Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

manhunt 2 help


razziel

Recommended Posts

pls poradte mne zaseknul sem se v misi origins nebo jak se to pise predemnou je chlap co ma brokovnici vedle mne je proopiska tu mu bodnu do krku a pak je tam jeden doktor toho zabiju a dis vylezu ven z repraku neco zacne rvat a ja na to umru nvm co dal skousel sem to probjehnout a nic neda se to poradte nekdo kdo te delal tuhlen misi dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pls poradte mne zaseknul sem se v misi origins nebo jak se to pise predemnou je chlap co ma brokovnici vedle mne je proopiska tu mu bodnu do krku a pak je tam jeden doktor toho zabiju a dis vylezu ven z repraku neco zacne rvat a ja na to umru nvm co dal skousel sem to probjehnout a nic neda se to poradte nekdo kdo te delal tuhlen misi dik

za a mame tu topic o Manhuntovi..tam se pise..a kdyby sis to precetl tak tam tenhle problem najdes...jde o to ze musis prostrilet repraky..aby si nechcipl...(on nesnasi ten zvuk ;) )...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dik moc ja sem tady hledal topici je jich tady aspon 5 :P to vim alen dis napisu do topicu kterej je 20 stran z5 tak mne asin nikdo neodepise ne:P jinak fakt dik moc si men pomohl

ps :esten se ci na neco zeptat jak je zamnerim ?dis zmacnku l a r tak mne toten reprak nezamneri..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem si taky stahl tuto hru a zrovna vidim tento topic zasekl jsem se nekde venku na zacatku u nejakych popelaru zabil jsem 2 typky a kdyz du k tem popelarum pise mi to at zvednu ty chlypy koleckem nebo neco takovyho proste ale nevim co mam delat kdyz j zvednu nic se nestane.poradte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem si taky stahl tuto hru a zrovna vidim tento topic zasekl jsem se nekde venku na zacatku u nejakych popelaru zabil jsem 2 typky a kdyz du k tem popelarum pise mi to at zvednu ty chlypy koleckem nebo neco takovyho proste ale nevim co mam delat kdyz j zvednu nic se nestane.poradte

¨Myslim ze je musis odnest do stinu :)...

jinak kdyz bys si to napsal do topicu o manhuntovi obecne..tak ti nekdo napise ptze se to ukaze jako aktualni!! :P...takze by si nemusel zakladat..:D...snad mi rozumis...napises a ono se to ukaze treba v dnesnich prispevcich...:)...(coz si asi nevedel...)...a kdyz zamerujes tak zkus mackat snad sipky (pro volne strileni..takhle je to u GTA a ja si presne nepamatuji jak to je :) )...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hej pomozte i jsem ted v nejaky disko mistnosti tam to blika je tam celkem tma vyvrazdil jsem vsechny typky zkusil jsem vsechny dvere kdyz vylezu po schdech nahoru a pujdu az do zadu k tomu baru tak se dole objevim dalsi typek a tak porad prosim poradte

jinak je to v misi:sexual deviant(2)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu