Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

STEAM console-forum group


shit

Recommended Posts

  • Odpovědi 341
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Garryho mod 10 se prodava...devitka je myslim zadara :) psali o tom nekde v news na steamu ale ted to nemuz nejako najit.prvne by melo byt 5 modu -diprip, zombie panik a dalsi 3...link zadnej nemam....melo by se to objevit normalne v MY gamessss ale asi bude nakej update steamu predtim....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, mám větší problém, po pár měsících jsem si chtěl o5 zahrát TF2, jen mám větší problém ten, že si nemůžu vzpomenout na acc, mám tu jen originálku a na ní klíč, když si ale chci nechat obnovit acc podle keye, tak to napíše, že to bylo odesláno na můj mail - problém je v tom, že to ani nenapíše ten mail (lépe řečeno, nepamatuju si ten, na kterém jsem to regoval)- a když to chci použít na jiném acc, tak samozřejmě že to píše že je duplikátní CD-key ... Nedá se nějak zjistit přihlašovací login ze SteamID? http://steamcommunity.com/id/LanceALot ... Asi jsem ztracenej :D

EDIT: Že by to byl LanceAlot? Teď ještě vykutat pass :D

EDIT 2: Tak asi ne, že bych napsal Steam Teamu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to jsem už přišel, napsal jsem jim, jestli by nebylo možné mi jen napsat, jaký je login nick na tenhle steam id, že jsem ho prozně zapoměl svou hloupostí, samozřejmě že anglicky :D Snad bude ějaká odezva ...

EDIT: Nooo kuaaaa, Steam má asi hrozně chytrej počítač .. Automatická zpráva mi vrátila muj nick :D jinak je to Lanceq69, takže všichni Addujte ! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som hral Insurgency... je to priserne :) budem to musiet dat prec...

taky sem to hral...ale nejak sem to nepochopil...jsou to mapy z halfu, ale vpodstate nic sem tam nemoch delat...nevim no...je to divny...opravdu povedeny MOD je Eclipse...doporucuju;):psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
Tak co je hraje nekdo Cs:source ? xD Budu mit steam po vikendu tak jestlik by nekdo dal ;)

jasne kamo ja mam...a hravam to dost casto:)

si v cf group na steame? ak nie tak napis nick na steam a dohodneme sa...moj je epic42 tak si ma daj do friends...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu