Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

KRAJA blog - Jak řešit přibývající maily


CFbot

Recommended Posts

Dlouho jsem přemýšlel jak řešit problém s*hodně schránkama, které vybírám, vždy mi přišlo hloupé je všechny nasměrovat do jedné, ale nakonec se to ukázalo jako rozumné řešení. Takže všichni si prostě postupně zvyknou že jim píši z*michalkrajcirovic.cz a*bude. Problém, který jsem ale dlouho nevyřešil a pomalu si s*ním přestávám vědět rady je uspořádávání korespondence. Denně mi přijde kolem třiceti-čtyřiceti mailů vyžadujících odpověď (jen „osobní“ či „pracovní“, ne support, ten počítám mimo). Problém je v*tom, že s*každým mailem je třeba učinit něco jiného tak, abych se v*tom mohl pořád dobře orientovat. Moje maily se dělí přibližně do následujících skupin: pracovní maily vyžadující archivaci, ale obvykle ne reakci*– buďto objednávky, nebo nějaké formuláře, vzory hlavičkových papírů*atd. pracovní maily vyžadující archivaci a reakci*– zakázky, připomínky k*nim, návrhy smluv, případně potom technická podpora kde se požadavky samozřejmě archivují (ale o*tom*dále) pracovní maily vyžadující nějakou akci a poté archivaci*– např. faktury s*nějakou splatností*apod. pracovní maily kde se třeba čeká na reakci zákazníka, doplnění k*požadavku*atd. osobní maily které má význam archivovat, nějaké rozumné záležitosti osobní maily*– sračky, řetězáky atd., které nemá význam ani číst a rovnou se*mažou informačí maily*– významné i*nevýznamné, některé archivovat, jiné zahodit Osobně jsem názoru, že maily se mají archivovat a konám tak, mažu jen vyložené nesmysly, odpovědi typu „ok“, … Přemýšlím, jaký zvolit ideální systém pro držení přehledné historie*mailů. Jako zatím optimální řešení se jeví to, co používáme na support, tedy otrs, v*debianu se to dá nainstalovat jedním apt-get, ale pořád se mi nějak příčí pracovat i*s „osobními“ maily jako tikety s*čísly.

Víc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu