Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

STEAM console-forum group


shit

Recommended Posts

Nevíte někdo prosím jak přesně funguje ten offline mód? Musím normálně pustit online steam, a potom ho až přepnout do offline módu? Nebo když nastavím offline mód, tak při spuštění steam vůbec nemusím být online? Díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 341
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nevíte někdo prosím jak přesně funguje ten offline mód? Musím normálně pustit online steam, a potom ho až přepnout do offline módu? Nebo když nastavím offline mód, tak při spuštění steam vůbec nemusím být online? Díky za odpovědi.

Jde to jen když nejseš připojenej k netu, STEAM se tě při načítání zeptá jestli se má nastartovat v offline modu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim proc ale zmenila se mi na steamu mena...z dolaru na euro...no nebylo by to tak hrozny jenze problem je v tom ze napr. l4d stalo 44,99 usd a ted stoji 44,99 eur...euro je o nakejch 8kc drazsi nez dolar..to je docela nahovno oo neeeee:((

je to pekne na pytel: http://store.steampowered.com/news/2110/ :(

EDIT: http://www.slum.cz/novinky/steam/nove-platby-v-eurech/

uz asi nebudu nakupovat pres steam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak toto ne! :(

akurat som si planoval na novy rok zaviest paypal ale s takymito premrstenymi cenami ... neviem vobec ci sa mi to oplati :(

teraz som vyratal cenovy rozdiel na CSS

Priklad: CSS

Cena predtim: 19,99 $

Cena treza: 19,99 €

Porovnanie: 433,44317 SKK vs 604,27771 SKK

Rozdiel: 170,83454 SKK !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ta změna měny je strašný svinstvo, každopádně teď je Weekend Deal na Stalkera, který stojí 5 Euro (v přepočtu mě to stálo 135 Kč). A to myslím se i v těch Eurech vyplatí :) Zvláštní je že k ceně v Eurech jsem nemusel platit daň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ta změna měny je strašný svinstvo, každopádně teď je Weekend Deal na Stalkera, který stojí 5 Euro (v přepočtu mě to stálo 135 Kč). A to myslím se i v těch Eurech vyplatí :) Zvláštní je že k ceně v Eurech jsem nemusel platit daň.

jj taky sem na nej koukal sam kupuju :) zlevnen z 20€

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tim euroem to je tak ze kuli jakoby ty dani ktera se platila za dolar jsou ceny v euru stejne jak v dolarech,...no kazdopadne to svinstvo je protoze pro vsechny evropany (krom anglie.ty plati librou a maj to jeste levnejsi nez amici) se cena rapidne zvedla...tohle valve fakt po*****...na online nakupovani uz kaslu...jako spousta lidi z celi eu...kouknete na steam forum...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím co je za problém dovolit aby si každý nastavil měnu kterou chce, nebo prostě nechat jednu měnu to je takovej problém ? :roll: Vemte si když jde o nějakej top titul kterej stojí 50 dollarů a pro evropu 50 euro. Dollar 18,8kč ; EURO 26,3kč , tak si to přeberte :roll:

to macoki: nevim..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
Šel by prosím obnovit seznam členů (díky

staci kliknout na obrazek a objevi se ti aktualni seznam a vsichni kdo jdou online nebo neco hrajou...:psp: nevim jak to udelat aby se to aktualizovali primo ze steampowered.com aniz byn a to musel klikat...kdyby nekdo vedel tak dejte vedet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu