Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

prosim vas pomozte mi nevim si rady s PSP


Ethan

Otázka

ahoj hral sem hru a PSP se mi zaseklo a vypnulo a kdyz sem ho po nejaky dobe zapnul tak se vypnulo.A kdyz sem ho chtel zapnout tak dioda POWER svitila ale na obrazovce bylo cerno.A kdyz sem daval vetsi podsviceni tak to jakoby bylo videt ze to sviti vic,ale furt tam bylo cerno.prosim pomozte pokud to de

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
..

1krok - vyndej kartu a baterii z PSP zapoj do elektriky a spust - napis co se stane

2krok - napis jaky mas CF a co si hral za hru a jestli mas slim ci FAT

3krok - dle toho co napises :)

Kdyz sem vyndal kartu a baterku tak power zase svitilo ale obrazovka byla cerna.CF mam 3.52 M33 a PSP Fat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
..

1krok - vyndej kartu a baterii z PSP zapoj do elektriky a spust - napis co se stane

2krok - napis jaky mas CF a co si hral za hru a jestli mas slim ci FAT

3krok - dle toho co napises :)

jo a jinak sem hral hru Naruto Ultimate ninja heroes a recovery se spousti tlacitkem R jo? to zkusim,ale moc sanci tomu nedavam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Rencovery / plugin / vsechny na DISTABLE

EXIT / vypni PSP a udelej znova muj postup : vyndej kartu a baterii z PSP zapoj do elektriky a spust - napis co se stane

EDIT: pri zapinani nebude v PSP ani karta ani BATERKA ! jen ho budes mit v elektrice !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Rencovery / plugin / vsechny na DISTABLE

EXIT / vypni PSP a udelej znova muj postup : vyndej kartu a baterii z PSP zapoj do elektriky a spust - napis co se stane

EDIT: pri zapinani nebude v PSP ani karta ani BATERKA ! jen ho budes mit v elektrice !

:cry:furt nic a kdyz vyndam baterku a kartu tak v plugins nic nemam.Jinak s kartou a baterkou tam je disable

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

na 3.52 M33 sel - pokud se nemylim - jeste mootooho EASY RECOVERY.. nahraj si ho tam a pres recovery downgradni na 1.50 a pak updatni rovnou na 3.90 M33.. pokud to nepojede -> pandora, pokud to ani pote nepojede, tak HW chyba -> zakladni deska v haji -> pouzivat jen pres timemachine..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
na 3.52 M33 sel - pokud se nemylim - jeste mootooho EASY RECOVERY.. nahraj si ho tam a pres recovery downgradni na 1.50 a pak updatni rovnou na 3.90 M33.. pokud to nepojede -> pandora, pokud to ani pote nepojede, tak HW chyba -> zakladni deska v haji -> pouzivat jen pres timemachine..

A kde ho muzu sehnat Easy recovery.Nechces mi ho uploadnout?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

diky easy recovery mi moc pomohlo,ale mam zase firmware 3.52 M33 a nemuzu tam dat firmware 3.90 protoze to chce minimalne FW 3.52 M33-3.A pred chvili sem hral Naruto Ultimate ninja heroes a PSP se mi zase kouslo a vyplo,ale nastesti sem ho znova zapnul.Mam strach aby se muj problem neopakoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu