Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s připojením na internet


Lachtan

Otázka

PS3 mám od ledna a prakticky od té doby jsem neměl s netem žádný problém. Ten ale začal asi před dvěma týdny a to chybou 80710102.

(net k ps3 připojuju pomocí ethernet kabelu, který vypojím z pc)

Co všechno jsem zkusil:

1) Instalace nového FW

2) Umrtvení přijímače

3) Změna IP adresy

IP adresu mě to přidělí, ale u Internet Connection nastane failed.

Jinak ta chyba je přesně:

An error has occured during communication with the server. This is a DNS error.

V překladu:

Při komunikaci se serverem nastala DNS chyba.

Prolít jsem na googlu cizí fora, ale nikde jsem zatím nenašel odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 69
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Caw all chtel jsem se zeptat jestli nekdo nejste schopni mi poradit... Chci ps3 pripojit k internetu prez pevnou linku mam modem Huawei HG520i nebo tak nejak a kdyz ho pripojim do ps3 a vsechno udelam podle navodu jaky sem nasel v tutorialy tak mi naskoci chyba : An error occurred during communication with the server. This is a DNS error (80710102). Predem diky za vsechny ochotny lidi kteri mi zkusi pomoct.

marek_2080: presunuto z duplicitniho topicu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Doporučuji stáhnout manuál k modemu ze stránek TO2 najít stranu 21 umístit IP adresu PS3 do DMZ, zapnout na modemu UPnP v LAN nastavit aby IP co jsi dal do DMZ dostávala na základě MAC adresy PS3

Caw v internetu na PS3 se moc nevyznam a tomuhle teda vubec nerozumim :( nemuzes mi to popsat nak podrobnej pls ? Treba PM nebo na mail thorux@azet.sk... Diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim vsechny jsme tady nove a chtel jsme se zeptat jak to je stim internetem,ted jsem to pripojil k ps3 od compu,nejdrive me sel internet jak na pocitaci tak na PS3 zaroven.ted mi jde bud na jednom nebo na druhem,vzdy ted muism vytahovat kabely coz je uplne na prd protoze v jednom pokoji je PS3 a ve druhem je comp,potrebuji aby to slo zaroven,nevite co s tim a proc to slo a ted to znicehonic nejde :cry:

marek_2080: presunuto z duplicitniho topicu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Caw v internetu na PS3 se moc nevyznam a tomuhle teda vubec nerozumim :( nemuzes mi to popsat nak podrobnej pls ? Treba PM nebo na mail thorux@azet.sk... Diky moc

To bude tím, že sis přečetl pouze to, co ti psal huhla, ale ten manuál, na který tě odkazuje už ne..

k připojení ps3 na internet může být i switch nebo jedině router??

Záleží na tom, co si představuješ pod připojení ps3 na internet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdárek lidi, koupil jsem si Wifi a to tuhle

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=30998

s anglickym manuálem,normálně nainstaloval a píchnul USB do PC,dole vpravo jak jsou ty ikony se mi objevil takovej malej obrázek přes kterej se k tomu dostává,kliknu pravim tláčítkem vyjede mi nabídka a dám CHANGE MODE a změnim to z STATION MODE na SOFT AP MODE a jakmile to změnim,začne mi v tom dolním pravym rohu kolem ikonky monitoru běhat taková kulička že se to připojuje,stav to ukazuje NAČÍTÁNÍ SÍŤOVÉ ADRESY,běhá to tam tak minutu a potom to přestane tak se u toho monitoru objeví vykřičník a když na to 2x kliknu a rozklikne se to a dám záložku PODPORA ukazuje to stav připojení OMEZENÉ NEBO ŽÁDNÉ PŘIPOJENÍ a dole podtim je tlačítko OPRAVIT,když na něj kliknu tak se tam něco objeví a neopraví se to!Ale přitom PS3 a PSP to zaregistrovalo jako Wifi!Nevím kde je problém!Pomozte,jsem zoufalej!Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Trochu OT , ale nevim proc sis zrovna nekoupil router ? :roll:

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=65470

Wifi klic je pekne naprd , sila signalu mizerna , problemy s nastavenim a musis mit porad zaple PC...

Jinak urcite mas spatne nastaveny tcp/ip protocol .

Zkus tenhle navod :

http://console-forum.net/showthread.php?t=20627

Je to da se rict to same akorat misto psp nastavujes ps3...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No tak já mám taky poněkud problém, do teďka mi net šel, ale teď nemám ve složce síťová připojení ani jednu ikonku, je to naprosto prázdné, nemám kde nastavit IP adresy.. Net mě nejde.. kabel je v klidu připojený přes routr, který je také v pořádku... NEvím co s tím ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No tak já mám taky poněkud problém, do teďka mi net šel, ale teď nemám ve složce síťová připojení ani jednu ikonku, je to naprosto prázdné, nemám kde nastavit IP adresy.. Net mě nejde.. kabel je v klidu připojený přes routr, který je také v pořádku... NEvím co s tím ..

Trochu OT PS3 nemá složku síťová připojení, pokud ti tedy ze složky v PC zmizela připojení tak ti odešla LAN karta, jen nevím z čeho píšeš, když by jsi měl být teoreticky bez netu.:wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
skus spíš dát nastavení v ps3 automaticky. nepochopil jsem moc jak si to myslel s kabelem z pc to jako ze sítový karty ? jednodušší je koupit router dát ho za modem a máš klid . měl jsem plno problémů s přepojováním kabelu z modemu střídal jsem Pc a ps3 a blblo to musel jsem neustále restartovat modem od (UPC) po zakoupení routeru a jeho mastavení běhá vše bezvadně

Zdravím, začal jsem mít problém s IT u PS3. Mám router za modem ( od O2 ), net mi nechodí pod 6,5MB, z routeru jsou 3 kabely - 2x PC a 1x PS3. Jsem teď na OPERATION FLASHPOINT, je taky možný, že ty servery jsou přetížený. Dokud to běželo na 3.00, byla to úplná tragédie, teď 3.01 je o něco lepší, ale furt to chvílema padá. Chci se zeptat, co to je ( a příp. musí to být aktivovaný ) UPnP ? Zkoušel jsem to, aktivovat mi to nejde, jestli jsem to dobře pochopil, je to jakási ochrana. Nevím, dej mi prosím vědět. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Trochu OT PS3 nemá složku síťová připojení, pokud ti tedy ze složky v PC zmizela připojení tak ti odešla LAN karta, jen nevím z čeho píšeš, když by jsi měl být teoreticky bez netu.:wohow:

Ježiši tož logicky píšu s jiného pc, konkrétně s bráchového.. No on je ten problém, že síťovku mám integrovanou a kábel svítí, takže nevím jestli je to zrovna tím... Nikdy se mě tohle nestalo, myslel jsem, že by to mohlo být tím, že jsem měnil grafiku, ale houby, dal jsem tam starou, kterou jsem tam měl minule a dělá to furt.. fakt nevím co to je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak pořád řešim ten samý problém....... nemohu se spojit s Honziksparticka(s ostatními hráči v comunity bez problému ...) :(

už sme vyzkoušel snad úplně všechno!! Počínaje kontrolou nastavení našeho internetu na PS3(je stejné),odhlášení a opětovné přihlášení

manualní zadání IP adresy až po dnešní koupi

nového Wifi routeru(aspoň sem odstranil lags :D ) !!!!!

Ale stále nic, pořád "unable to enter match room" nebo "unable connect with other user" :(

Nejvíc bizarní na tom je,že bydlíme cca 10km od sebe a máme stejného poskytovatele internetu(JON.CZ) a teď i oba stejný wifi router !!!!!!!!!

Ps:asi před měsícem nám to normálně fungovalo.....!!

Prostě totální VOPRUS :( teď babo raď ???????????!!

Budu vděčný za jakýkoli nápad!Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu