Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Platba kartou XBOX LIVE


SabinaS

Otázka

Zdravím všechny, mám problém který nedokážu vyřešit. Ráda bych si koupila kredity kartou ale hlásí mi to špatný ZIP kod, apod. Nedali by jste mi radu či přesný návod jak toto vyřešit. A nejsou s tím později problémy tedy i s "nepřesnými údaji" zadané do profilu?

Díky předem všem za reakci, :idea: věřím že nejsem jediná která se s tímto snaží poprat, vzhledem k ceně kreditů která je o 40% levnější .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Zdravím všechny, mám problém který nedokážu vyřešit. Ráda bych si koupila kredity kartou ale hlásí mi to špatný ZIP kod, apod. Nedali by jste mi radu či přesný návod jak toto vyřešit. A nejsou s tím později problémy tedy i s "nepřesnými údaji" zadané do profilu?

Díky předem všem za reakci, :idea: věřím že nejsem jediná která se s tímto snaží poprat, vzhledem k ceně kreditů která je o 40% levnější .

Live pointy si kup pres ebay treba

ja takhle koupil 2x live gold kod - naprosta spokojenost i ohledne rychlosti doruceni mailem tyz den a nesrovnatelne nizsi cena

karta ti nejde protoze i kdyz zadas Zip code Anglicke tak to overuje IP adresu kde jsi momentalne pripojena a s odhlasenim karty je to opravdu opruz

nic neregistruj a kupuj jinak :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu