Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Objednavka z ameriky


Jearse

Otázka

cus chtel sem se zeptat kdyz si budu objednavat PSP 2000 piano black z USA budu moct hrat i cesky hry co si tu koupim?nebo to nemam vliv?a taky sem se chtel zeptat jestli byste mi nedoporusili konkretni balicek PSP a jakej firmware a jestli se s WIFI normalne pripjim na router..... diky moc tady je kdyztak moje icq klido napiste ;) 275163440

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Proc z USA?

Neni to drahy??? Chapu, ze treba pro MacBooky tam lidi jezdi hromadne, protoze MB stoji v CR 40k, a v USA vyjde na 23k...

Ale PSP, ktere stoji v CR 4200? Kolik stoji v USA? To se spolecne s dopravou (a zarukou, ale ta je u SONY dost pochybna) nemuze vyplatit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Proc z USA?

Neni to drahy??? Chapu, ze treba pro MacBooky tam lidi jezdi hromadne, protoze MB stoji v CR 40k, a v USA vyjde na 23k...

Ale PSP, ktere stoji v CR 4200? Kolik stoji v USA? To se spolecne s dopravou (a zarukou, ale ta je u SONY dost pochybna) nemuze vyplatit.

Mas blby informaci ,.. tady stoji nejlepsi verze MacBook pro 65000kc a v Usa stoji 38900kc ..a jinak hry na PSP sou v USA drive a vetsinou i levneji ! :) a kdys mas dobryho kamose neni co resit !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Myslel sem zrovna klasickej MB :-) Ten malinkej, bilej nebo cernej :-) (samozrejme ne tu nejnizsi variantu)

Ale tj jedno... Hry... On prave chce koupit PSP v USA, a hry cesky xD Proto mi to nejak nesedi... Vzdyt postovne z USA neni zrovna nejlevnejsi... tj MINIMALNE (!!) 800. A to zrovna u PSP bude zrovna vic (kamos si objednaval kdysi nejakej spesl kryt na PDAcko, a kryt stal 400 a postovny 800... ale to byla uplne jina situace, to je tim, ze prislusenstvi na PDA tady v CR moc neni k mani)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu