesilej stickem a nic...

tutorial jsem udelal x krat a i kdyz jdu proti slabsimu tak to nejde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

voe nechci se chlubit ale byl jsem na druhém míste z celého světa bohužel xko už nemám jinak bych tě trénoval :D:D:D máš tam více triků co nejsou v tréningu třeba flick to znamená že jeho útok odvrátiš a předěláš na svů třeba je na tobě a pravím analogem udělá půl kruh ty v tu chvíly klikneš pravím analogem bud do prava nebo do leva a jestli se ti to povede tak uvidíš místo a by se ti dostal na břicho tak ty budeš na ním jinak tady se koukni blbě se to vysvětluje http://ufcundisputed.com/#/video

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz v pohode vy ''skilloval'' jsem sub def. a sub of. na 75 a už to jde musím vžyd samozřejmě dostat na co nejmenší staminu a pak nejlíp ho dostat alespon ejdnou do ''šedého'' obrazu pak takedown,slam,leg lock a ahoj :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wrestling

ale mám jiný problém tenhle slam my nejde

normalne se vsema zapasnikama ano ale s moji postavou ne normálně když ho pravým stickem grapnu taa pak to má jít RB+určitý pohyb pravým sitckem ale nejde ani ejden ze 4 slamů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu