Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Beats


conter

Recommended Posts

Ale i tak , na jakém principu se tam objevují zrovna ty čudly ? Já třeba jel 10x nějakej song a vždycky to bylo jinak , se to nějak zvláštně generuje , + vůbec to k tomu nesedí , možná tak 1 / 10 písničky ... Jako dá se u toho relaxovat , ale propracované to moc není ...

Jinak , zkoušel jsem 6 hodinovej track , ale po 4 hodinách jsem to pokur*il ... takže je mi líto ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokaždý sou ty čudly jiný...hra má v sobě několik set kombinací čudlů

Ale pochop , v té hře jde o to , aby si je mačkal do rytmu , ne jen aby ti jela písnička a ty si jen kdykoliv ťukáš ... pěkné , ale nedopracované ... řekl bych , že to spíš určuje jen tempo písničky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těšil jsem se na tuhle hru, ale brzy jsem zjistil, že tlačítka se neukazují při vícehlasé skladbě v rytmu, občas jsem musel tlačitko zmáčknout úplně mimo rytmus, což zamrzí a jestli je hra založená na rytmu, dost do sráží hratelnost. škoda.

Jasně.. Tohle není v žádný hře... Vem si audiosurf.. Tady to funguje dost podobně.. Ale je to paráda... Na normal se to moc netrefuje ale na HARD je to sranda :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale pochop , v té hře jde o to , aby si je mačkal do rytmu , ne jen aby ti jela písnička a ty si jen kdykoliv ťukáš ... pěkné , ale nedopracované ... řekl bych , že to spíš určuje jen tempo písničky

To jedině....Ale rytmus Beats nedrží...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to nehraju na písničku která jde přesně do rytmu ,ale písničky který znám a líběj se mi ... Prostě takovej mp3 přehrávač s bonusem... Mě to baví :D

presne tak, ackoliv me to jiz znacne omrzelo..

Skoda ze to dle nejakeho DSP procesoru nedokaze ziskat basy, vysky.. a dle nich hru predpripravit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu