Jump to content

manhunt 2 help

razziel

Recommended Posts

pls poradte mne zaseknul sem se v misi origins nebo jak se to pise predemnou je chlap co ma brokovnici vedle mne je proopiska tu mu bodnu do krku a pak je tam jeden doktor toho zabiju a dis vylezu ven z repraku neco zacne rvat a ja na to umru nvm co dal skousel sem to probjehnout a nic neda se to poradte nekdo kdo te delal tuhlen misi dik

pls poradte mne zaseknul sem se v misi origins nebo jak se to pise predemnou je chlap co ma brokovnici vedle mne je proopiska tu mu bodnu do krku a pak je tam jeden doktor toho zabiju a dis vylezu ven z repraku neco zacne rvat a ja na to umru nvm co dal skousel sem to probjehnout a nic neda se to poradte nekdo kdo te delal tuhlen misi dik

za a mame tu topic o Manhuntovi..tam se pise..a kdyby sis to precetl tak tam tenhle problem najdes...jde o to ze musis prostrilet repraky..aby si nechcipl...(on nesnasi ten zvuk ;) )...

tak jsem si taky stahl tuto hru a zrovna vidim tento topic zasekl jsem se nekde venku na zacatku u nejakych popelaru zabil jsem 2 typky a kdyz du k tem popelarum pise mi to at zvednu ty chlypy koleckem nebo neco takovyho proste ale nevim co mam delat kdyz j zvednu nic se nestane.poradte

¨Myslim ze je musis odnest do stinu :)...

jinak kdyz bys si to napsal do topicu o manhuntovi obecne..tak ti nekdo napise ptze se to ukaze jako aktualni!! :P...takze by si nemusel zakladat..:D...snad mi rozumis...napises a ono se to ukaze treba v dnesnich prispevcich...:)...(coz si asi nevedel...)...a kdyz zamerujes tak zkus mackat snad sipky (pro volne strileni..takhle je to u GTA a ja si presne nepamatuji jak to je :) )...