Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

MAGIC the gatherning , Zbyra tu nekdo ?


Recommended Posts

no sekl sem s tim tak před rokem no...docela mě to bavilo, myslim že je to fajn věc..ale když to chce člověk hrát vážně tak je to o penězích-což sem neměl takže mi zbyl muj R/G madness na extended(na extended to bylo naposledy když sem s nim hrál:lol: nevim jak to je dnes) navíc když má člověk prachy a myslí to vážně tak to ještě sežere hrozně času sedět v černym rytíři od 12 do zavíračky-sou tam fakt lidi který to dělaj,pak když tam člověk přijde 2x do tejdne sou úplně jiný ceny... no kdybyste někdo nějaký kartičky chtěl můžu se podívat commonek mam miliardy;):lol:

Edit: tyranius: to zbíra s Y je schválně?:lol: docela mě to bije do očí...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

heh no tak pár jich doma mám ale tak 60 já jsem byl závislák na pokemonech vytvořil jsem si tužkou mapu a s kartickama pokemonu jsme to s kamosem nejak vytvorily ten boj no jako docala to uslo ted pracujeme na PSP hombrew pokémon s tím kámošem ale je to složitější než sem myslel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu