Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

KRAJA blog - Freelance office - zajímavá myšlenka


CFbot

Recommended Posts

Velice mě zaujala myšlenka freelance office (via Jirka Tvrdek). V*Brně se občas zadaří a dají se sehnat relativně levné kanceláře v*centru (viz dále), ale velká luxusní kancelář v*luxusním domě, která se může zadařit, pokud se dá pár rozumných lidí dohromady je super*nápad. Loni v*srpnu jsme začínali v*kanceláři nad pasáží typos (kdo zná Brno ví*– na Běhounské, v*pasáži herny a kasína, diskotéka, kanceláře sice byly bezva, nicméně „reprezentativnost“ pěkné adresy v*centru Brna každého zákazníka pravděpodobně po průchodu pasáží (o*víkendu eventuelně s*pozvracenými podlahami po mistrech co to na diskotéce trošku přehnali apod.)). Měli jsme tam dvě opravdu malé kanceláře, kolem 12m2 jedna, v*jedné jsme měli sklad všeho možného, v*druhé jsme tvořili. Našel jsem několik fotek prázdné místnosti a vzhledem k*tomu že tento blog moc obrázkama neživím, hodím je přímo*sem: Pro dva lidi, dva stoly, skříň a věšák tam prostě místo není. Navíc bych řekl, že si tam zákazníci i*my připadali poněkud stísněně. Mimochodem, pokud by měl někdo zájem o*kancelář tohoto charakteru v*ceně kolem 4tis bez daně měsíčně, můžete mi napsat a dám kontakt. Pro jednoho člověka to může být ideální. Pokud to vezmu čistě matematicky, kdyby se po stejných 4tis měsíčně složilo 10*lidí, tak za 40tis měsíčně může být hodně prostorný kancl pro všechny. Právě proto se mi ta myšlenka hodně líbí. Kdybych teď začínal (resp. hledal kancl) a napadlo mě to, tak bych určitě nad touto možností uvažoval. Jako hlavní výhodu bych tam kromě možnosti nabrání dalších zkušeností od ostatních viděl fakt, že každý vypadá jako „velká firma“ a ne jeden člověk. Na druhou stranu bych měl obavu z*tolerance mezi jednotlivými lidmi*– jednomu se bude zdát, že druhý ho moc ruší telefonováním, třetímu se bude zdát že čtvrtý má nereprezentativní bordel na stole (jakoby o*mě někdo mluvil), pátému se nebude líbit že si šestý zve kamarády na víkendové turnaje ve fotbálku, to je odvrácená tvář této varianty. Ale myslím, že všecko je o*rozumné dohodě a mohlo by to fungovat.

Víc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu