Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Guest Kyssi

Otázka

Zdárek,

rád bych se zeptal, jak je to s opravama NDS.... ? máte s tím někdo zkušenost? Kam ho zanést (to je jen řečnická otázka)?

A terďka problém - moje milované DSko (to staré, to podle mne hezčí jak DS lite, to pěkné velké) mi spadlo - ano vím, je to shit a už sem si naliskal.

Pád byl bohužel dost tvrdý (na schody betonové) takže se mu odštípl kus z toho kloubu (jak spojuje horní obrazovku s tou bází - tam jak sou čudlíky)

Displeji se nic nestalo, pořád to jede, zvuky taky v pohodě, jen jak je kus odštíplej tak se s tím dá vyklad dopředu adozadu (dřív nebylo možné, protože to bylo připevněno 2 body, jeden bod je pryč, takže už se to muže henglat)

nevím jestli to je pochopúitelné co se vlastně odlomilo, ale snad jo. Foto pošlu až bude foťák (nejpozději do 21:00!)

Myslíte že to půjde opravit? případně nějakej odhad té ceny? nebo prostě DSko v prčicích a mužu si koupit nové? :cry::cry::cry::cry:

Tak tady sou ty fotky... trochu se to opozdilo :(

snad jsou dost podrobné....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tak sem googlil a googlil a kromě asi 2 nabídek (cca za 10 liber + nějaký to poštovný) a ješt k tomu z velmi podezřelých stránek (vypadalo to jako by si někdo hrál ve FrontPage a zkoušel své první stránky...) sem nic nenašel, všechno jen pro DS lite

Jak moc se liší vnitřky DS "fat" a DS Lite ?? asi to nepůjde přehodit že? (myslím vnitřek z DS "fat" do DS Lite case)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jak moc se liší vnitřky DS "fat" a DS Lite ?? asi to nepůjde přehodit že? (myslím vnitřek z DS "fat" do DS Lite case)

moje milované DSko (to staré, to podle mne hezčí jak DS lite, to pěkné velké)

:roll: to nechapu, ale na 100% to nepůjde bez nějakých větších úprav

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

co nechápeš? to že se mi víc líbí starý vzhled NDS než NDS lite? Nebo to s tim předěláním? :-D

já nevím - já to neotvíral, takže nevím kolik je tam "vzduchu"

když si koupíš nějaký brambůrky, tak tam máš taky plno vzduchu ve velkém obalu ;.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu