Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Kdo se neptá nic neví...


Evok

Otázka

Nazdar všichni co vlastníte tuhle super věc:)Rozhodl jsem se že si taky pořídím XBOX 360 Arcade.Chci se jen zeptat na par otazek ohldně této verze.

-Stačí mi k hraní her pamětová karta 256MB co je v balení?nebo musim mít i HDD jako na PS 3 tam se některé hry i instalují tak proto se ptám.

-Maji už tyhle verze HDMI výstup?

-četl jsem tady o nějakém BANu na Live!Jedná se mi o to jak tento BAN vlastně dostanu.Musím hrát nějakou hru online nebo stačí když si jen budu stahovat věci z onlinu?Online totiž moc hrát asi nebudu spíš vůbec.

-A podlení velmi oblíbená věc:)Jak je to s poruchovostí u této verze poslední verze X-ka by mely mít CPU vyráběné 45nm technoligií tudíž by se neměly tolik zahřívat pokud se nepletu.Tak prosím někoho znaleho o vyjádření.

to by bylo vše....zatím děkuju všem za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

22 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Prosim ještě o jednu radu stahl jsem hru Top Spin 2 a když ji chci spustit tak mě to napiše že hra nepodporuje PAL 50 a že mam přepnout na PAL 60.Kde se to dá prosim pěkně přepnout?Jestly to teda vubec jde.Je u toho napsáno že mam jít do System/console settings/Display ale zde nic takového není:(A ještě jak mam vygenerovat .dvd soubor když u ISO obrazu neni?

Díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Prosim ještě o jednu radu stahl jsem hru Top Spin 2 a když ji chci spustit tak mě to napiše že hra nepodporuje PAL 50 a že mam přepnout na PAL 60.Kde se to dá prosim pěkně přepnout?Jestly to teda vubec jde.Je u toho napsáno že mam jít do System/console settings/Display ale zde nic takového není:(A ještě jak mam vygenerovat .dvd soubor když u ISO obrazu neni?

Díky za radu.

k tomu .dvd

vytvoř si txt soubor... do toho vepiš tohle

LayerBreak=1913760

xxx.ISO

místo toho xxx bude název isa

musí to být ve stejné složce jako to iso

ulož

pak třeba v total comander přepiš koncovku z txt na dvd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
k tomu .dvd

vytvoř si txt soubor... do toho vepiš tohle

LayerBreak=1913760

xxx.ISO

místo toho xxx bude název isa

musí to být ve stejné složce jako to iso

ulož

pak třeba v total comander přepiš koncovku z txt na dvd

jj díkl ja už na to přišel :) Dá se to i v softu XDVDMulleter .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

:) horním joystickem mačkej pořád do prava dokud tam nebude taková fialová obrazovka nahoře je napsaný setting pod tím dej hned to první console settings potom display , HDTV Settings /1080p a jak se tam oběví něco s 50hz tak zkus dát No

---

EDIT : přes scart to nedávej , ztratíš hodně kvality , navíc na FullHD scart je směšné :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
:) horním joystickem mačkej pořád do prava dokud tam nebude taková fialová obrazovka nahoře je napsaný setting pod tím dej hned to první console settings potom display , HDTV Settings /1080p a jak se tam oběví něco s 50hz tak zkus dát No

---

EDIT : přes scart to nedávej , ztratíš hodně kvality , navíc na FullHD scart je směšné :)

Takhle to taky nejde....to tady neni nikdo kdo ma Arcade verzi připojenou přes HDMI a měl stejný problem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ty si fakt ubožák , lidi se ti snaží poradit a ty ještě napíšeš tohle.. :dozey: :dozey: Navíc nikdo o sobě netvrdí že je odborník.. Dále , jak mužeš vědět jak dlouho podle tebe ti odborníci to xko mají ? :dozey: Na tom VŮBEC nezáleží mužeš se xko zajímát daleko dřív něž ho dostaneš . "

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ty si fakt ubožák , lidi se ti snaží poradit a ty ještě napíšeš tohle.. :dozey: :dozey: Navíc nikdo o sobě netvrdí že je odborník.. Dále , jak mužeš vědět jak dlouho podle tebe ti odborníci to xko mají ? :dozey: Na tom VŮBEC nezáleží mužeš se xko zajímát daleko dřív něž ho dostaneš . "

Heled ja to nemyslel nijak špatně jo tak klííídek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu