Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jakou memory card


sharky008

Otázka

Čus všeci, potřeboval bych poradit, pametovkou, nedavno jsem koupil neu 1GB za 2tis, chtel bych ted koupit nejakou vetsi no ale nechcu nejak uletet, proto se chcu zeptat do ceho jit a kde to sehnat. Uvazuju o 2GB no a cetl jsem ze jsou ruzne druhy vcom se lisi jejich nejake plusy mínusy od ceho ruce pryc no a tak.

Diky predem moc za info a vaše zkusenosti :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

No jestli si koupil 1Mb za 2tis tak mam pro tebe [highlight=red:1da66ac063]SUPER NABÍDKU - 1GB (GIGABAJT) za pouhých 15000,-Kč !!!! [/highlight:1da66ac063]To je karta TISÍCKRÁT VĚTŠÍ než ta tvoje a cena je JENOM SEDM-A-PŮL-krát větší. Jestli jí bereš tak okamžitě sedam do auta a za tři hodiny jí máš, klidně ve čtyři ráno! Ty by sis koupil jen 7Mb paměti a u mě budeš mít 1GB !!!!! Pokud napíšeš do jedné hodiny dám ti [highlight=red:1da66ac063]SLEVU: DESET TISÍC ZA TUTO PRVNÍ (ušetříš 5tisíc)[/highlight:1da66ac063] a zdarma dostaneš ještě jednu [highlight=red:1da66ac063]32Mb NAPROSTO ZADARMO!!! NO NEBER TO![/highlight:1da66ac063] To máme celkem 1001MB - se mnou ušetřís skoro 2 miliony Kč (!!!) - za to máš novej byt! Klidně rovnou volej na skype [highlight=blue:1da66ac063]KANELEEICE[/highlight:1da66ac063], čekam aby můj express-mailer doručil karty co nejdříve.

(Jestli mi to výjde tak založim teleshopingovou společnost s elektronikou)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No jestli si koupil 1Mb za 2tis tak mam pro tebe [highlight=red:171d730ffb]SUPER NABÍDKU - 1GB (GIGABAJT) za pouhých 15000,-Kč !!!! [/highlight:171d730ffb]To je karta TISÍCKRÁT VĚTŠÍ než ta tvoje a cena je JENOM SEDM-A-PŮL-krát větší. Jestli jí bereš tak okamžitě sedam do auta a za tři hodiny jí máš, klidně ve čtyři ráno! Ty by sis koupil jen 7Mb paměti a u mě budeš mít 1GB !!!!! Pokud napíšeš do jedné hodiny dám ti [highlight=red:171d730ffb]SLEVU: DESET TISÍC ZA TUTO PRVNÍ (ušetříš 5tisíc)[/highlight:171d730ffb] a zdarma dostaneš ještě jednu [highlight=red:171d730ffb]32Mb NAPROSTO ZADARMO!!! NO NEBER TO![/highlight:171d730ffb] To máme celkem 1001MB - se mnou ušetřís skoro 2 miliony Kč (!!!) - za to máš novej byt! Klidně rovnou volej na skype [highlight=blue:171d730ffb]KANELEEICE[/highlight:171d730ffb], čekam aby můj express-mailer doručil karty co nejdříve.

(Jestli mi to výjde tak založim teleshopingovou společnost s elektronikou)

Nedělej si z něho srandu, no tak se překlep!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Čus všeci, potřeboval bych poradit, pametovkou, nedavno jsem koupil neu 1GB za 2tis, chtel bych ted koupit nejakou vetsi no ale nechcu nejak uletet, proto se chcu zeptat do ceho jit a kde to sehnat. Uvazuju o 2GB no a cetl jsem ze jsou ruzne druhy vcom se lisi jejich nejake plusy mínusy od ceho ruce pryc no a tak.

Diky predem moc za info a vaše zkusenosti :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Čus všeci, potřeboval bych poradit, pametovkou, nedavno jsem koupil neu 1GB za 2tis, chtel bych ted koupit nejakou vetsi no ale nechcu nejak uletet, proto se chcu zeptat do ceho jit a kde to sehnat. Uvazuju o 2GB no a cetl jsem ze jsou ruzne druhy vcom se lisi jejich nejake plusy mínusy od ceho ruce pryc no a tak.

Diky predem moc za info a vaše zkusenosti :wink:

2G výkon/cena

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dneska už si kup jakoukoliv, neni v tom v podstatě rozdíl, hlavně aby na ní b(L)yl nápis HIGH SPEED, výhodou by možná byla i MagicGate - i když to už se tam snad ani nepíše, to se ňák netrefilo účinkem. Takový ty zlatý, stříbrný a růžový edice jen zlehka zvyšujou cenu, kvalitou je to made in china tak jako tak. Stačí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu