Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

WIFI nastavení


GRACHUS

Otázka

Zdravim,koupil jsem si tuhle WIFI

kde sice pišou,že vam k tomu daj návod,ale samozřejmě návod jak dát cd do mechaniky a atd.Ale když de do tuhého tak návod končí a to sdělením,že pokud se nepřidělí ip automaticky,musíte jí nastavit ručně v (TCP/IP). Jenže já opravdu netuším co tam má být přesně zadáno a jestli to stejné nastavit i v psp nebo jak.Nebo co tam vlastně všechno zadat.Vždy skončim na psp u Obtaining IP address a potom napiše že compl neodpověděl nebo co.Ale s wifi komunikuje ale nepřipojí..Nejsem blbec,ale tohle prostě neni moje parketa.Doufám,že mi někdo z vás poradí.Budu moc vděčnej....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

No jostli máš wifi domácí, mrkni na access point jestli máš aktivní DHCP, to ti přiděluje IP adresy a postará se to aby si byl připojenej, jestli se připojuješ na access point některý např. komunitní síťe, která je placená a platíš jí, je možný že maj ověření podle mac adresy. To bys jim musel napsat ať ti povolej ještě jednu mac (psp-system sett-system info). Chtělo by to víc detailů, takle ti nemůžu napsat nic konkrétního.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mam internet v komplu.Wifi je připojeny v počitači a funguje.Pravě že mě nefunguje to automatický přidělování ip adres.A musim to nastavit ručně,jenže nevim,jestli je jedno co tam napišu,nebo to musi podle něčeho byt a jestli to stejny ma byt v psp nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu