Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Hry přes Amazon.com


Woozzi

Otázka

20 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
A když to vše sečteš tak na tom asi nebudeš líp . Musel bys objednat víc těch her pak by se to možna vyplatilo

jj, jasný...neobjednával bych si tam jednu hru,...ale kdyby se objednalo tak 10 her, tak by se to vyplatilo dost...myslíte že je dobrý napad si pres to objednavat PS3 40 GB ?...to clo a poštovný samozdřejmě počítam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Na Amazon.com moc her nekoupíš, do ČR Ti je totiž nepošlou,mají nějaká omezení, co se týče posílání zboží. Jinak doporučuji eBay, hry zUSA nebo Austrálie nakupuji běžně a úplně nová ještě zabalená na PS3 vyjde tak kolem 700-950, a to už i včetně poštovného. Poštovné je celkem levné, jen pár dolarů, ale nakupování více her najednou je kravina, právě že to funguje opačně, čím menší balíček, tím líp, ideálně jen jednu hru a poštovné vyjde tak na 70-80 kč, když se posílá něco většího, už to nikdo nepošle jako standardní levný air mail, ale přes UPS, a to už jsou velké pálky.

Co se týče cla, žádné se neplatí, aspoň u malých balíčků ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Na Amazon.com moc her nekoupíš, do ČR Ti je totiž nepošlou,mají nějaká omezení, co se týče posílání zboží. Jinak doporučuji eBay, hry zUSA nebo Austrálie nakupuji běžně a úplně nová ještě zabalená na PS3 vyjde tak kolem 700-950, a to už i včetně poštovného. Poštovné je celkem levné, jen pár dolarů, ale nakupování více her najednou je kravina, právě že to funguje opačně, čím menší balíček, tím líp, ideálně jen jednu hru a poštovné vyjde tak na 70-80 kč, když se posílá něco většího, už to nikdo nepošle jako standardní levný air mail, ale přes UPS, a to už jsou velké pálky.

Co se týče cla, žádné se neplatí, aspoň u malých balíčků ne.

Neni problem si to nechat preposlat pres - http://www.shipito.com !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nevim, ted to taky zrovna resim, a na amazonu by neel bejt problem si hry nechat do CR poslat. http://www.amazon.com/gp/help/customer/display.html?ie=UTF8&nodeId=596194

Omezení v zemích je jen u kychynských věcí, domácích spotřebičů a tools. Opravte mne, jestli se mýlím. A kolik se tak platí to clo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nevim, ted to taky zrovna resim, a na amazonu by neel bejt problem si hry nechat do CR poslat. http://www.amazon.com/gp/help/customer/display.html?ie=UTF8&nodeId=596194

Omezení v zemích je jen u kychynských věcí, domácích spotřebičů a tools. Opravte mne, jestli se mýlím. A kolik se tak platí to clo?

Jo, pleteš se. Jediné, co pošlou kamkoliv, jsou knihy, DVD, hudbu a VHS, vše ostatní jen do vybraných zemí. http://www.amazon.com/gp/help/customer/display.html?nodeId=596184restrict

A jak už jsem psal, přinejmenším u menších balíčků žádné clo není, nakupuji běžně z USA nejen počítačové hry, ale i jiné věci, a clo jsem neplatil nikdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Si asi nepochopil ,.. koupis to na eBay a nebude ti to chtit poslat do CR tak to nechas poslat na shipito a oni ti to do CR preposlou ,..

Jo, ale to je pořád zbytečné, většinou to sem posílají, tak proč platit nějakému zprostředkovateli. Já už rovnou na Ebay dám do vyhledávače filtr, aby mi to vypsalo jen prodejce zasílající zboží k nám, zatím jsem sehnal vše, co jsem hledal a za nízké ceny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jo, ale to je pořád zbytečné, většinou to sem posílají, tak proč platit nějakému zprostředkovateli. Já už rovnou na Ebay dám do vyhledávače filtr, aby mi to vypsalo jen prodejce zasílající zboží k nám, zatím jsem sehnal vše, co jsem hledal a za nízké ceny.

Jezisi uz nepis ,.. kdyby nahodou tak se to da preposlat ty chytrej ,..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu