Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

MPH Firmware launcher


Guest Anonymous

Recommended Posts

Guest Anonymous

Prosim o radu, sosnul sem nove MPH Firmware launcher 1.4.0. ale naprosto nevcim, kde k nemu stahnout ty jednotlive firmwary ;o( Poradite nekdo kdo si s tim hrajete ?

THX MAK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Guest Anonymous

zkousel jsem to ale pri spusteni fw se mi PSP resetne a potom to hodi modrou obrazovku a chybovou vetu o tom ze mam zmacknout kolecko a kdyz ho zmacknu tak se mi PSp znovu resetne a fw je tam porad 1.5...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tez to iste, format memory stick , nic som si tam nenahraval... iba tieto dve potrebne veci a stale to iste... :cry:

EDIT: a s firmwarom 2.00 cerna obrazovka a vypne sa PSP

EDIT: pokrok, cerna obrazovku nebudete mat ak si vypnete vyfi spinac/je to nejaky bug/ ale hodilo am to zase na modru obrazovku s chybou... O

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
jo jo, normalka :) mam nainstalovanej 2.0 i 2.5 spustíš psp a pak ten MPH tam si vybereš kterej z nainstalovanejch se ti má načíst a proběhne restart PSP :) na 2.5 jde Browser, jen připojení se musí nastavit v 1.5! A na 2.0 fachá video v AVC

mohl by jsi to uploadnout tak jak to máš na kartě aby to fungovalo?

dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
komu se to povedlo at sem napise jak to udelal, nebo se nastvu a udelam si to sam

uz jsem to rozjel..staci:

stahnou fimware ja zatim pouzil fw2.0

http://dl.qj.net/PSP-Gaming-Consoles-Firmwares/catid/163

pak fimware luncher

http://mphwebsite.tuxfamily.org/index.php?page=1

mphfl normalka jako hombrew kopnete na kartu

firmware rozipuj na kartu tedy(ms0:\EBOOT.PBP)

puste v psp mphfl:

Lunch\instal a firmware jedte nahoru a dejte automatically (with eboot.pbp)

PBP file: zadejte k nemu cestu (choose a krizek)

dole uplne posledni je eboot.pbp

a Instal

No a to je vsechno zabere to asi 5minut :lol: a funguje to...taky jsem zkousel pres ty flash1 flash0 a taky mi svitila modra obrazovka s chybou ackoliv jsem to mel podle originalniho navodu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo vše chápu nahraju pdb na kořen spustím launcher a dám install, ještě k němu zadám cestu, dáváš nějakej adresář kam to nainstalovat, nebo taky na kořen, pak Flash1 yes a dám install. zkoušel jsem to snad 20x ruzné kombinace a pořád nic , Icq nemám jen Skype
ja jsem zrovna vcera zkousel 2.50 a funguje mi to :-/ tak nevim....

ted jdu zkusit 2.7 doufam ze pude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo vše chápu nahraju pdb na kořen spustím launcher a dám install, ještě k němu zadám cestu, dáváš nějakej adresář kam to nainstalovat, nebo taky na kořen, pak Flash1 yes a dám install. zkoušel jsem to snad 20x ruzné kombinace a pořád nic , Icq nemám jen Skype
ja jsem zrovna vcera zkousel 2.50 a funguje mi to :-/ tak nevim....

ted jdu zkusit 2.7 doufam ze pude

nadeje pohlasla v 12:30 :lol: asi v pulce se to sekne...ale fw2.60 jde, docela me to stve tesil jsem se na macromediaflash

*EDIT mylna informace :( 2.60 se sekne stejne jako 2.70 takze 2.5 je zatim nejvyssi co jsem rozjel

*Pri zadani input textu treba do seznam vyhledavace se sekne :(, (tzn. ze prispeveky psat nejdou coz velike minus)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo vše chápu nahraju pdb na kořen spustím launcher a dám install, ještě k němu zadám cestu, dáváš nějakej adresář kam to nainstalovat, nebo taky na kořen, pak Flash1 yes a dám install. zkoušel jsem to snad 20x ruzné kombinace a pořád nic , Icq nemám jen Skype
ja jsem zrovna vcera zkousel 2.50 a funguje mi to :-/ tak nevim....

ted jdu zkusit 2.7 doufam ze pude

mohl by jsi to někam uploadnout tak jak to máš na kartě třeba na megaupload pls díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu